Olivia

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát stiftes dezodor a kényelmes és hatékony természetes dezodorálásért.

Gyors felszívódású, caprilis olaj alapú dezodor, amely cink ricinoleát és trietil citrát hatóanyagainak köszönhetően erős dezodoráló, szagmegkötő és semlegesítő hatású. Egész napos védelem pálmarózsa, zsálya és narancs illattal.

Garantáltan parabén-, alumínium-, cinksó- illetve mindenféle kémiai vegyülettől mentes, 100%-ban természetes anyagokból összeállított.

Csobanka

2019. szeptember 30.

Az illata nagyon finom, kellemes, szinte rögtön el is tűnik, amit én bánok, viszont nem fog semmilyen parfüm illatot elnyomni. Könnyen kenhető, nem okoz irritációt. Sajnos nem csak az illata nem tartós de a hatása sem, este ha edzeni megyek és napközben nem újítom meg, bizony igencsak érezhetővé válik az izomszag... Maradok a tégelyesnél, az kicsit irritál de 100%-os a megbízhatósága izzadságszag ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

kolesgolyo

2019. augusztus 10.

Egy fokkal jobb a teafás társánál, de hosszútávon ő sem ér semmit kb. Alapjáraton tetszik az illata, de pár óra és ez átcsap vmi elviselhetetlen szagba... Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Olga1895

2019. július 17.

Sajnos nagyon nagy csalódás ez a stift.:(
Régóta használom a tégelyes krémdeójukat, ami egy csodaszer! Ez viszont teljesen hatástalan, rettenetesen büdös, ha egy kicsit is beizzad az ember. Ennyire rossz deóm régen volt már (ha volt egyáltalán), a kukában landolt, pedig drága is.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Sajnos nagyon nagy csalódás ez a stift.:(

samunagyemese

2019. május 23.

Ízlések és..... Nekem nagyon bejött ez a stiftes változat. Az illata is, meg a hatása is, meg a kiszerelése is. Főleg a kiszerelése! Megőszültem a tégelyes változattól. Ki gondolta komolyan, hogy élmény aplikálni kézzel hónaljba a szárazan morzsálódó trutyit? Hála égnek, hogy itt a stiftes változat. Szerintem kellemesen friss és nőies az illata, ami napközben csendesedik, kifejezetten szolidan van jelen, viszont nem érzek magamon testszagot egyáltalán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Okapi

2019. március 21.

Ez a termék, a másik illatával együtt óriási csalódás. 2014 óta használom a márka krémdezodorjait 100%-os elégedettséggel. Alig vártam, hogy megjelenjen a stiftes verzió, de ezek sajnos a tégelyesek nyomába sem érnek. Az izzadságot nem gátolják annyira, a szagokat nem fedik el, sőt megkockáztatom, hogy rosszabb lesz és a saját illatuk sem kellemes (ez persze szubjektív). Hónapokig kísérleteztem vele, hátha csak meg kell szoknia a bőrömnek, de semmivel sem lett jobb. Sajnos nem tudom ajánlani, pedig nagyon szerettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.