Olfactive Studio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 13.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Egy Uniszex, orientális-bőrös illat.

Megjelenés: 2011

Illatjegyei,

Fejjegye: Rózsbors

Szívjegyei: Jázmin, Tömjén, Szilva, Ibolya, Papirusz

Alapjegyei: Pézsma, Szantál, Pacsuli, Vanília, Bőr

fújós - Olfactive Studio Chambre Noir
Ár: 5 ml / 10 ml 2.400 Ft / 4.200 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: banki utalás után postán maradóra

Laurencia

2018. február 12.

Ez a legszebb tömjénem, írtam én erről az illatjegyről eleget a múltban, most másként fogom megközelíteni mint eddig.

Anno az Opium kapcsán beszéltünk róla mint szakrális és lélekgyógyító note-ról, a tömjén maga szemcsés, halványsárga, vöröses, kevés illóolajat is tartalmazó anyag. Tűzparázson elégve szépen gomolygó, egyenesen fölfelé szálló és kellemes illatú füstöt ad, jelentősége a mirhához hasonlítható, tágabb értelemben lelki vigaszt, a lélek betegségének gyógyszerét jelenti. ( forrás Katolikus lexikon)
Az Opiumot nem tudom magamon viselni "huszoniksz" éve keresem azt ami tudná őt helyettesíteni, a Chambre Noir tölti be jelenleg ezt a pozíciót egy ideje.
Maga az illat 2011-es, én 2013-ban találkoztam vele, először a birtokban levő hím kezdte használni, majd szép lassan elkezdtem rájárni és egyre inkább magaménak érzem a tömjén effajta keverését.
Alapvetően egy hideg jegy ő, füstös, szúrós, fás, ha egy átlagosan jó orral rendelkezőt megszagoltatsz egy domináns tömjén parfümmel, a válasz azonnal a templom, karácsony, katolikus szertartás lesz. Én pedig nem szeretnék mise illatúan sétálni és nekem is ezek ugranak be első asszociációként, tehát a megoldás egyértelműen azon múlik, hogy milyen az öntögetés, milyen jegyekkel társítják.

Sötétkamra.Beszélő név.
Gondolhatunk rá fotós szemszögből is de nekem egy fülledt, alig-alig neonfényezett sötét,meleg,szűk helység, ahol esztelen dolgok tudnak történni.Az illat a tömjén ellenére pontosan ezt fejezi ki, semmilyen hideg-rideg hatásra nincs és ez legfontosabb, édes jegyek bázisára tette fel ő a pontot.
Egyetlen hátránya, hogy nem a legtartósabb, de meg tudom ezt neki bocsátani mivel az összhatás tökéletes.
Téli és őszi ködökben sétálós, sálba burkolózós lélekmelegítő varázslat, amely kihozza a nők maszkulin énjét, legalábbis az enyémet biztosan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Sötétkamra.Beszélő név.

Luiselotte

2017. február 4.

Vásárlás mellé lehetett mintát választani és ezt kértem.
Benne van minden ami egy mély, tüzes , hódító férfi fejet elcsavaró illathoz kell. Tökéletes lenne ha nem érezném úgy hogy a mélybe ránt .
A tartóssága pedig 1-1,5 óra ami ennyi pénzért nagyon kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Vásárlás mellé lehetett mintát választani és ezt kértem.
A tartóssága pedig 1-1,5 óra ami ennyi pénzért nagyon kevés.

x

2014. április 8.

Le a kalappal, olyan gyönyörű, mint egy villámcsapás. Az eleje veszett őrjöngő kavalkád, amitől csak kapkodom a levegőt, és tényleg olyan, mintha felgyújtottak volna valamit, aztán marad a bőr és a füstölő, ami az általam eddig ismert illatok közül a Cabochard leszáradására hasonlít, csak állatabb és füstösebb. Nagyon örülök, hogy betértem ma megismerkedni vele. Plátói vonzalom marad, az biztos, de olyan élmény, amit nem szabad kihagyni. Most, hogy a leszáradását szinte kezdem megszokni, hiányzik a tombolás az elején. :P Aztán, amikor elérkezett a leszáradás végső fázisa, nos, van egy kis üveg "amber oil" nevezetű illóolajam, nyilván nem eredeti ámbra, hanem valamilyen gyanta vagy borostyánszerűség, az rendkívül tartós, melengető, sistergő illat, mintha folyamatosan élő, lüktető hőt sugározna a bőrömről. Ennek az illatnak a végső szakasza teljesen olyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 8.

eveartstar

2013. október 12.

Ez a sorozat pasikank is jó, mivel uniszex illat.
Egy 4 részes mintát kaptam belőlük, aztán odaadtam a kedvesemnek. Úgy emlékszem ezt viselte a legtöbbször előszeretettel. :)) Vagány illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 12.

Ez a sorozat pasikank is jó, mivel uniszex illat.

bara89

2013. szeptember 19.

Rajtam ez az illat gonosz. De úgy, hogy közben csak imádni lehet. Nem lehet elmenni mellette, és ezt pontosan tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Coumarin, Isoeugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)