Old Spice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. február 13.

Kategória:   Dezodorok

Illatát tiszta összetevők ihlették a férfias, vonzó és veszélyes férfiak számára. Az Old Spice Wolfthorn golyós dezodor fokozza a férfias erőt: a magabiztos és karizmatikus pasik illata, akik bármely új helyzetben képesek megőrizni önbizalmukat. Vadulj be és induljon a kaland!
Az Old Spice kozmetikai termékek széles választékát kínálja az olyan férfiak számára, akik a dinamikus és konvencióktól mentes élet hívei. Jellegzetesen férfias, élénkítő és frissítő hatású illat.

Kiszerelés: 50ml

Málni

2014. június 2.

Most vettem belőle, nagyon jó, szerencsére kicsit sem ffias, modern, egzotikus, nyári, citrusos-gyümis-kókuszos, hasonlít a Bahamas-ra és a Hawkridge-re is, a sólymos még kókuszosabb, bár azt kikenve még nem próbáltam. Eddig nagyon tetszik, de majd egy izzasztóbb napon derül ki igazán mennyire működik:) Addig 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1