Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Ebben a szappanban remek párost képez a hidratáló és tápláló kecsketej, valamint a frissítő, stresszoldó és nyugtató citromfű. Egy hosszú, stresszes nap után különös pihentető élvezetben lehet részed a szappan illata és masszírozó hatása miatt, mely a benne található citromfű-őrleménynek és illóolajnak köszönhető.

• Normál, száraz és igénybevett bőr esetén is használhatod.
  • Citrusos illata segít a változó korban lévő nők hangulatingadozásainak enyhítésében.
  • A citromfű illata depresszió vagy álmatlanság esetén is hatásos lehet, különösen a hosszú téli napokban.
  • A citromfű nyugtató hatását még inkább fokozhatod, ha fürdés után megiszol egy bögre citromfű teát is.

Dea

2018. június 1.

Hát illatra teljesen szúnyogriasztós :D Magával a szappannal nincs semmi problémám, minőségre, ugyanolyan, mint az előző oliviás szappanom, mivel nem jön be az illata,ezért nem venném újra,de egyébként más problémám nincs vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

llitrim

2018. május 25.

Az illata nagyon jó, imádtam vele fürdeni. Külön jó pont, hogy nagyon sokáig érezni utána az illatát. Én tél végén használtam a szappant, nem szárította a bőrömet. A benne lévő citromfű darabok közül néhány tényleg túl nagy és szúrós volt, kicsit jobban radírozott mint szerettem volna :). Ettől függetlenül újraveszem majd, 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Pussycat

2018. február 23.

Mint a rozmaringos sampon szappant is ezt is ajándékba kaptam. A cég termékeit még nem ismertem ezelőtt. Nekem kimondottan tetszik a citromos illata és nem emlékeztet a szúnyogriasztóra, bár nővérem szerint is elviselhetetlen illata van. A fürdőben mivel nem zárom el teljesen olyan illat van mint egy szauna vagy egy masszázs szalonban :D Én minden este alig várom a fürdést. Nem szárít pedig tartottam tőle. Egy hátránya van. A citromfű őrlemény annyira nem is őrlemény. Inkább darab ami kb felszántotta a bőröm. Persze tanulva belőle már inkább a kezemben habosítok és azt viszem fel a többi helyre. Így inkább azt mondanám hogy ez nem bőrradírozó hatású....Azért jár érte a csillag :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Lilien1003

2016. január 10.

Ez a szappan a többi termékhez képest hatalmas csalódás volt :( Mivel nagyon szeretem a friss, citrusos illatokat, gondoltam megrendelem. Egyáltalán nem azt kaptam, amit vártam. A bőrradírozásból semmit sem éreztem. Az illata valami borzalom, én a szúnyogriasztó gyertyához tudnám hasonlítani és a párom is rosszul volt, amikor megérezte rajtam. Még kézmosásra sem tudtuk elhasználni. Tehát mindenkinek azt tudom csak javasolni, hogy mindenképpen szagolja meg az üzletben mielőtt rendelne. Ja és az ára is elég magas, ahhoz képest, hogy csak 90g. A többi kipróbált termékükre csak jót tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

crazy cat lady

2014. június 8.

A rozmaringos mellett ez a másik szappan, amit apukámnak vettem. Nagyon szereti, már csak szappanokkal mosakszik. Legközelebb magamnak is veszek, mert nagyon tetszik az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate