Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mia, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros

Enyhén masszírozó, a bőr vérellátását fokozó szappan, kubebabors-illóolajjal. Zsíros bőrre is kiváló.

ancsi97

2017. július 24.

Jó illata van,nagyon jó kis szappan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

Jó illata van,nagyon jó kis szappan

lapiskat

2015. szeptember 13.

Az egyik kedvenc szappanom. Kedvelem az enyhe dörzsölő hatást és az illatát is, de sajnos gyorsan fogy. Mindent egybevetve nincs szívem emiatt csillagot levonni, mert a pozitív hatásai annyira jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

naturgirl

2015. április 23.

Édesanyám használja, már nagyon régóta. Imádja az illatát, az állagát, és kifejezetten hatékony az ő száraz bőrére. Mióta ezt elkezdte használni, nem vett tusfürdőt. Csak ilyennek fürdik! Aki szeret szappannal mosakodni és szimpatikus az illata, annak bátran ajánljuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Macsek23

2014. március 16.

Az első Olivia szappanom volt. A szőlőmag darabkák jól radíroznak. Illata is isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 16.

jns.melinda

2013. november 21.

Az illata betölti a fürdőszobát, nagyon jó. Érdemes kézben felhabosítani, mert a bőrt akár csikarhatja is. Kellemes szappan, jól habzik. Anyukámnak ajándékba is vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

Októberi Lány

2013. augusztus 28.

Kubebásat szereztem belőle. Kicsit keveselltem is a szőlős részt. A magok néha tényleg horzsolósak, de ez áthidalható, ha valaki rendesen a kezében habosítja fel, és a "habbal" mosakszik. Tisztító hatása felől kételyeim vannak, valahogy én inkább tusfürdő párti vagyok, az után tényleg frissnek és üdének érzem magam. Enyhén szárít arcra, testre nem, de nem is különösebben hidratál, vagy bármi, olynan semmilyen. Összetevői jók, de szappanként úgy látszik, nem kimondottan eredményesek. Illata finom, nagyon erős, illatozik tőle az egész fürdőszoba, a bőrön viszont nem sokáig marad. Ez sem fogyott el, lecseréltem palmolive-re, pedig úgy elhatároztam, hogy natúr szappanozni fogok, mert az egészséges, meg egyebek...:( Kár.
Update: Hosszú távon teljesen elillant a finom kubeba illat. Mikor elővettem, mert elfogyott a kézmosós szappanom, akkor konstatáltam. Büdös, avas, mállós maszat lett belőle.
Kipróbáltam a "Mindig szappanos" kubebásat is, az sokkal jobb, azóta mégiscsak kibékültem a natúr szappanokkal, olyannyira, hogy még a samponomat is leváltottam. Csak éppen a márká(ka)t kell megtalálni. Úgy néz ki, az Olivia nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

Lotheg

2013. március 1.

Nagyon jó, bár a szőlőmag darabkák lehetnének finobbak is az a véleményem... Az illata fantasztikus, nem vagyok oda a citrusos illatokért, de valahogy az illóolajoknál teljesen más a helyzet, talán met természetes illatok és enm mesterkéltek. Nagyon jó frissítő, délután hazaértem lefürödtem és nagyon jól felfrissítitett a tanuláshoz, sokkal jobban tudtam koncentrálni. A szappanon rajta van, hogy normál és zsíros bőrre, én ezt csak otthon vettem észre, féltem, hogy nagyon kiszárítja a bőröm, de nem így történt, mondjuk nyáron kezdtem el használni, így akkor nagyin jó volt... Aztén ősszel meg fürdés utén elkzdtem olivával kenni magam :) szóval lehet, hogy ezért, pedig nekem a testemen a bőr száraz, szóval amúgy biztos szérít emrt néha nlha kihagytam az olivát és akkor viszkettem. DE nagyon jó volt, valamikor újravásárolom majd, de előbb a többit is kipróbálom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Gigi81

2012. október 20.

Az illata tetszett meg nagyon és a bohókás színkavalkád. A bőröm szerette, kicsit a szőlőmag mennyiség nekem kevés, de ettől függetlenül sokáig elég, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

motyor

2012. augusztus 22.

Imádom a natúrszappannal fürdést, de ezzel a termékkel nem volt olyan felemelő élmény. Sajnos a szőlőmag-darabkák nagyon csúnyán karistolják az ember bőrét, úgyhogy kénytelen voltam kézben habosítani (úgy meg a kezemet karcolta), és véleményem szerint szárít is.
Viszont nagyon jó illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Viszont nagyon jó illata van!

laci.haraszt

2012. június 17.

Egy picit durvább a szőlőmag miatt,de nagyon jó szappan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 17.

Egy picit durvább a szőlőmag miatt,de nagyon jó szappan!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.