Ombia

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2021. november 22.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali szemkörnyékápoló gél, mely halványítja a sötét karikákat, nyugtatja a duzzadt szemet és kisimítja a szem alatti ráncokat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Teokleia

2021. november 23.

Véletlenül láttam meg, de ilyen szép összetevőlistával muszáj volt kipróbálnom. Sűrű zselé jön a tubusból, ami tökéletesen eloszlatható a szem alatti érzékeny bőr húzkodása nélkül. Finom frissítő érzés, gyorsan beszívódik és ahogy én tapasztalom az elmúlt hetek alapján, szépen simítja hosszú távon a kisebb ránc-kezdeményeket. Őszintén ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Acetyl Tetrapeptide-5
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-5

Más néven Eyeseryl. E szerint a tanulmány és a Futurederm szerint szemápoló készítményekben használva növeli a bőrben a mikrocirkulációt és csökkenti a duzzanatokat. Mivel gátolja a kollagén rostok dezorganizált térhálósodását, így segít a bőr rugalmasságának visszaállításában, a vérerek átjárhatóságának csökkentésével pedig gátolja a szem alatti régióban történő vízfelhalmozódást. Egy tanulmány szerint sokkal hatékonyabb, mint a koffein.