Best of Beauty 2019

Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. május 27.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Értékes, ásványi anyagokban gazdag, fertőtlenítő, frissítő hatású szappan.

Az eukaliptusz olaj a bőrt alaposan tisztítja és fertőtleníti, a tengeri alga pedig értékes ásványi anyagokkal látja el a bőrünket. Minden bőrtípusra alkalmazható.

Tiszta növényi alapanyagokból készült, nem tartalmaz állati zsírokat és szintetikus anyagokat. Kíméletesen tisztítja és ápolja a bőrt.

Friss tömeg: 100g

Használat után száraz helyen tartandó.

sztikke

2014. szeptember 7.

Huuu de imádom ezt a szappant (is)! :) Kíváncsiságból vettem meg még nyár elején, mert olyan frissítő illata volt, gondoltam jó lesz így nyárra. És tényleg, azt hozta amit vártam, nem szárította a bőrömet, talán még egy kicsit meg is nyugtatta, és igazán felpezsdültem tőle a nagy melegben. Nem fogyott gyorsan, kb 2 hónapot bírt ki nálam, ami nem tudom, hogy sok van kevés idő-e. Mindenesetre biztosan újraveszem még valamikor :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

natasha

2014. január 12.

Nagyon szerettem ezt a szappant,lágyan tisztított,és szép bőröm lett tőle,szeretem az Olivia szappanokat,egyik legjobb minőségű szappanmárka,nem utolsó sorban elég olcsó is a többi márkához képest. A Manna kismiska ehhez képest,ez nem szárít,ha folyamatosan használom,és még csak nem is fogy gyorsan. Most ugyan mást használok,mert szeretek kísérletezni,de be kell látnom ennél nincs jobb! Remek kombináció az alga az eukaliptusszal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

Tavasz tündér

2014. január 11.

Először idegenkedtem tőle, mert a csomagolásban csak az eukaliptuszt éreztem, illat ügyileg a mentolos jellegű szappanokat nem kedvelem. Viszont használat közben már az alga érvényesült és ez viszont nagyon tetszik, olyan igazi tiszta illat. Kellemes a fürdés vele, jól tisztít és frissít, arctisztítónak sem utolsó. Nem húzódik a bőröm utána és nem szárít. Érezhetően táplálja a bőrt, nem kellett még testápolóznom mellette. Kicsit olyan érzés ez, mintha kecsketejes szappan lenne, pedig nem az. Pasiknak biztos tetszene, már csak az illata miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 11.

appdina

2012. január 26.

Nem használtam még sokszor, de finom habja van, és jó az állaga. Az illata is tetszik, bár natúrszappanokhoz képest is kevésbé intenzív (szerintem). Nem szárítja a bőrömet kifejezetten, de azért jólesik utána a testápolózás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 26.

Hidratálók: Algae Extract