Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2013. február 13.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Hidratáló, illatmentes kecsketejes natúr szappan. Érzékeny bőrűeknek is bátran ajánljuk.

napraforgo23

2017. március 18.

Az olivia szappanok nagy rajongója voltam, ő volt az egyik kedvencem, de mióta tudatosan kerülöm a pálmaolajat tartalmazó kozmetikumokat, élelmiszereket, tőlük is búcsút vettem. Kár értük, bízom benne, hogy hamarosan mással pótolják majd a pálmaolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

makoskutya

2016. január 18.

A legjobb szappan! Anyukám elég komoly allergiával szenved, majdnem mindentől kiütéses lesz a bőrre.Ettől a szappantól viszont nem voltak kiütései és nem okozott viszketést sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Racka

2015. október 16.

Arcra használom, szépen tisztít és pihepuha, hidratált arcbőrt varázsol, kedvenc lett a körömvirágos szappan mellett (az a friss illata miatt nyári kedvenc).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

lapiskat

2015. szeptember 13.

Habár illatmentesként hirdetik, mégis csak van egy alapillata, amivel annyira nem vagyok kibékülve. Mindennapos használat mellett enyhén szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Regina59

Korcsoport: >54
2014. július 29.

Kellemes mézes illata van, jól habzik, jól hidratál. Száraz bőröm nagyon szereti, puha, hidratált a bőröm használata után. Én arcra is használom, tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. július 29.

fagas

2014. június 13.

Az eddig használt Oliviák közül úgy tűnik, ez az, ami nem igazán kedvező nekem. Nem gond, hogy nincs illata - azaz, alig - elég jól habzik, szépen tisztít, de szárít sajna. Pedig azt véltem, ha valami, akkor a mézes szappan bizti nem. Nos, tévedtem, így ez most csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 13.

Macsek23

2014. május 3.

A legújabb Olivia szappan szerzemény, eddig veri az összes többit. Semmi tömény illóolaj szag, jól hidratál. Nem kell utána testápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 3.

rikiki25

2014. május 2.

Nem rossz, nem rossz, de nem tökéletes nekem sem. Mindennapi használatra én nem ajánlanám, hogy csak ezzel fürödjön az ember, mert ki fog száradni a bőre.. ha nem keni utána testápolóval.
Én felváltva használom tusfürdővel , így teljesen jó. Ha koszosabbnak érzem magam, akkor ezzel tusolok :) Szappanok között szerintem nagyon jónak számít. Illata nem igazán van.
Arcra és hajra sem kenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

Arcra és hajra sem kenném!

marinababa92

2013. december 1.

szerintem teljesen jó, illata kellemes, íze is xD persze nem eszem, de egyszer arcmosásnál kicsit a számba ment :D igazi, "telített" szappan, szinte érzem, ahogy a bőröm issza be a hatóanyagokat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

feketebodza

2013. augusztus 18.

Hát szerintem teljesen jó..először nem tetszett az illata, de most meg már imádom..egyáltalán nem szárítja ki a bőröm, nem is lesz utána babapopsi, teljesen átlagos..a dolgát elvégzi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Hidratálók: Honey