Ombia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2022. október 21.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lábápolók

2022-ben megújult változat!

Lábápoló balzsam 10% karbamiddal (ureával) száraz bőrre. Intenzív hidratálást és ápolást biztosít a száraz, repedezett bőrnek. A karbamid bőrünk természetes nedvességmegtartó komponense.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nem tartalmaz illatanyagokat, színezéket, parafinolajat és parabéneket.

Fehergyozelem

2022. november 24.

Az illata nekem nem jön be, de ettől függetlenül ennyi pénzért tényleg nagyon jö kis krém.
Egész nyáron használtam, de mégsem fogyott el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 24.

Egész nyáron használtam, de mégsem fogyott el.

szeliger

2022. október 20.

Nagyon szeretem, az elmúlt hónapokban sokat segített a lábamon. A szandálos időszakban a sarkamon a bőr mindig keményedik, hajlamos még berepedezni is. Arre megoldás a Scholl elektromos sarokreszelője (nem az elemes, hanem az USB töltős változat) és ez a lábkrém. Nagyon jó állapotban tartotta a sarkaimat, mindezt elfogadható áron.
A pattintós fedelű tubus kényelmes, a széles kupakon stabilan áll a flakon. Az illata semleges, nem mondanám, hogy szagtalan, inkább valami enyhe savanykás illat, ahol a savanykás jelleget ecetes aroma adja. Állaga a nevének megfelelően balzsamos, fehér színű, a bőrbe könnyen beszívódik. Kiválóan hidratál, tényleg nem kell sok belőle, egy flakon hónapokig kitart.
Maximálisan elégedett vagyok vele, hatékony és megfizethető, kiváló lábápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. október 20.

Maximálisan elégedett vagyok vele, hatékony és megfizethető, kiváló lábápoló.

mrs.imperator

2022. augusztus 6.

Barátnőm ajánlotta, nagyon jó vétel volt :) szuper ár-érték arány, kellemes mandulás illat, újravevős :) Kiszerelése sokáig elég, remek hidratáló hatás, kevés krém elegendő és puha bőrt eredményez. A krém állaga sem az az olcsó, folyósabb híg állag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 6.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. június 14.

Nekem a legjobb lábápoló, amit eddig használtam. Kb. 2 naponta szoktam használni, viszonylag könnyen beszívódik (ahhoz képest, hogy egy testes, ápoló krémről van szó) és tényleg nagyon jól karbantartja az egyébként száraz és bőrkeményedésre hajlamos lábaimat. 10* is járna neki, ha lehetne annyit is adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 14.

tth.agi

2022. április 25.

Babapopsi lábikókat csinál, éjszaka vastagon bekenem és zoknit húzok fel (ami a felét beissza :D) de igy hatasosabb mint siman:) ezert az arert meg plane 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

CoolMyMc

2022. január 19.

Nagyon jó árban vettem meg és nagyon szép az összetevő listája is. Nagyon jól hidratál, teszi akit tennie kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

asdf27

2022. január 19.

Árban hibátlan kézre és lábra/könyökre, térdre a sok haszontalan kézkrém és lábápoló után.
De meg kell, hogy jegyezzem, hogy szerintem ez az utolsó Lidl/Aldi hajbalzsam, testápoló, amit kipróbálok. Többségükre úgy érzem, hogy mindegyikben van valami, ami elsőre szuper hatást produkál, majd később, ahogy hozzászokik a haj/bőr inkább szárítani kezdenek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

cicukacukika

2019. január 16.

Hidratál, de egy réteget képez a bőrömön, amit a reggeli tusolással simán lemosok. Semmi különös hatás. Sajnálom, mert nagy kiszerelés, olcsó, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Illa

2018. április 23.

Ár-érték arányban verhetetlen. Jól beszívja a bőr, érezhetően hatásosan táplál, kellemes az illata, nagy kiszerelés, és hiper olcsó. Biztos, hogy újra vásárolom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 23.

dunaimano

2018. január 22.

Nekem ez nem jött be. Borzasztó szaga van, és nem érzem, hogy történne bármi a lábaimmal csak azért, mert ezt használom. Azért még próbálkozom amíg elfogy, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol