Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cataleya, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Ebben a különleges, fűszeres szappanban az eukaliptusz olaj alaposan tisztítja és fertőtleníti a bőrödet, illetve segíti a sebgyógyulást, míg az avokádó vaj hidratálttá és selymessé teszi azt. Az avokadó vaj továbbá A-, E- és D- vitaminokban gazdag, intenzíven ápolja a száraz, kirepedezett bőrt és elősegíti a sejtmegújulást.  Az eukaliptusz olaj mellett a benne található citrom illóolaj együtt egy könnyed, frissítő mégis fűszeres illatot kölcsönöz a szappannak. Pálmaolaj mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

hollieme

2018. február 14.

ekcémás a kezem, próbálgatom, tesztelgetem az Olívia szappanjait, több-kevesebb sikerrel. sajnos ez a termék a kevésbé sikeres szappanjaik közé sorolandó nálam, picit szárított, de ez elhanyagolható volt, viszont borzasztóan hamar elfogyott. nem is elfogyott, hanem eltűnt. egyszer csak azt vettem észre, hogy a szappan fele nincs, békésebb mezőkre távozott. tudom, hogy a kézzel készült szappanok nem állnak úgy össze, a vége felé folynak, és ez nálam teljesen rendben is van, de amit ez a szappan produkált, az kicsit sok volt ilyen szempontból. nem takarékos így, hogy a kézmosások alkalmával egyre jobban szétmállik és semmivé lesz, szó szerint nagyobb darabok mállottak szét eg-egy kézmosás során, amivel nem tudtam mit kezdeni, ezért csak három csillagot tudok neki adni, azt is jószívűen, hiszen más szappan is tudja azt, amit ez, mégis egyben marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

boni04

2018. február 5.

Huh. Nagyon sokféle szappant használtam már, ez teljesen ledöbbentett.
Olyan kiakasztóan jó és meglepő illatkombinációt fogtak meg, hogy egy teljes napig ezt szagolgattam miután megvettem.
Elszakadva az illatától szeretem, hogy magyar kézműves termék, és hogy pálmaolaj mentes.
Nagyon száraz bőröm van, azonnal érzem a hidratáló hatását ennek a szappannak, egyszer-egyszer még a testápolást is el tudom hagyni a használata mellett, ami nálam durva.
Ami szívfájdalmam lehet, az csak az, hogy sajnos nagyon gyorsan fogy, ebben szerepet játszhat az is hogy többet használtam mert imádom. Én újra fogom venni, próbáljátok ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Huh. Nagyon sokféle szappant használtam már, ez teljesen ledöbbentett.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.