Olivia

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   36 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2017. január 10.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrvédő krém a kiszáradt, érzékeny bőrfelületek ápolására körömvirág olajjal. Ideális az egész testfelület kezelésére, akár mindennapos használatra. Elősegíti a bőrfelület regenerálódását, nyugtató és hidratáló hatású.

anneshirley

2019. július 29.

Ideális mindenes balzsam, ami ráadásul nem is drága. Télen nagyon szerettem kéz- és lábkrémnek, illetve ajakápolónak is használni. Parfüm nincs benne, ezért "naturális" illatú, de ez engem cseppet sem zavar. Mivel elég hamar elfogyott, így a kevéssé higiénikus tégelyes-belenyúlkálós kiszerelése sem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

csarankoszandi

2019. április 5.

Imádom az illatát, a csomagolásat, à texturajat. Mindenhova használom. És szép összetevői vannak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

mykiki

2018. november 26.

Nagyon jó illata van, kevés is elég belőle, nem drága, és csodát tesz télen a száraz bőrrel. Arcra is kenhető!
Borotválkozás után is érdemes használni, kevesebb benőtt szőrszálam lett tőle.
Negatív, hogy nehezen lehet eldolgozni, de ez a natúr shea vajra eléggé jellemző, szóval megbocsájtjuk neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Borotválkozás után is érdemes használni, kevesebb benőtt szőrszálam lett tőle.

boni04

2018. február 5.

Csodaszer :) Jó illat, jó állag, vidám szín, nagyon jó hatás, bárhova használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

masikanna

2017. október 17.

évekkel ezelőtt volt ilyenem, nagyon szerettem pl kicserepesedett ajakra, száraz könyékre, begyulladt körömágyra, ilyesmikre. valószínűleg most télre is veszek majd egy tégellyel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 17.

Marcsita

2016. július 18.

Az illata olyan igazi naturál, főképp a nyers shea-vaj érződik rajta, elég nehéz eldolgozni, meg kell várni, hogy egy picit meg melegedjen a kézben. Mivel elvileg bárhova jó, sok testrészen kipróbáltam, nekem eddig leginkább arcra vált be, de nyáron túl tömény, nem igazán szívódott fel, szerintem majd a nagy téli hidegben lesz az igaz. Kézkrémként csak éjszakára ajánlanám,mert nem issza be egykönnyen a bőr, a sarkamon is próbáltam, ott is jól teljesített.
Szerintem a természetes kozmetikumok kedvelőinek nagy kedvence lehet ez a kis krém, de aki tömény, kellemes illatra számít csalódni fog benne, a kiszerelése miatt én csak arckrémként ajánlanám!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 18.

purpuratulips

2015. május 3.

Elég erős az illata, de nekem tetszik. Télen a radiátor közelében tároltam és így könnyebb volt kenni. Bármilyen kiszáradt területet rendbetesz, de hagy maga után egy ilyen furcsa olajos réteget. Engem nem zavar, de így csak estére tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Linda0222

2015. március 27.

Szeretem, mert kellemes az illata, bár kicsit kemény így nehezen kenhető. Sokáig elég egy kicsit olyajos és lassan szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Ili83

2015. január 8.

Ez az én csoda fegyverem, ha érzem hogy egy patti kiakar jönni csak rákennem és másnapra el is múlik, de tényleg. Az állag keményebb, én ezt is ugyan úgy mint a ligetszépeset vizes bőrre teszem fel. Illetve ha borotválkozás után ha kipattogok akkor is bekenem vele a bőröm és elmulasztja a kis pirosságot. Az illata nekem édeskés, körömvirágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 8.

Szabó Diána

2014. november 30.

Az utóbbi néhány hétben száraz, érdes,időnként kivörösödő foltok jelentek meg a kezemen.Eddig kétszer kentem be a kezem éjszakára ezzel a körömvirágos balzsammal és nagyon szépen kezdi rendbehozni a problémás részeket, már szinte teljesen elmúltak a vörös foltok. Eddig,ha gyors segítség kellett, nekem ez a balzsam mindig bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Antioxidánsok: Tocopherol