Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 6.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Bőrregeneráló hatású, vérkeringést fokozó szappan. Különleges illatát a narancs és fahéjolaj biztosítja. A méz jó bőrregeneráló hatású, a zablisztnek köszönhetően hatásosan távolítja el az elhalt hámsejteket.

annabanana

2018. május 10.

Leárazáson vettem, mert sajnos kivonják :( Az illata valóban mézédes, szerintem mindenkinek tetsző, elég unisex. Kézmosáshoz használjuk a családban, meg vagyunk vele elégedve :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

kunzsuzsi

2018. április 18.

Sajnos nekem is eléggé szárít, de az illata szuper. Így biztos el fogom használni, heti egy pancsira tök jó ez a szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

MsKors

2016. július 11.

Állandóan újraveszem, Ő a Mannák elérhetőbb vonalát képviseli számomra. Arctisztításra is nagyon jó, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Rhya

2016. április 13.

Nagyon szeretem. Nem szárít, kellemes az illata. Kötelező lakója a fürdőszobámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 13.

zorica85

2016. március 11.

Fantasztikus illata van, belengi az egész fürdőszobát és a bőrömön is sokáig érzem zuhanyozás után. Nekem nem szárít és nem is irritál pedig az arcomra is használom. A bőrradírozó hatását nem érzem de ezt igazából nem is bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

TimiK

2015. április 12.

Nekem eléggé kiszárította a bőrömet :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Nekem eléggé kiszárította a bőrömet :(

Ophelia

2013. november 10.

Radírozónak cseppet sem mondanám, de egyébként nagyon kellemes, jó fahéjas-sütis illata van, jól habzik, és a bőrömet sem szárította cseppet sem. Arcra a fahéj miatt én sem használtam, de annyi baj legyen... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Darkoscsaj

2013. június 8.

finom illat finom radírozás :) Arcra nem használtam a fahéjolaj miatt. Jól habzik sokáig elvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

ágica

2013. március 30.

Eleinte nagyon tetszett, de ma úgy bevörösödött tőle az arcon, hogy már csak testre használom. (valószínűleg allergiás lettem a fahéjolajra sajnos, de ez nem a szappan hibája) Kár, mert amúgy nagyon jó, szuperül habzik, picikét szárít csak, viszont szerintem semmit sem radíroz. Az illatát pedig egyenesen imádom.
Update: ahogy újra elővettem és használtam még párszor, előbukkantak a radírozó szemcsék is, aminek nagyon örülök. Az illata továbbra is fantaszikus és testre alkalmazva nincs bőrpír se

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

rasztadini

2013. január 7.

Nekem is ez az egyik kedvenc, imádom a fahéjas illatát, jól habzik és az arcbőrömről sorra tűnnek el a pattanások mióta használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Honey

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.