Ombia

Ár:   400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2014. augusztus 5.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arctisztító kendő száraz, érzékeny bőrre.

Csirip74

2017. április 16.

Csakúgy mint a lidl rózsaszín kendőjétől, ettől sem dobtam hátast. Nem szeretem az állítólag illatmentes, a valóságban enyhe vegyszerszagú sminkkendőket. Ezenkívül nem kellően nedves, alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

katuc77

2017. április 3.

Utazáshoz, vagy szükség esetén gyors arctisztításhoz nagyon jók ezek az arctisztító kendők. Ezt a terméket a visszazárható csomagolás miatt vásároltam meg, nagyon praktikus, mert nem száradnak ki a kendők, és attól sem kell tartani, hogy esetleg nem ragad vissza a záró fólia. Nekem világos rózsaszín csomagolásban van meg, nem is emlékszem, hogy lehet-e ilyen élénk rózsaszínűt venni az ALDI-ban.
Maga a termék engem nem győzött meg igazán. Puha, a kendők igazán nagyok, egy is elég lehet az egész arc megtisztítására. De én azt vettem észre, hogy nem távolítja el rendesen a sminkemet. Annak ellenére sem, hogy a szemsminket mindig vattakoronggal, sminklemosó tejjel szoktam eltávolítani, az ilyen kendőt csak az alapozó, pirosító stb eltávolítására használom. Ráadásul nem is szoktam magamra egy egész vakolatnyi festéket kenni, mert szerencsére nincsen szükségem rá. Talán ha a kendők kicsit nedvesebbek lennének, jobban tudna teljesíteni.
Minden alkalommal, függetlenül attól, hogy éppen milyen termékkel mosom le a sminket az arcomról, a végén mindig átmegyek rajta micellás vizes vattapamaccsal is. Na, ennek a kendőnek a használata után igencsak sok minden marad még rajta, így többször át kell törölgetnem az arcomat, hogy igazán tiszta legyen. Csak a műanyag kupak miatt adok neki 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 3.

saretta

2017. február 16.

rendben van, nem bántotta az érzékeny bőrömet. a nem vízálló szempillaspirált lehozza szépen, az illata kicsit furi, de zavarónak nem mondanám. ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Saria

2016. május 7.

Nagyon olcsó és nekem teljesen jól leszedi esténként a sminket. Az igaz, hogy utána egy kicsit szárítja is a bőrt, de ez még nem a világ vége. Az illata is kellemes és könnyen visszazárható. Én meg vagyok vele elégedve, már többször újravettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

Evi120

2016. április 19.

Jól zárható, nem szárad ki. A vízálló szempillaspirálomat nem szedi le tökéletesen. Hátránya: nincs jó illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Kicsikini

2015. október 23.

Smink eltávolításhoz használom csak, a vízálló sminket is leszedi. Célnak tökéletesen megfelel. Jó a zárókája is, nem száradnak ki a kendők.
Nagyon régóta használom, és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 23.

Nagyon régóta használom, és nagyon szeretem.

AkInImOd

2015. október 7.

Anyukámmal ritkán járunk az Aldiba, de az egyik bevásárlás után meglepett egy ilyennel (nekem a kék színű van meg, ami normál és kevert bőrtípushoz való, mandulaolajjal és panthenollal). A záró csomagolása kiváló, pedig utaztattam magammal nem néhányszor, mégis kiválóan tartja magát a külső záró, a belső pedig még mindig szépen visszaragad a helyére. A 25 darab kendő kellemes, épphogy nedves, és nem kell dörgölni a számat, arcomat a smink leszedésekor. Viszont nem mindig szedi le a vízálló sminket tökéletesen a szem környékéről, így én vagy hozzáadok a törlőkendőhöz a Rival de Loop sminklemosómból, vagy csak alapos szappanos arctisztítás után alkalmazom. Ettől függetlenül vissza fogok menni az Aldiba, és bevásárolok belőle, mert nagyon megszerettem - közepes méretű táskákban kiválóan elfér és praktikus kiszerelésű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Marcsus

2014. április 18.

Nagyon bejön a csomagolás, ez külön megemlítendő, mert nem csak hogy praktikus és megkönnyíti az ember lányának dolgát ez a dupla visszazárhatóság, de a kendők sem száradnak ki még véletlenül sem. Nem tudom, hogy egy erősebb sminknél hogy teljesít, de az én egyszerű szempillaspirál-tus kombómat simán lehozza. Kicsit szárította a bőrömet, pedig az én arcom eléggé a kombinált és a zsíros között mozog, kell utána krémezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 18.

eszti012

2014. február 11.

Nem kertelek, tökéletesen megfelel a célnak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

Nem kertelek, tökéletesen megfelel a célnak! :)

rose

2013. december 8.

Akkor használom, amikor vízálló spirál van rajtam, mert a vizes alapú Aldis szemfestéklemosó azt nem hozza le. Nagyok a kendők, puhák, szépen lehozza a sminket, de utána kell egy vizes arcmosás. Nagyon jó az adagolója, nem száradnak ki a kendők, és nem irritálja a bőrömet. Ár-érték arányban nincs ennél jobb, max. pontszám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.