Olivia

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 25.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

Bőrbarát stiftes dezodor a kényelmes és hatékony természetes dezodorálásért.

Gyors felszívódású, caprilis olaj alapú dezodor, amely cink ricinoleát és trietil citrát hatóanyagainak köszönhetően erős dezodoráló, szagmegkötő és semlegesítő hatású. Egész napos védelem pálmarózsa, zsálya és narancs illattal.

Garantáltan parabén-, alumínium-, cinksó- illetve mindenféle kémiai vegyülettől mentes, 100%-ban természetes anyagokból összeállított.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

julcso

2021. január 9.

Rettenes. Nagy örömmel vettem meg, mert olcsóbb, mint amilyen natúr deót eddig használtam, de nem véletlenül. Ennyire büdösnek még soha nem éreztem magam, ráadásul a teafás társát is megvettem, így mindkettő landolt a kukába. :( Egy kis szódabikarbóna kellene bele, mert így 0 vagy inkább mínusz szagtalanító hatása van, sőt, rosszabb, mintha nem használtam volna semmit. Hatalmas csalódás volt. Az illata a tégelyben pedig finom.
Maradok Évca meg a Lavender Tihany deóinál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Maradok Évca meg a Lavender Tihany deóinál.

Lills

2020. november 6.

Látom nem én vagyok az egyetlen, akinek nem vált be ez a termék... Olyan dezodort szerettem volna, aminek szépek az összetevői, alkohol-alumínium stb mentes, ezért esett erre a termékre a választásom. Nem vagyok különösebben izzadós típus, nem különösebben volt ezzel eddig problémám, de ettől a dezodortól konkrétan jobban izzadok, és büdösebb vagyok, mint nélküle. Néhányszor próbálkoztam vele, de minden egyes használat után napokig, vagy akár hetekig (!) rossz szagom volt, akár használtam más dezodort, akár nem. Már kezdtem aggódni, hogy velem van valami baj.. látom, nem vagyok ezzel egyedül.
Nagy csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

Nagy csalódás :(

Katalina01

2020. június 15.

Sajnos én is kidobtam. Marta a hónaljam, nem gátolta a szagokat és nehéz volt felvinni... egy stiftes verzió ennél sokkal krémesebb állagot igényelne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

fankitown

2020. január 31.

Bárcsak elolvastam volna az értékeléseket itt, mielőtt megvásároltam. Azzal nyugtatom magam, hogy a dm-ben a hűségpontjaimért vásároltam meg, így effektív pénzt nem költöttem rá, bár amekkora csalódás, ez sem vigasztal, hiszen még azt a fiktív pénzt is el tudtam volna költeni bármi másra. Nekem az illata tetszik, de ez nyilván szubjektív. Örültem, hogy szódabikarbóna mentes, hiszen bár imádtam a tégelyes testvérét, az évek használata után egyszer csak elkezdte durván irritálni a bőrömet. Én nem vagyok egy izzadós típus, viszont ha ezt felkenem, kb 5 óra után olyan büdös testszagot érzek magamon, amit dezodorok nélkül soha, továbbá a bőrömön maradt termék további izzadásra készteti a bőrömet, az egész egy borzalom, komolyan. Jó, hogy feljöttem ide és láttam, hogy másnak is van ilyen tapasztalata, mert már komolyan azon kezdtem gondolkodni, hogy valamilyen egészségügyi problémám van.... Ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Skatie013

2020. január 13.

Jó illata van. Szódabikarbónával turbózom fel, bevált :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Jó illata van. Szódabikarbónával turbózom fel, bevált :)

norkak

2019. december 20.

Alapvetően nem vagyok nagyon szagosat izzadós, nyaraláskor a nyári nagy melegben otthon hagytam a dezodorom, így a drogériában ezt kaptam le először a polcról. Nagyon nagy kár volt. Még az én kevésbé izzadós hónaljamat is egy pokollá tette, csípett és irritált is lett tőe a bőröm, valamint olyan szagom lett tőle, mint aki napokig nem fürdött. A kukában landolt, aminek nagyon nem örültem, mert elég borsos ára van ahhoz képest, amennyire szörnyű. Miután nemhasználtam, más dezodoroknál is előkerült ez a rossz szag, ami azelőtt, mielőtt elkezdtem ezt használni, soha nem fordult elő. A hónaljam illatát és bőrét a dr. Organic dezodorok tudták helyreállítani. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Csobanka

2019. szeptember 30.

Az illata nagyon finom, kellemes, szinte rögtön el is tűnik, amit én bánok, viszont nem fog semmilyen parfüm illatot elnyomni. Könnyen kenhető, nem okoz irritációt. Sajnos nem csak az illata nem tartós de a hatása sem, este ha edzeni megyek és napközben nem újítom meg, bizony igencsak érezhetővé válik az izomszag... Maradok a tégelyesnél, az kicsit irritál de 100%-os a megbízhatósága izzadságszag ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

kolesgolyo

2019. augusztus 10.

Egy fokkal jobb a teafás társánál, de hosszútávon ő sem ér semmit kb. Alapjáraton tetszik az illata, de pár óra és ez átcsap vmi elviselhetetlen szagba... Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Olga1895

2019. július 17.

Sajnos nagyon nagy csalódás ez a stift.:(
Régóta használom a tégelyes krémdeójukat, ami egy csodaszer! Ez viszont teljesen hatástalan, rettenetesen büdös, ha egy kicsit is beizzad az ember. Ennyire rossz deóm régen volt már (ha volt egyáltalán), a kukában landolt, pedig drága is.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Sajnos nagyon nagy csalódás ez a stift.:(

samunagyemese

2019. május 23.

Ízlések és..... Nekem nagyon bejött ez a stiftes változat. Az illata is, meg a hatása is, meg a kiszerelése is. Főleg a kiszerelése! Megőszültem a tégelyes változattól. Ki gondolta komolyan, hogy élmény aplikálni kézzel hónaljba a szárazan morzsálódó trutyit? Hála égnek, hogy itt a stiftes változat. Szerintem kellemesen friss és nőies az illata, ami napközben csendesedik, kifejezetten szolidan van jelen, viszont nem érzek magamon testszagot egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.