Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1290 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: whyteangel, az összetevőket feltöltötte: liliom70, Módosítva: 2020. augusztus 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1290 Ft

Teljesen természetes anyagokat tartalmaz. Használata: A tégelyből egy kis darabot kezünkkel felmelegítünk, majd a hónaljra kenjük.

Ár: 1290 Ft , Eladó: Okokucko.hu

bogyo23

2022. március 22.

Az első olyan dezodorom, ami igazából bírta a strapát, mert nap végére sem volt nyoma kellemetlen szagnak, izzadás ellenére sem.
Picit talán kényelmetlen lehet a használata, de szerintem megszokható. Én felmelegítem picit a kezemben, így kenem fel és eddig nem okozott irritációt sem.
Nekem tetszik az illata, nem tolakodó, nem annyira erőteljes, hogy elnyomja mondjuk egy parfüm illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

GazdiMami

2022. február 2.

Finom, nem tolakodó illatú.
Gazdaságos, sokáig elég.
Krémessége, kenhetősége megfelelő.
Újravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Finom, nem tolakodó illatú.
Gazdaságos, sokáig elég.
Krémessége, kenhetősége megfelelő.
Újravevos.

mafalda

2021. október 13.

A legjobb azok közül amiket eddig próbáltam. Az illata mesés nőies és nem tolakodó így nyugodt szívvel parfümözök nem nyomja el nem keveredik, Az izzadást és a szagosodást maximálisan kivédi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

tunderlany

2021. október 13.

Nem gondoltam volna, hogy valaha olyan dezodort sikerül vennem, amitől büdösebb leszek, mint nélküle. Soha nem fordult még elő, hogy bármilyen kozmetikum szagát ennyire elviselhetetlennek éreztem volna, konkrétan le kellett zuhanyoznom és levakarnom magamról ezt a rettentetet, utána pedig minden ruhámat kimosni, ami érintkezett vele. Mellé pedig mintha az izzadtságot is konzerválná a bőrön, 15 perc kádban ázás után is még izzadtságszagú voltam. Ez valami rettenet, őszintén nem értem, hogy hogyan tudják pl. a dm-ben is árulni, ami nekem garancia volt arra, hogy minőségi terméket vásárolok.
Soha, soha többet Olivia terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Soha, soha többet Olivia terméket.

Bolgarka

2021. július 25.

Kb egy éve használom, eddig nem is volt sok baj vele, viszont a tégely vége felé elkezd ilyen szemcsés lenni. Ezt igazán kellemetlen használni, mert dörzsöli az amúgy is érzékeny bőröm. A másik, hogy nagyon csíp. Eddig csak szőrtelenítés után volt ebből gond, de most már amúgy is csíp. Nekem azt hiszem ez volt az utolsó próbálkozásom a natúrkozmetikumokkal...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

svdori

2021. július 21.

2 napja vettem, izzadságszagom nincsen, viszont nagyon rossz az állaga. Kristályos, bőrradír-szerű, ezáltal porlik le a hónaljamról, ahogy kenem fel.
(Nekem az illata sem jön be.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 21.

(Nekem az illata sem jön be.)

fancy917

2021. július 1.

Nekem nagyon bevált, izzadás ellenére sem volt kellemetlen szagú a hónaljam. Szeretem az állagát is, kevés is elég belőle és jó illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

petroczia0806

2020. december 11.

Nagyon hatékony és olyan tisztaság illata van!
Én nagyon izzadós vagyok és ebben a termekben nem csalódtam.Egész nap megvéd!
Ami macerás a felkenés mert én még az ujjammal jól szetkenem így mindig kezet kell mosni utána!
Ára nagyon kedvező!-de mivel szeretek új termékeket kipróbálni most megnezem a vishyt bár annak az ára elég borsos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Nagyon hatékony és olyan tisztaság illata van!
Én nagyon izzadós vagyok és ebben a termekben nem csalódtam.Egész nap megvéd!

Lilla16

2020. április 14.

2019. Március:
A DM-ben a teafa-levendula illatot néztem ki, de nagyon örülök, hogy végül elmentem a saját boltjukba is megszaglászni őket, mert nagyon nem jött be egyik illat sem sajnos, végül ezzel tudtam még leginkább kibékülni. Viszont! Elkezdtem használni és nagyon meglepődtem, hogy eddig ez a leghatékonyabb természetes dezodor amit próbáltam. Az illata sem zavaró napközben és simán bírt egy teljes napot edzéssel együtt. Remélem nem csak átmeneti ez a hatás és nem kezd nagyon szárítani sem. Ha fémtégelyben lenne a műanyag helyett, csillagos 5-öst kapna.

2020. Április:
Nem tudom mi volt a bajom először az illatokkal, mostmár 4-5 féléből szoktam venni a kis fémtégelyes kiszerelésükből és nagyon szeretem mindet. Azt sajnos én is tapasztaltam, hogy nem mindegyik tégely egyforma, de mondjuk ezért is lehet jobb a kis adag, valamint hogy a tégely aljára le tud ülni a szódabikarbóna. Fűtési időszakban rádobom a radiátorra és úgy könyebben el is lehet keverni illetve a felvitel is egyszerűbb. Nyáron meg magától is elég puha marad a lakásban. Néha nekem is jobban szárít, de még mindig ez az egyetlen dezodor ami tényleg hatékony, az aluminiumosokat is veri nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

2019. Március:

2020. Április:

zsizi

2020. április 11.

A DEZODOR. Végre megvan az igazi. Nagyon szeretem az illatát, sokáig tart a hatása, egész napra dezdorál, ugyanakkor kíméletes, natúr, megbízható összetevőkkel. A lehető legszuperebb termék ezen a mindenmentes vonalon. A cocoon deók után használtam én is, mostmár 3-4. tégellyel vettem belőle, és állítom, hogy jobb a Cocoon dezodoroknál. Nagyjából 1-1,5 hónapig kitart, szerintem ez átlagos, és korrekt élettartam. Nekem soha nem okozott irritációt, nem igazán irritációra hajlamos a bőröm, de nagyjából 25 különböző deót próbáltam már, és bizony volt 1-2 márka, ami brutális fájdalmakat és pirosodást okozott (biobaza, CD). A két természetes illatanyag (linalool és limonene) kihagyásával otthoni verzió is készíthető, ami árban kedvezőbb is, és abszolút bőrbarát lesz, így aki esetleg csak ezek miatt nem venne ilyen terméket, próbálja ki a házi készítést, 2 perc alatt megvan, rengeteg ideig elég, és nem romlik meg! :)

Update, 1.5 évvel később!
Még mindig csak ezt használom. Tökéletes. Mostmár kb. 3 hónapig is kitart, nagyon kevés is elég belőle! Soha nem leszek tőle büdi, egész nap brutál jól dezodorál. Soha többé nem fogok mást venni!

Update 2020.04.11.
Borzalmas nagy csalódás. Amint lehet látni, évekig használtam ezt a terméket, de itt a vége.
A levendulás társánál láttam a kommenteket, de én itt fogok mindenkit óva inteni attól, hogy ezt a terméket vegye. Ahogyan a többi felhasználónál, úgy nálam is brutálisan rossz élmény volt, hogy piros, irritált, sebes lett tőle a hónajam, hámlott, fájt, és állandóan ki volt pattogva. Nagyon sokáig bírtam így, szerintem hónapokig szenvedtem. Mindig azt gondoltam, hogy a borotva az oka, mert nem bírja a bőröm, és kipattog. De nem, ő volt a tettes. Ahogy abbahagytam és bepanthennel vékonyan bekentem vele a fájó részt, 2-3 nap múlva elmúltak a tünetek.

SOHA TÖBBET!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Update, 1.5 évvel később!

Update 2020.04.11.

SOHA TÖBBET!