Olivia

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2014. január 8.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

tinacica0328

2015. május 19.

Rászántam magam, és kipróbáltam. Annyira jó illata van. Én 3 kocka csokit tettem a fürdővízbe, szerintem bőven elég. Nem használtam utána testápolót, és még másnap sem száraz a bőröm :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

encimokus

2014. március 21.

Tényleg elég undi, ahogy feloldódik a vízben. Szerintem ezek a fürdőgolyók, fürdősütik, fürdőcsokik a nesze semmi, fogd meg jól kategóriába tartoznak, ellenben elég drágák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 21.

goczolodi

2014. február 11.

Ajándékba kaptam, de tetszik.Több alkalomra elég, mert akkora, mint egy igazi táblás csoki! Illata finom citromos csokis. Egy kád vízhez hat kis kockát adtam, és elég volt. A víz nem túl gusztusos tőle, mert a csoki kiül a víz tetejére és a rozmaring darabok is úszkálnak benne, de a hatása nagyon jó! Finom puha és selymes lett a bőröm, miután jól kiáztam benne :) Aznap este nem kellett testápolót használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 11.