Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2012. március 26.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes körömlakklemosó, mely maradéktalanul eltávolítja a körömlakkot. A jojobaolaj is a B5 provitamin ápolja és hidratálja a körmöt. Műkörömra is alkalmas.

asztromélia

2017. január 29.

A csomagolasa mar nem ilyen. En nagyon szeretem, amint elparolog az alkohol tenyleg az afonya illat marad meg. Jol is oldja a lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

black_cico

2013. március 14.

nekem is az acetonos verzió van meg, amely kókusz illatú, de nem nagyon tűnik fel, csak ha szagolgatod, viszont azt nem érdemes, mert 2 másodperc után hányingered lesz a kókusszal vegyülő vegyszerszagtól, mondjuk most nem arra kell gondolni, h vmi vízkőoldó méreg kaliberű cuccról van szó, mert igazából majdnem mindegyik lemosónak ilyen illata van, főleg ha acetonos :)
nekem tök tetszik a doboza :D mennyiség, ár, minőség rendben van, azonban mégsem hajlok az 5 csillag felé, mert nem olyan ihaj-csuhaj módon hozza le a lakkot, hanem elég sokat kell önteni és sokáig dörzsölgetni, jó erősen, csillámos lakknál még nem is próbáltam, lehet nem is kéne erőltetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

macska29

2013. február 22.

A kókuszosnak tényleg kókusz illata van, mert én nem érzem? Viszont elég erős vegyszerszagot igen, legközelebb nyitott ablaknál fogom használni! 4 csillagot adok, mert egyébként elégedett vagyok vele, szépen lemosta a körömlakott és az ára is elég jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

csakbarbi

2013. január 2.

jól lehozta a lakkot,de egyáltalán nem lehet érezni hogy illatosított ugyanolyan erős szagú mint a többi..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

Roxanne

2012. augusztus 6.

Azt hiszem, új szépségápolási sarokkövet avattam.
Nagyon jó ez a lemosó.
Jó áron van nagy mennyiség.
A lakkokat minden gond nélkül eltávolítja. Még ha valami ócskábból 3 réteget kentem fel vagy épp ragaszkodóbb típus, azt is.
Lemosás után rutin nálam a kézmosás és a hidratálás, így a bőr szárításáról nem tudok nyilatkozni. Viszont az egyik avonos lemosónak szokása volt használat közben a körmöm felső rétegét is erőteljesen igénybe venni... na az itt nincs.
Arra érdemes figyelni, hogy az üveg szája nem szűkített.
Ha elérhető közelségben van Aldi, érdemes tenni vele egy próbát.
Én a magam részéről nem keresgélek tovább. Masszívan ráállok a tömegfogyasztásra.

Ja, illat. Eleve nem értem, mi ez a nagy illatosítási őrület. Eddig egy lemosóm volt, aminél felsejlett némi csomagoláson beharangozott illat a vegyszerszagon túl - valami saját márkás drogériás minta. De hiába az illat, mert amúgy bűn rosszul teljesített abban a kategóriában amiért megvettem.
Valaki vájtorrú biztos kiszúrja ebben az áfonyát, én speciel csak lemosószagot érzek. Igaz, a körmeimnek sem szokásuk sztrájkba lépni, mondván ők igenis kókusz, csokoládé vagy holmi gyümölcs módjára akarnak illatozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Azt hiszem, új szépségápolási sarokkövet avattam.
Nagyon jó ez a lemosó.
Jó áron van nagy mennyiség.
Arra érdemes figyelni, hogy az üveg szája nem szűkített.
Ha elérhető közelségben van Aldi, érdemes tenni vele egy próbát.

Aquamarine

2012. március 26.

Nekem is volt ilyen, ahhoz képest hogy acetonmentes nagyon jól eltávolítja a színesebb lakkokat is. A bőrömet nekem is szárította egy kicsit, bár nekem eddig mindegyik lemosó kiszárította, ezért a lakk eltávolítása után egy csepp olívaolajat dörzsölök a körmeim köré, és így rendben van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

ur.isten.ne.mar

2012. március 12.

Az illata nagyon kellemes, és a körmömet valóban nem szárítja, a bőrömet viszont nagyon. Ilyen olcsón persze szabad neki, főleg, hogy a lakkot tényleg nagyon gyorsan eltávolítja (még a csillámosokat is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Vitaminok: Panthenol

Színezék. Lilás piros.