Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: geucsa, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A Homoktövis olaj gazdag E-vitamin- és esszenciális zsírsavtartalmának köszönhetően jótékony hatással van a száraz, berepedezett bőrre, illetve véd a káros UV-sugárzástól. Intenzív bőrápoló, bőrregeneráló hatását a hozzáadott kecsketej is fokozza. Továbbá az összetevőinek köszönhetően javítja a bőr regenerálódását, puhítja a bőrt és vissza adja a rugalmasságát.

Donatella

2020. augusztus 1.

Egy hónap után jövök véleményezni, nagyon elégedett vagyok vele. A nagyon érzékeny, száraz kezemet egyáltalán nem szárítja, és ár-érték arányban is megéri, mert nem mállik szét úgy, sokkal tovább tartja a formáját,
mint más kímélő szappanok. Úgy egy hónapig tudtam használni, utána ki kellett dobnom, mert nagyon mállott, morzsolódott. De igen kellemes szappan, a jó kis tartós, citrusos illatáról nem is beszélve. Szerintem fogok még ilyet venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 1.

annaY

2020. március 20.

Az első olyan szappanom, amit hosszú távon és rendszeresen tudok használni anélkül, hogy bármi rossz hatása lenne a bőrömre. Teljes testre és arcra is ezt használom most már. Egyáltalán nem szárít, sőt mintha hidratálna, tényleg sokkal kevesebbszer kell utána testápolózni. Hozza, amit ígér. Az illata is fantasztikus. Egyszerűen élmény vele fürdeni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

ebeata

2017. december 30.

Nagyon jó az illata, nem szárítja a bőrömet. Általában az Olivia termékeit szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

LunaFlor

2017. október 14.

Megelőlegezem neki az 5 csillagot. Rég vágytam rá, hát a héten beruháztam. Még csak néhányszor használtam. A bőröm - ami amúgy eléggé száraz - nem száraz, nem húzódik tőle, viszont az illatától hanyatt vágom magam, annyira finom, és halványan a bőrömön is megmarad egy ideig. Őszintén szólva nekem tetszik a színe is. Olyan vidámító.

Update: elfogyott, újra is vettem. imádom. A bőröm is imádja! olyan selymes tőle, mintha testápolóznám is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

omely13

2017. május 25.

Kellemes illatú, nem szárítja a bőrt, visszafogottan habzik. Viszont nagyon gyorsan fogy, és "folyósan", vagyis nem "összemegy", mint a szappanok általában, hanem szétterülve, megfogva a szappantartót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Babuka

2017. március 16.

Kolléganő ajánlására rendeltem, száraz a bőröm, de nem segített rajta. Az illata jó, nagy reményeket fűztem hozzá, egy pici csalódás volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Vadkuku

2017. február 28.

Kellemesen frissít de csak azért 4 csillag, mert a levendulás még jobb! A bőrömet nem szárította ki egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 28.

kovtunde80

2017. január 3.

Én csak jót tudok róla írni. Nagyon finom az illata, jól habzik, megfelelően tisztít és puha tőle a bőröm, nem szárad ki. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Kicsikini

2016. november 14.

Finom illata van, kellemesen habzik. Viszont az én bőrömet picit szárítja. Az osszetevoi szuperek, meg mindig jobb, mint barmelyik tusfurdo. Kitartok mellette. Legközelebb nem ezt vennem, hanem kipróbálnek egy másik fajta szappant. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

Elyana

2016. október 2.

Én arcra használom reggel és este is, és szerintem természetes, hogy egy kicsit szárít. (Ami természetes és szappan, az nálam szinte mindig szárít, de ha megfelelő ápolással kiegészítem, meghálálja magát.) Ezt a szappant öröm használni az illata miatt és nekem nagyon jó állapotban tartja az arcbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

Emolliensek: Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate