Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: whyteangel, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu
vattaponi

2019. szeptember 28.

Kb egy hónapja használom, és még több mint a fele megvan. Nekem nagyon bejött, keveset használok belőle, de a nap végéig kitart. Engem egyáltalán nem irritál, persze borotválkozás után nem mindig kellemes, de fele annyira sem csíp, mint bármely más (akár natúr) dezodor. Nyáron is megállta a helyét, szóval nagyon ajánlom!
Ami vicces, hogy a márkaboltban jóval drágább mint pl a DM-ben, úgyhogy én a márkaboltban végigszagoltam őket, és a Dm-ben megvettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Lilla16

2019. március 29.

A DM-ben a teafa-levendula illatot néztem ki, de nagyon örülök, hogy végül elmentem a saját boltjukba is megszaglászni őket, mert nagyon nem jött be egyik illat sem sajnos, végül ezzel tudtam még leginkább kibékülni. Viszont! Elkezdtem használni és nagyon meglepődtem, hogy eddig ez a leghatékonyabb természetes dezodor amit próbáltam. Az illata sem zavaró napközben és simán bírt egy teljes napot edzéssel együtt. Remélem nem csak átmeneti ez a hatás és nem kezd nagyon szárítani sem. Ha fémtégelyben lenne a műanyag helyett, csillagos 5-öst kapna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Alice83

2019. március 22.

Nagyon jó de önmagában nekem édes kevés persze lehet nem kenek belőle eleget..nappalra használom sódezodor mellé..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Okapi

2019. március 21.

Évek óta használom a ON krémdezodorjait. Előtte mindenfélét kipróbáltam, de semmi sem vált be igazán. Majd elkezdtem ezeket a krémeket használni és azóta nem győzöm ajanláni. Az összetételük es az illatuk remek, én mindet szeretem és egész nap, illetve edzésen is tökéletesen teljesít. Ezt főleg akkor szoktam realizálni, amikor egy napra véletlenül elfelejtettem feltenni.
Az egyetlen negatívuma, hogy kézzel kell felkenni, de annyira elégedett vagyok vele, hogy ezért nem vonnék le pontot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Krisztike84

2018. december 11.

Végre megtaláltam a tökéletes alumínium mentes deot! Gyönyörűen ápolja a bőröm, nem csoda, hiszen a shea és kakaóvaj teszi a dolgát. Jól dezodorál. A nap végén sem érzem magam kellemetlen szagúnak. Nagyon bevált! Köszi Olívia! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

esztes2468

2018. december 4.

1300-ért vettem, nekem az illata nagyon erőteljes, nem tudok vele megbarátkozni pár hét után (sajnos amikor vettem pár hónapja, nem tudtam, hogy van mini, amolyan próba változata is), illetve borotválkozás utáni egy-két napban nekem irritációt okozott a sok szódabikarbóna benne. Nem leszünk barátok sajnos :( És még inkább sajnos, hogy műanyag tégelyben van (amit megkérdeztem, és vissza lehet vinni az üzletbe, de nincs olyan tisztító és fertőtlenítő lehetőségük, hogy újra felhasználják, de a műhelyben hasznosítják tartóként...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

zsizi

2018. szeptember 14.

A DEZODOR. Végre megvan az igazi. Nagyon szeretem az illatát, sokáig tart a hatása, egész napra dezdorál, ugyanakkor kíméletes, natúr, megbízható összetevőkkel. A lehető legszuperebb termék ezen a mindenmentes vonalon. A cocoon deók után használtam én is, mostmár 3-4. tégellyel vettem belőle, és állítom, hogy jobb a Cocoon dezodoroknál. Nagyjából 1-1,5 hónapig kitart, szerintem ez átlagos, és korrekt élettartam. Nekem soha nem okozott irritációt, nem igazán irritációra hajlamos a bőröm, de nagyjából 25 különböző deót próbáltam már, és bizony volt 1-2 márka, ami brutális fájdalmakat és pirosodást okozott (biobaza, CD). A két természetes illatanyag (linalool és limonene) kihagyásával otthoni verzió is készíthető, ami árban kedvezőbb is, és abszolút bőrbarát lesz, így aki esetleg csak ezek miatt nem venne ilyen terméket, próbálja ki a házi készítést, 2 perc alatt megvan, rengeteg ideig elég, és nem romlik meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

masnis

2018. szeptember 1.

Natúr vonalon nem rossz. 1300 ft-ért vettem kb, de viszonylag sokáig kitartott, szóval így nem éreztem annyira borsosnak egy kis tégelynyiért. Sajnos hosszú távon szárítja a hónaljamat, szerintem a szódabikarbóna a ludas, illetve nem gátolta meg maradéktalanul nap végéig mindig a szagok kialakulását. Kedveltem amúgy, és a kenegetős módszert sem érzem macerásnak, de azért még keresgélek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Csobanka

2018. február 10.

Szerettem volna kipróbálni egy természetes dezodort. Szeretem a geránium és a levendula illatát, így erre esett a választásom a dm-ben. Bár 1300 forintért vettem, kategóriájában ez is nagyon kedvező ár.
Az illata kissé erős de tisztaság érzetet ad és kiegészül a parfümömmel is. Néha éjszakára is használom; nem leszek büdös és nem is mérgezem magam.
Nekem nagyon bevált, 1 hónapja van meg, remélem nem illan el a dobozkából az illat, amíg tart a krém.
Végül pedig meg kell, hogy dicsérjem a csomagolását mert az apró virág minták és a piros papíros fém tető abszolút megtalálta a helyét az éjjeliszekrényemen az ékszres dobozkák mellett, amit műanyag köntésbe csomagolt társairól nem tudnék elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

stella06

2018. január 29.

Nekem nagyon szépen működik, ez és a kubebás verzió is. A kiszereléshez képest kicsit drága, illetve felkenve elég kellemetlen illatú, de ez szerencsére napközen nem érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)