Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mayeradrienn01, az összetevőket feltöltötte: citromotska, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Természetes avokádó olajjal és értékes E vitaminnal. 24 órás hidratálást nyújt.

petran

2015. február 10.

Nagyon szeretem, finom az illata, sűrű állaga van és valóban nagyon jól hidratál, sokáig elég:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

x

2015. február 4.

Nekem is nagyon bevált, szeretem az illatát, gazdag textúrájú, mégis könnyen beszivódik, remekül táplál és hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

szilviakiralyno

2015. január 31.

Nekem bevált, tökéletes testápoló, bevallom tabudöntögető, de néha még az arcomra is kenem, és oda is tökéletes :) illata diszkrét és finom, hatása pedig nagyszerű az érzékeny és száraz bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

toszkana

2014. december 4.

Egy az egyben a sötét kék dobozos Nivea :D csak jóval olcsóbban !!!!! Télen csak ezt használom, nagyon jól hidratálja a bőrömet, ami ilyenkor szinte porzik annyira száraz..... Most megújult illattal kapható az ALDI-ban. Jó szívvel ajánlom mindenkinek aki szereti a Niveát ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 4.

horvathvivien9607

2014. február 17.

Nagyon szeretem mert használata után tényleg érzem a hatását. A száraz bőrömnek nagyon jót tesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 17.

mayeradrienn01

2014. január 7.

Teljesen elégedett vagyok! Kedvező ár, tökéletes minőség! Még az extra száraz bőrömet is csodásan táplálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate