Olivia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2013. május 14.

Kiszerelés:   90g
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kakaóvajas, holt-tengeri iszapos kecsketejes natúr szappan.

Hidratáló kakaóvajat és magas ásványanyagot tartalmazó holt tengeri iszapot, illetve vitaminokban gazdag kecsketejet tartalmazó natúr szappan. A fekete ásványi iszap kiváló mélytisztító hatással rendelkezik, nyomelemei elengedhetetlenek az egészséges bőr számára. Továbbá stimulálja, feszesíti, táplálja, hidratálja és élénkíti a bőrt, ami ezáltal sugárzó és friss lesz. Ekcémás, psoriasis-os illetve érzékeny bőrre kiváló, illatmentes.

derienart

2019. március 15.

Olvastam, hogy az Olivia holt tengeri szappanja jó lehet ekcémás bőrre. A bolti eladó nagyon kedves volt, mert azt mondta inkább a kecsketejes változatot vegyem meg, az jobban hidratál. és milyen igaza volt! Álom ez a szappan. Lecseréltem a drogériás folyékony kézmosóm erre és nem száradnak ki az ekcémás részek a kezemen, tehát kevesebb az esély a begyulladásra. nagyon megszerettem, tényleg hatásos. Én csak kézmosásra használom, így más hatásáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Dea

2018. május 8.

Nem igazán használhatok sok fürdő terméket, mert a parfümöt nem bírja a bőröm, anyukám használja a kecsketejes szappanokat, és imádja őket, ezért én is kipróbáltam és nekem is nagyon bevált, jól habzik, kellemes enyhe citrusos illata van, a bőrömet nem irritálja, eddig nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Morsolya

2015. november 4.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! Ősszel-télen a fűtési szezonban mindig szárazabb lesz a bőröm, és az ekcémám is fellángol, de amióta tusfürdők helyett ezzel fürdök sokkal jobb és puhább lett a bőröm! Testápolózni (Sanatopic!) ugyanúgy kell, és eleinte kissé furcsa volt szappannal zuhanyozni, de nekem megéri. Ajánlom ekcémás bőrűeknek!
Érdekes, próbáltam a másik holt tengeri iszapos szappant is, de az nem vált be, csak ez a kecsketejes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Tinkatinka

2015. június 29.

Nagyobb reményeket fűztem hozzá atópiás neuro-dermatitisesként... A hajlatokban levő szteroidos krémmel kioltott fellángolásaimat tényleg szépen lehámlasztotta, kíméletesen, de csak erre jó. Nem hidratál, nem puhít. Talán a barriert segített helyrevágni, nem tudom. Félre tettem fellángolásos időszakokra, majd frissítek, ha másként lesz. Inkább agyag-szappan párti maradok...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Októberi Lány

2014. március 14.

Amennyire ígéretes, olyannyira nem jött be. Az összetevői mindenképp jók, kár hogy ebben a formában nem elég hatékonyak, valahogy vártam volna valami enyhe, de határozott javulást, de semmi nem történt. (Elsősorban arcra vettem.) Kicsit szárít, ezt még elnézném, mert krémezni úgyis kell. Semmi szaga nincs, nekem valami finom illat hiányzik belőle, de aki extra allergiás, annak lehet, hogy ez a főnyeremény. Nem is szeretek igazán szappannal arcot mosni/fürdeni, azt hiszem el vagyok városiasodva, tusfürdő, lemosó, tonik... Ráuntam.
Update: Sutba vágtam az urbánus szemléletet, és szépen áttértem mégis a natúr szappanokra. Ehhez csak az kellett, hogy a megfelelő szappanokat kezdjem el használni, ez sajnos nagyon úgy látszik, hogy nem tartozik közéjük. Személy szerint úgy érzem, hogy noha az összetevők betűre pontosan megegyeznek a "mindig szappan" rivális termékeivel, azok valahogy sokkal jobbak. Az persze jó kérdés, ki kit kezdett el majmolni, és hogy ez mennyire szimpatikus húzás, amikor annyiféle szappant ki lehetne még találni. (Én már összeesküvés elméletet is gyártottam, hogy ez egy cég, csak úgy tesznek, mintha 2 különböző lenne....Csak akkor nem értem, miért jobb az egyik a másiknál. Sehogy se stimmel...:D) A lényeg, hogy ez a szappan tutira nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

demetern

2013. szeptember 2.

Az olívia,mint cég,természetesen sokkal előbb volt,tehát hogy ki kit majmolt le,azt rögtön le is lehet szűrni!Ráadásul a mindig szappan honlapja nagyon hasonlít a mannaszappan oldalára....... Abszolút szánalmasnak tartom az ilyesfajta "lopásokat",és teljes mértékben olívia szappan hűséges vásárló maradok!!!!A fesztiválokon a mindig szappan csak idén jelent meg először,holott az olívia már nagyon régóta kint van!Onnan is lehet tudni,hogy nem ugyanarról a gyártóról beszélünk,hogy az olívia kitalálója egy gyógyszerész hölgy,aki úgy döntött,elég a sok vegyszerből,és csinált egy vegyszermentes,egészséges szappant,a másik ahogy a honlapon néztem,egy úr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.