Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 2.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Antiszeptikus hatású nyugtató szappan, klasszikus illattal. Minden bőrtípusra ajánlott.

Antiszeptikus hatású, kellemes illatú és nyugtató levendula olajat és szirmokat tartalmaz. Ajánljuk mindazoknak, akik kedvelik a virágillatot. Minden bőrtípusra kiváló.

derienart

2019. március 15.

Anyukámnak vásároltam ezt a szappant. Rettentően jó illata van, nagyon természetes. Azt hiszem shea vaj is van benne. Arcra használom mikor otthon vagyok és nagyon szeretem. Szépen hidratál, nem irritál.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

Vadkuku

2017. február 28.

Majdnem öt csillag. Csak azért 4, mert a kecsketejes változata még jobb! Illetve nekem nem tetszik az, hogy a szappan alján ott vannak a levendulavirágok: mindig lepotyognak és az első pár használat során alig győzöm összeszedni őket a fürdőkádból.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 28.

angelcare

2014. október 26.

Kellemes kis szappan nem túl tolakodó de isteni levendulaillattal.Jól habzik,nagyon krémes habja van.Engem nem szárít viszont meglehetősen gyorsan fogy ezért a 4 csillag.

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 26.

lumiukko

2014. március 17.

Isteni illata van, jók benne a levendula darabkák is, mert kellemesen radírozzák a bőrt. Könnyen habzik, nem fogy extra gyorsan, de sajnos egy picit szárít. Nem vészesen, de használtam már jobb szappanokat nála, ezért csak 4.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Timi92

2013. március 20.

Kellemes levendula illat, krémes hab és dekoratív külső, ezek a pozitívumai. Viszont mint a legtöbb szappan, kicsit szárít, érdemes utána testápolót használni.

Timi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

amyesther

2012. szeptember 8.

Most tankoltam föl belőle a Folklór Fesztiválon. :))
Eddig csak piacokon láttam, elég nehéz beszerezni (a WestEnd nincs a közelembe), pedig olyan jó!
Az illata az valami frenetikusan jó. Személyes kedvencem, hogy a Napra rakva sem olvad, csak felmelegszik. Utána isteni Vele a fürdés. :))))
Kicsit mattít, és szárít. (A korábbi, IsanaMed szappanmentes szappanhoz képest.)
Mondjuk általába úgyis nyomatom utána a testáplót...
Csillagos ötööös.

amyesther
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Most tankoltam föl belőle a Folklór Fesztiválon. :))
Mondjuk általába úgyis nyomatom utána a testáplót...
Csillagos ötööös.

t.marianna93

2012. július 13.

Szeretem, de nem veszem meg többet mert elég drága ahoz, hogy egy hét alatt elfogyjon...:/ Száraz helyen tartottam, ennek ellenére rohamosan fogyott. Kár...

t.marianna93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

appdina

2012. július 10.

Nagyon jó, krémes habja van, tetszenek benne a szirom-darabkák, nem szárít jobban, mint az átlag (natúr)szappanok. A levendula illat elég intenzív, én imádom, úgyhogy adnék egy 5-öst, de sajnos le kell húznom, mert a legutóbb, amikor még a harmada megvolt, egyszer csak apró darabokra esett szét. Ilyent még nem tapasztaltam más szappannál.

appdina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 10.

laci.haraszt

2012. június 17.

Ez is nagyon jó szappan! Kellemes az illata,nem szárít.

laci.haraszt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 17.

Ez is nagyon jó szappan! Kellemes az illata,nem szárít.

lionshare

2012. április 18.

Jól habzó, finom illatú, kiváló tisztító hatású, kellemes szappan.

lionshare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

Jól habzó, finom illatú, kiváló tisztító hatású, kellemes szappan.

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate, Sodium Palmate, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Extract
Színezékek: CI 75530 / Alkana