Ombia

Ár:   400 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztich, Módosítva: 2015. október 4.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Természetes mandulaolajjal, méhviasszal és értékes E-vitaminnal. Gazdag és intenzív ápolást, hidratálást biztosít a kifejezetten száraz bőrnek. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Veronika1

2019. március 3.

Ez egy nagyon nagy kedvenc termék nálam! Fürdés után szoktam felkenni a száraz bőrömre és nagyon szépen hidratálja, az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

saretta

2018. szeptember 14.

Nagyon szuper testápoló, száraz bőrömet jól hidratálja. Jó zsíros, kicsit lassan szívódik be, de annyi baj legyen. Az illata is nagyon finom, az ár-mennyiség-érték arányt tekintve meg aztán pláne megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

pilleriin

2018. május 27.

Télen is, nyáron is használtam, nekem bevált, nagyon kiadós, sokáig elég, visszafogott az illata. Update: alig bírtam elhasználni, tényleg rengeteg ideig elég. Nagyon zsíros érzetet hagy maga után, csak éjszaka lehet használni. Megéri az árát, persze csodákat nem lehet várni tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

MissQuen

2018. március 16.

Nagyon jó testápoló! Kiválóan hidratál! Egyszerűen imádom az OMBIA testápolókat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

Taylor25

2018. március 1.

Az illata nekem tetszik, kellemes. A limi ed edition társaihoz képest sőt pláne. Az állaga kicsit sok. Hidratálni, annyira nem hidratál, pedig olyan zsíros, hogy az éjszaka alatt sem szívódik a bőrömbe. Ár-érték arányban megfizethető és jó. Sokáig elég a kiszerelése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

SzAngel

2017. november 6.

Millió egy testápolót kipróbáltam már, az olcsótól a drágáig. Egyik sem vált be. Nővérem adta nekem, mondván az ő bőrének túl zsíros. Tettem egy próbát és bevált. Tökéletesen táplál és puha lesz a bőröm. Lassabb a felszívódása, mint az eddig használt krémekhez képest, de megéri. Kiadós, olcsó. Negatívumként az illatát jegyezném meg. De ezt leszámítva 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

grizus

2017. május 13.

Szinte sosem dobok el kozmetikumot, hisz testre mindent el lehet használni. Gondoltam eddig. Most kiderült, van amit muszáj kidobni, ha már megvettem. Ez a tömény, műillatú csiríz egyszerűen használhatatlannak bizonyult. Higítva is pocsék. Ami dühít, hogy megint termeltem feleslegesen fél kiló szemetet. Nulla csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 13.

Annoocska

2016. július 21.

Épp elfogyott a testápolóm, így amikor bevásárolni mentem gondoltam kipróbálom,mert ha nem jön be akkor se dobok ki túl sok pénzt.Az illata nagyon tetszik,mert nagyon egyszerű,nem tolakodó. Az állaga is nagyon tetszik.Az egyetlen amivel problémám van az a beszívódása...egy örökkévalóság kb. Kentem már rögtön fürdés után,vagy csak simán napközben ,de minden alkalommal órák elteltével is éreztem a zsíros érzést a bőrömön. Hidratálni egyébként egész jól hidratál,úgyhogy akit nem zavar a zsíros érzés a bőrén annak ajánlom. Nekem ez így sajnos csak 3* , de lehet ,hogy az én bőrömmel van probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 21.

MrsWolf

2016. június 14.

Tisztára olyan mint a Nivea, csak olcsóbb! Nagyon jó :) (Bár unom az illatát, de az nem számít.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

j.sule

2016. február 9.

Decemberben és januárban használtam, amikor nagyon hideg volt, és szinte viszkedősre száradt a bőröm, főleg a lábszáramon. Ez a testápoló villámgyorsan segített a bajomon. Hamar beszívódott, lehetett utána öltözni, nem ragadtam, kellemes az illata, jól ápol. Most már kicsit sok, de téli, hideg időben nagyon szeretem. Jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate