Olivia

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

boni04

2021. október 7.

Tegnap jött velem haza, és este tüstént ki is próbáltam. Első benyomásra érdekes a csokoládé és a citrom illata együtt, összességében tetszik. Két kocka került a fürdővízbe, enyhe pezsgés kíséretében oldódott fel, viszonylag gyorsan. Én citromfű darabkákat véltem felfedezni a vízben, ezek mennyisége nem volt zavaró. Nagyon kellemes illatfelhőbe burkolta a fürdőszobát, nem volt túl tolakodó, inkább ellazító.
Jól hidratálta az egyébként nagyon száraz bőrömet, nem volt szükség testápolóra sem, viszont nem hagyott ragacsos réteget a bőrömön, az illata sem maradt rajtam.

A kád igényelt egy kis plusz takarítást, enyhén sárgásra színezte, de ez könnyedén, egy mozdulattal letörölhető, még melegében :)

Jó élmény volt vele a fürdés, kiadós mennyiség egy tábla csoki, két kocka elég volt belőle, így 9 alkalom jön ki belőle.
Nem mondom azt, hogy ez a világbajnok illat nálam, de nagyon hangulatos, melengető volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

dcsiky

2021. március 10.

Nagyon finom illata van, és az én száraz bőrömet érezhetően feltölt. Pár hetente használom, és nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

tinacica0328

2015. május 19.

Rászántam magam, és kipróbáltam. Annyira jó illata van. Én 3 kocka csokit tettem a fürdővízbe, szerintem bőven elég. Nem használtam utána testápolót, és még másnap sem száraz a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

encimokus

2014. március 21.

Tényleg elég undi, ahogy feloldódik a vízben. Szerintem ezek a fürdőgolyók, fürdősütik, fürdőcsokik a nesze semmi, fogd meg jól kategóriába tartoznak, ellenben elég drágák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.

goczolodi

2014. február 11.

Ajándékba kaptam, de tetszik.Több alkalomra elég, mert akkora, mint egy igazi táblás csoki! Illata finom citromos csokis. Egy kád vízhez hat kis kockát adtam, és elég volt. A víz nem túl gusztusos tőle, mert a csoki kiül a víz tetejére és a rozmaring darabok is úszkálnak benne, de a hatása nagyon jó! Finom puha és selymes lett a bőröm, miután jól kiáztam benne :) Aznap este nem kellett testápolót használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.