Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
Ár: 600 , Eladó: CBlue
Állapot: Néhányszor próbált, szinte tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: --

petroczia0806

2020. december 11.

Nagyon hatékony és olyan tisztaság illata van!
Én nagyon izzadós vagyok és ebben a termekben nem csalódtam.Egész nap megvéd!
Ami macerás a felkenés mert én még az ujjammal jól szetkenem így mindig kezet kell mosni utána!
Ára nagyon kedvező!-de mivel szeretek új termékeket kipróbálni most megnezem a vishyt bár annak az ára elég borsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Nagyon hatékony és olyan tisztaság illata van!
Én nagyon izzadós vagyok és ebben a termekben nem csalódtam.Egész nap megvéd!

Lilla16

2020. április 14.

2019. Március:
A DM-ben a teafa-levendula illatot néztem ki, de nagyon örülök, hogy végül elmentem a saját boltjukba is megszaglászni őket, mert nagyon nem jött be egyik illat sem sajnos, végül ezzel tudtam még leginkább kibékülni. Viszont! Elkezdtem használni és nagyon meglepődtem, hogy eddig ez a leghatékonyabb természetes dezodor amit próbáltam. Az illata sem zavaró napközben és simán bírt egy teljes napot edzéssel együtt. Remélem nem csak átmeneti ez a hatás és nem kezd nagyon szárítani sem. Ha fémtégelyben lenne a műanyag helyett, csillagos 5-öst kapna.

2020. Április:
Nem tudom mi volt a bajom először az illatokkal, mostmár 4-5 féléből szoktam venni a kis fémtégelyes kiszerelésükből és nagyon szeretem mindet. Azt sajnos én is tapasztaltam, hogy nem mindegyik tégely egyforma, de mondjuk ezért is lehet jobb a kis adag, valamint hogy a tégely aljára le tud ülni a szódabikarbóna. Fűtési időszakban rádobom a radiátorra és úgy könyebben el is lehet keverni illetve a felvitel is egyszerűbb. Nyáron meg magától is elég puha marad a lakásban. Néha nekem is jobban szárít, de még mindig ez az egyetlen dezodor ami tényleg hatékony, az aluminiumosokat is veri nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

2019. Március:

2020. Április:

zsizi

2020. április 11.

A DEZODOR. Végre megvan az igazi. Nagyon szeretem az illatát, sokáig tart a hatása, egész napra dezdorál, ugyanakkor kíméletes, natúr, megbízható összetevőkkel. A lehető legszuperebb termék ezen a mindenmentes vonalon. A cocoon deók után használtam én is, mostmár 3-4. tégellyel vettem belőle, és állítom, hogy jobb a Cocoon dezodoroknál. Nagyjából 1-1,5 hónapig kitart, szerintem ez átlagos, és korrekt élettartam. Nekem soha nem okozott irritációt, nem igazán irritációra hajlamos a bőröm, de nagyjából 25 különböző deót próbáltam már, és bizony volt 1-2 márka, ami brutális fájdalmakat és pirosodást okozott (biobaza, CD). A két természetes illatanyag (linalool és limonene) kihagyásával otthoni verzió is készíthető, ami árban kedvezőbb is, és abszolút bőrbarát lesz, így aki esetleg csak ezek miatt nem venne ilyen terméket, próbálja ki a házi készítést, 2 perc alatt megvan, rengeteg ideig elég, és nem romlik meg! :)

Update, 1.5 évvel később!
Még mindig csak ezt használom. Tökéletes. Mostmár kb. 3 hónapig is kitart, nagyon kevés is elég belőle! Soha nem leszek tőle büdi, egész nap brutál jól dezodorál. Soha többé nem fogok mást venni!

Update 2020.04.11.
Borzalmas nagy csalódás. Amint lehet látni, évekig használtam ezt a terméket, de itt a vége.
A levendulás társánál láttam a kommenteket, de én itt fogok mindenkit óva inteni attól, hogy ezt a terméket vegye. Ahogyan a többi felhasználónál, úgy nálam is brutálisan rossz élmény volt, hogy piros, irritált, sebes lett tőle a hónajam, hámlott, fájt, és állandóan ki volt pattogva. Nagyon sokáig bírtam így, szerintem hónapokig szenvedtem. Mindig azt gondoltam, hogy a borotva az oka, mert nem bírja a bőröm, és kipattog. De nem, ő volt a tettes. Ahogy abbahagytam és bepanthennel vékonyan bekentem vele a fájó részt, 2-3 nap múlva elmúltak a tünetek.

SOHA TÖBBET!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Update, 1.5 évvel később!

Update 2020.04.11.

SOHA TÖBBET!

vattaponi

2020. február 19.

Kb egy hónapja használom, és még több mint a fele megvan. Nekem nagyon bejött, keveset használok belőle, de a nap végéig kitart. Engem egyáltalán nem irritál, persze borotválkozás után nem mindig kellemes, de fele annyira sem csíp, mint bármely más (akár natúr) dezodor. Nyáron is megállta a helyét, szóval nagyon ajánlom!
Ami vicces, hogy a márkaboltban jóval drágább mint pl a DM-ben, úgyhogy én a márkaboltban végigszagoltam őket, és a Dm-ben megvettem :)

UPDATE: A második doboznál én is tapasztaltam, hogy mi a baj vele. Amikor elkezdtem használni, az első pár alkalommal nem hatott, sőt... Az van, hogy nem egyenletes a vaj és a szódabikarbóna aránya sem tégelyen belül (leülepszik a szódabikarbóna az aljára), sem tégely és tégely között. Utóbbi nagyobb baj, mert az egyik tégely tökéletes, a másik meg vagy nagyon csíp, mert tömény, vagy az ellenkező hatást váltja ki... Talán ha felmelegíti az ember és kicsit összekutyulja az segít, de ezzel az egyenetlenséggel kéne valamit kezdenie a cégnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

feketeagnes

2020. február 2.

Tökéletesen működött. Nem lettem tőle büdös, kellemes illata volt, megbízható volt. Sajnos múltidőben kell írnom, mert pár hét után észrevehetően befeketedett tőle a hónaljam, hámlani és csípni kezdett, ezért abbahagytam a használatát. A használata könnyű, de időigényes(ebb), mert túl sűrű és beletelik egy kis időbe, mire felolvad az ujjaim göröngyölése közt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

fankitown

2020. január 30.

Éveken keresztül használtam és imádtam, nagyon kevés is elég volt belőle, egy tégely kb 2-3 hónapig is kitartott. Ha izzadtam is mellette, annak is inkább vizes állaga és illata lett, nem hagyott sosem foltot a ruhán, tényleg szerettem. Az sem zavart, hogy a felkenése után mindig kezet is kellett törölgetni, mert ott maradt egy minimális mennyiség az ujjamon. Alapvetően száraz, de egyáltalán nem érzékeny a bőröm, aztán egyszercsak mégis történt valami.... Már csak úgy tudtam használni, ha délután tusfürdővel lemostam és újra kentem estig, különben nagyon elkezdte szárítani és irritálni a bőrömet. Aztán már ez sem működött, és fél napot sem volt komfortos viselni. Borzasztóan sajnálom, mert azóta sem találok semmit, ami az aranykorának a nyomába ér, cserébe alapból bizalmatlan vagyok minden iránt, ami szódabikarbónát tartalmaz. Meg vagyok lőve, ami a bio dezodorkat illeti, pedig párat kipróbáltam már (CD, Alverde, Olívia deostick, Dermaflora, Bioobaza). Nagyon sajnálom, lehet, hogy adok neki még egy próbát így, hogy pihentettem, de nem vagyok túl bizakodó...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

pannisimko

2019. december 10.

Én akartam szeretni... De borzasztó. Alapvetően erős a szaga, ami nem hogy elnyomná az izzadságot de még hangsúlyosabbá teszi azt... De a pont az i-re, hogy nem csak bevorosodott tole a hónom alja egy bazi nagy körben, de még a cucc ki is csípte, ami igy besebesedett. Nem szoktam pazarolni, de ezt nem tudtam elhasználni. 1* se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Alice83

2019. március 22.

Nagyon jó de önmagában nekem édes kevés persze lehet nem kenek belőle eleget..nappalra használom sódezodor mellé..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Okapi

2019. március 21.

Évek óta használom a ON krémdezodorjait. Előtte mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem vált be igazán. Majd elkezdtem ezeket a krémeket használni és azóta nem győzöm ajanláni. Az összetételük es az illatuk remek, én mindet szeretem és egész nap, illetve edzésen is tökéletesen teljesít. Ezt főleg akkor szoktam realizálni, amikor egy napra véletlenül elfelejtettem feltenni.
Az egyetlen negatívuma, hogy kézzel kell felkenni, de annyira elégedett vagyok vele, hogy ezért nem vonnék le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Krisztike84

2018. december 11.

Végre megtaláltam a tökéletes alumínium mentes deot! Gyönyörűen ápolja a bőröm, nem csoda, hiszen a shea és kakaóvaj teszi a dolgát. Jól dezodorál. A nap végén sem érzem magam kellemetlen szagúnak. Nagyon bevált! Köszi Olívia! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>