Best of Beauty 2019

Ombia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Titia, Módosítva: 2015. március 1.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Dezodorok

Kiara

2018. április 25.

A világon semmit sem használ

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

A világon semmit sem használ

Titia

2015. március 12.

Szépek az összetevői, az ára is nagyon kedvező, ezért megvettem, gondoltam teszek egy próbát. Nekem teljesen hatástalan, olyan, mintha semmit sem használnék. Egyáltalán nem jellemző rám, hogy bármiféle kellemetlen illat alakulna ki - még edzés alatt/után sem -, e deo használata után viszont kb. 1,5-2 órával megjelent az a bizonyos nem kívánt illat. Lehet, hogy az én bőröm nem kompatibilis vele. Nem volt drága, de az előbbiekben írtak miatt nekem azt a pár száz forintot sem érte meg. Megy a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

csakmoni

2014. december 25.

Legalább négy éve csak ezt használom. Eleinte csak az ára miatt vettem, aztánmár azért, mert sosem fordult elő, hogy a nap végére hatástalan lett volna. A bőröm jól bírja, nem gyulladt be verejtékmirigyem sem, pedig régebben néha előfordult. Amíg kapható lesz, biztosan nem váltok másra. Az illata semleges, nem zavarja a parfümömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.