Olivia

Ár:   790-990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: misoko, Módosítva: 2011. május 18.

Ár:   790-990 Ft
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzív masszázs szappan. Édes fűszeres illatát a fahéjnak köszönheti, amely gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását. Cellulitiszes bőrre kiváló. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat.

Timicat

2018. január 5.

Nagyon finom az illata és nem szárítja a bőröm. Nem állandóan használom, inkabb mint egy bőrradírt. Jól habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

burdokk

2018. január 4.

Nem vagyok egy nagy szappanos, de ez zseniális. Finoman habzik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

pbiankoc

2017. augusztus 17.

Megéri az árát, kellemes az illata és a hatása is. Süti illatom lesz tőle, volt hogy meg is éheztem miatta.. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

hollieme

2016. szeptember 15.

már-már kezdtem elfelejteni az Olívia szappanjait, hiszen amit eddig próbáltam, mind nagyon szárította az extra érzékeny kezemet (és arcbőrömet). még arcmosáshoz vettem ezt a szappant azt gondolván, hogy a mákkal majd én jól arcot fogok radírozni. szerencsére nem engedtem a fahéjat az arcbőröm közelébe (nem a legbőrbarátabb dolog a világon), így kézmosó szappanként végezte. azóta csak ezt használom kézmosáshoz, ez az egyetlen szappan - eddig -, ami nem irritálja a kezemet. nyálkás-nyúlós lesz nekem a közepe-vége felé, de felőlem száz darabra is szakadhat, amíg a kézbőröm barátja marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Krisz93

2016. május 1.

jó kis szappan, segít a narancsbőrön és fantasztikusan ápol :)
tényleg kipirul tőle a bőröd, de az hamar elmúlik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

jó kis szappan, segít a narancsbőrön és fantasztikusan ápol :)
tényleg kipirul tőle a bőröd, de az hamar elmúlik!

zorica85

2016. április 9.

Nagy kedvenc! Mindig visszatérek hozzá mert fantasztikus az illata és kellemesen radíroz. Picit ugyan kipirul a bőröm tőle, de gyorsan elmúlik. Felváltva szoktam használni más Olivia szappannal így pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Vanília

2015. december 7.

Elképesztően klassz illatú és hatású szappan. Nagyon szeretem az illatát. A radírozás mellett az embernek az az érzése, hogy intenzíven ápolja is a bőrét. Nem minden nap használom, de hetente kétszer nagyon jól esik a peeling-wellness.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

biroeszti

2015. augusztus 26.

Nincsen nagyobb bőrproblémám, annyi hogy kombinált bőröm van, téli időszakban hajlamos a kiszáradásra, de szerettem volna áttérni a természetes kozmetikumokra. Először a legismertebb ilyen nagy márkától rendeltem, meg is voltam elégedve, a bőröm szépen átállt, de elég drágának találom a termékeket is, illetve a szállítási díjat, pláne ha az ember csak 1 db szappant szeretne venni. A városban ahol élek az egyik biobolt forgalmazza az Olivia termékeit, ezért gondoltam kipróbálom és ezt a szappant választottam. NAGYON JÓ :) az illata, az állaga, nekem elég tartós is, szerencsére semmilyen érzékenység nem alakult ki. Ár/érték arányban szerintem tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

purpuratulips

2015. május 3.

A barátomnak vettem ajándékba, és nagyon szereti használni. Szuper az illata, hidratálja a bőrt, jól tisztít. Egyszoval bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

Aisa

2015. április 9.

Eddig az Olivia szappanok közül ezt választottam a legtöbbször. Imádom a mákot és a fahéjat is, külön-külön is. Narancsbőrre is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 9.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Illatanyagok: Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Mák. A kozmetikumokban a mákot magát dörzsölő anyagként, fizikai bőrradírként használják.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.