Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. május 28.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Lágy, finom illatú luxusszappan. Antibakteriális, nyugtató hatású. Különösen Hölgyeknek ajánlott.

Kényeztesse magát egy fantasztikusan finom illatú geránium szappannal, amely ápolja a bőrt. Rózsára emlékeztető, lágy illattal és a luxus érzésével tölt el a használata során. Leginkább száraz bőrre ajánlott.

Hibiszkusz

2018. január 20.

Szárította a bőröm sajnos, és az illata sem volt megnyerő számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 20.

Szárította a bőröm sajnos, és az illata sem volt megnyerő számomra.

Vermilion69

2018. január 10.

Egyik kedvenc szappanom volt! Sokszor újra is vettem, imádom az illatát is, nagyon kellemes rózsaillata van. Elég sok szappant felhalmoztam emiatt egy ideje nem vettem már, de amint elfogynak ez lesz az első. Kellemesen habzik is, jól használható fürdésre, viszont tényleg elég gyorsan fogy sajnos. De azért az illata kárpótol :) extra száraz ekcémás bőrömet nem szárította, úgyhogy érdemes megpróbálkozni vele a szárazabb bőrűeknek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

senskin

2017. november 4.

Nekem is bevált. Kicsit habzik is, és a szemem sem csípte, vigyázok ne menjen bele. Inkább a kombinált bőrre tudom ajánlani, Én hajlamos vagyok a mitesszerekre, hámlasztok is rendesen. A szappanjaimat sokszor cserélem, az olívással ellentétben ez nekem bevált és isteni az illata! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

hlavender

2017. február 20.

Nekem nagyon bevált!! Több hete használom, s a hegek folyamatosan tűnnek el, az arcom egyre simább tőle, szépen leviszi a gyulladást. Az tény, hogy szárít, de miután lemostam a szappant, vékonyan arctejet kenek az egész arcomra, majd miután beitta, argán olajat teszek fel éjjelre. Eddig gerániumos szappan nélkül használtam ugyanezt a kombót, de a gerániumos szappan óta sokkal hatásosabb nekem az argán olaj is (olivia márkájú, 100 %-os argán olaj, az arctej pedig Diadermine).
Reggel és este is használom, annyi, hogy reggel már csak hidratáló krémet kenek rá, s arra jöhet az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

zorica85

2016. március 29.

Jó kis szappan ez, bár az illatával nem vagyok kibékülve. Akciós kosárból vettem így végül is megérte de teljes áron biztos nem venném meg. A bőrömnek jót tesz ugyan de én más illatokat jobban preferálok, persze erről nem a szappan tehet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

lapiskat

2015. szeptember 13.

Talán ez a szappan szárította leginkább a bőröm az olivia szappanok közül. Az illatával sem voltam kibékülve, nekem olyan öreges illat benyomásom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Racka

2015. július 18.

Rendeléshez kaptam belőle mintát, és tetszik. Az illata nagyon szolid, engem a rózsára és gyurmára emlékeztet, de egyáltalán nem fura vagy zavaró. Arcra használom és használat után hidratált, pihepuha, kisimult arcbőrt kapok. Mivel vegyes a bőröm, a márka más szappanjai inkább megfelelnek, de ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Hermione

2014. december 27.

Mint egy szelet sütemény, letisztult csomagolásban. Semmi csicsa, semmi giccs. Már a külcsín elárulja, hogy nem akármilyen szappannal van dolgunk. Az illata mesés, belengi a fürdőszobát tusolás közben. A bőröm szinte sír a boldogságtól, ha ezzel fürdök. Ekcémásoknak megváltás ez a termék. Engem nem szárított. Imádom ezt a márkát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

sztikke

2014. szeptember 7.

Finom illatú, krémes szappan, igazi luxus érzésem lesz tőle :) Engem nem szárított, viszont sajnos gyorsan fogy, emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 7.

andrej

2014. május 6.

Imádom a geránium illatát, ez a szappanban is nagyon finoman érződik. Szárítja sajnos a bőröm, maga a szappan gyorsan fogy, krémes, szuper habja van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate