Olivia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnolia, Módosítva: 2013. november 19.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

A kecsketejből készült szappan rendkívül jó hidratáló és tápláló hatású, tele van vitaminokkal és minden értékes tápanyaggal, amelyekre a bőrödnek szüksége lehet. A másik fő összetevője a relaxáló és nyugtató hatású levendulaolaj, mely széleskörű gyógyhatása révén minden bőrtípust ugyanolyan intenzíven ápol és kényeztet.

• Ez a szappan több irányból is támogatja a bőröd szépségét: a növényi zsírok, a kecsketej és a levendulaolaj egytől egyig ápoló és gyógyító hatással vannak a bőrödre!
  • Használata után biztosan nem lesz szükséged testápolóra, a bőröd hidratált és selymes lesz.

bleauwsy

2020. április 22.

Az egyetlen jó megoldás kiütéses, viszkető fejbőrre!!! Minden csillagot megér a rengeteg gyógyszertári, bőrgyógyászati termék sikertelensége után, amik nem oldották meg az allergiás reakciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Arcomat mosom vele csak, szépen csökkenti a gyulladást rajta és imádom a finom levendula illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

TheGirl

2020. március 24.

Arcmosáshoz használom, kellemes illata van, jól habzik, nem szárítja a bőrömet. Szerintem jó kis szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 24.

chistani

2019. június 29.

Szeretem, többször újravettem. Kellemes használni, nagyon finom illatú. Egy baj van vele hogy gyorsan fogy kb. 2 hét így kicsit dragallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Meridon8

2018. január 12.

Az illata fantasztikus, egyáltalán nem szárít, bárkinek ajánlom aki szereti a szappanokat és a természetes kozmetikumokat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Vadkuku

2017. február 28.

Szépen tisztít, jó illata van, nem szárít ki. Ennyi nekem elég is az öt csillaghoz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 28.

angelcare

2015. december 19.

Időnként rám tör a szappanmánia.....Most erre esett a választásom ami nem csoda mert nagy levendula fun vagyok. :) Kecsketejes szappant még nem próbáltam,ő az első szerzeményem.Nagyon nagyon jó!Szuper krémes habja van,nem húzódik a bőröm és nincs az a tipikus "tapadós" érzésem sem mint általában a natúr szappanok után.Próbáltam már több natúr szappant a Mannától és az Olivától is de magasan ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 19.

Tavasz tündér

2014. január 11.

Jelenleg az egyik kedvenc szappanom! Nem vagyok nagy levendula illat rajongó, de ez a szappanka nagyon kellemes illatú, úgy érzem sosem fogom megunni, őrület. :) A fürdés vele egy igazi élmény. Krémes, jól tisztít. Egyáltalán nem szárít, érezhetően ápol és hidratál. Testápolóra valóban nincs szükség utána. A levendula őrlemény is tetszik rajta, enyhén radírozó hatású. Még azt is megbocsájtom, hogy színezék van benne. Az egyik legjobb kecsketejes szappan amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 11.

fagas

2014. január 11.

Na kérem szépen, amit a leírás tartalmaz, az az első szótól az utolsóig igaz!:-)
Ez a szappan egy csoda számomra, tökéletes, nagyszerű, stb., stb....:-) Csak szuperlatívuszokban vagyok képes írni róla! Kedvenc illatom és a kecsketej tökéletes harmóniában, testápoló elfelejtve, puha, hidartált bőr... egyszóval már tudom mit fogok kérni a közelgő névnapomra!:-)) 10 csilit adnék, ha lehetne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 11.

kjudit

2013. december 13.

Száraz, vízhiányos bőrömre elég sok (drága) natúr szappant próbáltam már, de mindegyik szárított, "csikorgott" a bőröm tőlük. Ez az első, amelyre azt mondom, hogy na, nem is rossz! Az illata nagyon erős levendula (de mégsem tolakodóan). Aki levendula-fun, annak tuti bejön! Vannak benne kis levendulavirágok is, tökéletes bőrradírozó hatású. Lassan fogy, két hete használom, és több, mint a fele megvan még! Pedig nem spórolok vele ;-) Szóval, nekem megérte az ára! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 13.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate