Ombia

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molbolesy, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes, jojobaolajat és B5 provitamint viszont tartalmaz. Műkörmre is alkalmas. Kapható áfonya-, és kókuszillatban is.

babszem81

2018. január 9.

Én az illatmentes változatot használom, rózsaszín kupakú és flakonú. Minden tekintetben veri az összes körömlakklemosót, amiket életem során használtam. Könnyen és jól lehozza a lakkot, körmeimet nem bántja, nem szárítja, pedig elég vékonyak. Műkörömről is szépen, könnyen leszed bármilyen lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

writa

2017. augusztus 14.

Átható a szaga, de teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Átható a szaga, de teszi a dolgát.

d.krisztina

2016. december 4.

Első körben...hmm...hogy is mondjam...felfordulok ettől a kókuszillattól. :(( Olyan erős, hogy arra nincsen szó. Jó, nem szívbéli kedvencem a kókusz, ez tény, de azért ennyire nem is kellene gyomorforgatónak lennie. Van az a pont, amikor még elviselem. Hogy akkor miért a kókuszosat? Mert az volt acentonmentes és az illatot nem is néztem. Na, de nem is ez a legnagyobb bajom vele. Hanem az, hogy nem mossa le a lakkot fél flakon sem, fehérre szárítja a bőrömet ahol hozzáér, hámlik ezerrel, és 2-3 használat után lemezekre vált a betonerős, egészséges körmöm, amit aztán két hónap alatt hoztam helyre. Ennél rosszabb lakklemosóm még soha az életben nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

asztromélia

2016. szeptember 16.

Szuper, semmi panaszom nincs rá és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Szuper, semmi panaszom nincs rá és még olcsó is.

Dea

2015. augusztus 23.

Nekem a rózsaszín volt meg,de annyira nem jött be.Átlagos volt,találtam jobbat szóval nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

ildikusz

2015. augusztus 14.

Nekem a kókuszos illatú van, elégedett vagyok vele, eltávolítja hamar a lakkot. A flakkonra tényleg figyelni kell, ráadásul nekem a csavaró alatt be is repedt, de ettől még újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

nezili

2015. június 21.

Nekem lemosokent nagyon bejott, minden koromlakkot szuperul eltavolitott. Es valoban: a kokuszosnak koromlakklemosohoz kepest mennyei az illata, kulonosen ha megszarad, akkor az eros vegyszerszag az erzodik. Irtak lejjebb hogy rossz a nagyszaju kupak. Hat nem tudom... en ezt ugy oldom meg, hogy szorosan odanyomom a szajahoz a vattakorongot es egy pillanatra felforditom, igy epp megfelelo mennyiseg jut ra. :) amugy ajanlom, eddigi legjobb lakklemosom, bar eddig csak a kokuszost probaltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

vfruzsina

2015. március 12.

Nekem sem pont ilyen a csomagolása, kicsit zömökebb a doboza. Nekem a lila változat van meg. A körömlakkot jól leszedi( bár mostanában max erősítővel lakkozom ki a körmöm) de volt már színessel, sötéttel is, jól eltávolította. Viszont számomra az adagolás borzalmas. Nincs semmi a száján, csak egy óriási tátongó lyuk, így akárhogy is próbálom kiszedni(pl a vattát dugom bele, vagy a vattára próbálok önteni) nagyon sok megy a vattára/ mellé. Így mindig az üveg fölött még kinyomkodom a vattát, hogy a felesleg visszamenjen.. Ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.

AnnaPanka

2014. szeptember 23.

Ami nekünk van itthon, annak nem pont ilyen a csomagolása, nem tudom ugyanaz-e. Mindenesetre működik, leszedni rendesen a lakkot, nincs vele probléma. A szaga sem annyira durva, mint más lemosóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

hkitti

2014. augusztus 23.

Az eddigi legjobb körömlakklemosó, amit eddig használtam, sok hasonló árkategóriájú lemosónál tapasztaltam, hogy gyengítik a körmöm, de az Ombia lemosója nem. A lakkot jól leszedi, a szaga is elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Pantethine

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Színezék. Lilás piros.