Olivia

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   120 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ágica, Módosítva: 2014. augusztus 14.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fertőtlenítő, frissítő hatású natúrszappan. Gyulladt, pattanásos bőrre kifejezetten ajánljuk.

llitrim

2018. május 26.

Az oliviás szappanok közül sokat kipróbáltam már, 2+1-es akcióban veszem őket. A teafaolajos szappant is nagyon szeretem, általában arctisztításra használom, néha melegebb időben zuhanyzáshoz. Szerintem megfelelően tisztít, nem szárítja a bőröm és az illatát is szeretem. Többször újravettem már. A natúrszappanok közül ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Doodle

2017. február 20.

Kézmosáshoz használtuk, antibakteriális, gyerekeknek is ok, szóval bevált

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Kézmosáshoz használtuk, antibakteriális, gyerekeknek is ok, szóval bevált

hollieme

2016. április 25.

kicsit szárítja a bőrömet. az illata nagyon kellemes és teszi a dolgát, viszont én úgy érzem, még mindig nem találtam meg a megfelelő arctisztító szappanomat.

update: eléggé szárította a kezemet és az arcbőrömet is, így mínusz egy csillag. akinek kevésbé érzékeny a bőre, annak megfelelhet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

lapiskat

2015. szeptember 13.

Benne van nálam a top 5-ben, a problémás bőrt hamar rendbe teszi, pattanásokat leszárítja, és e mellett mégsem szárítja a bőröm. Friss, tisztaság illatot áraszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

franyoh

2015. március 13.

Rendelésem mellé mintát kaptam belőle. Finom illata van, de valamiért nem fogott meg. Nem szárítja a bőrt, viszont nem is hidratál kellőképpen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Yume

2014. augusztus 1.

Nekem nagyon tetszik :) Nem azt mondom h csodaszer de azért szebb lett tőle az arcom és amíg nem találok jobbat addig szerintem megfelelő lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

sebidori91

2014. február 16.

Eredetileg Manna teafalolajos szappant használtam a problémás bőrömre, azért váltottam mert ez sokkal olcsóbb és üzletben is meg tudom vásárolni. Szerencsére a hatása ugyanolyan, az illata is, a habzásai is, így inkább maradok ennél:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Tavasz tündér

2013. november 14.

Úgy érzem még nem találtam meg a számomra legmegfelelőbb arctisztító szappant, de ez már közelít hozzá. Hatását tekintve jónak mondanám, szerintem a teafás szappanok a leghatásosabbak miteszeres bőrre. Szépen tisztít, szinte fellélegzik a bőr és nem szárít. Azért néha használok tisztítás után arckrémet, általában az oliviás she vajas körömvirág balzsamot választom a szappanka mellé. Kombinált bőrömön a csillogósabb részeket szépen eltünteti, az esti tisztítás után reggelre nem zsírosodik vissza a bőröm. Nem mondom hogy a patikkal rögtön leszámol, de csökkenti a számukat és ha van gyulladt rész azonnal nyugtatja azt. Bár nem vagyok teafa illat rajongó, de számomra ebben a szappanban nem tolakodó a jelenléte. Érdekes elegyet alkot a paprika kivonattal (itt nincs feltüntetve az összetevők között, de az is van benne), nem rossz! Külleme is tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

anabela

2013. október 9.

abszolút jó zsíros bőrre, ám mégsem lesz tőle "csikorgós", az illatát is szerettem, jó minőség jó áron. csodaszernek azonban nem mondanám, változásokat nem értem el vele, nem jött ki kevesebb pattanásom, de a zsírosodást viszonylag jól kordában tartja, jól letisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Ophelia

2013. október 8.

Ezt most kizárólag az arcomra használom és teljesen meg vagyok elégedve vele. A teafa illatát én kimondottan szeretem, és szerintem maga az illata nem túl erős, bár ha valaki nehezen viseli a teafát, akkor elhiszem, hogy sok. Az arcomra ugyanolyan kiváló hatással van, mint a kubebás vagy az ylang-ylangos, 2 hét alatt látványosan javult a bőröm, újabb gyulladt dolgok nemigen keletkeztek, és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.