Ombia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Lábápolók

Lábápoló balzsam 10% karbamiddal (ureával) száraz bőrre. Intenzív hidratálást és ápolást biztosít a száraz, repedezett bőrnek. A karbamid bőrünk természetes nedvességmegtartó komponense.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nem tartalmaz illatanyagokat, színezéket, parafinolajat és parabéneket.

cicukacukika

2019. január 16.

Hidratál, de egy réteget képez a bőrömön, amit a reggeli tusolással simán lemosok. Semmi különös hatás. Sajnálom, mert nagy kiszerelés, olcsó, de nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Illa

2018. április 23.

Ár-érték arányban verhetetlen. Jól beszívja a bőr, érezhetően hatásosan táplál, kellemes az illata, nagy kiszerelés, és hiper olcsó. Biztos, hogy újra vásárolom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

dunaimano

2018. január 22.

Nekem ez nem jött be. Borzasztó szaga van, és nem érzem, hogy történne bármi a lábaimmal csak azért, mert ezt használom. Azért még próbálkozom amíg elfogy, hátha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Dorottya92

2017. március 19.

Kéz- és lábkrémként is nagyon jó. Eléggé zsíros, így nyilván csak esténként használtam. Kellemes, enyhe illata van.
Sűrű és sokáig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Sűrű és sokáig elég. :)

Széncinke

2016. március 27.

Kézkrémnek használom, a 10% urea tartalma miatt szemeltem ki. Mostanában könnyen kiszáradtak a kezeim, hát ez a termék nagyon szépen helyrerakja. Esténként, lefekvés előtt kiadósan bekenem a kacsóim, reggelre pihe-puha bőrrel ébredek, és ez a hatás napközben is megmarad. A krémnek kicsit zsíros érzete van, de ez nem zavar, mert úgyis este használom. A körmeimmel szerencsére sosem volt gond, de rajtuk is észrevettem, hogy erősebbek lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

rose

2016. február 13.

Kézkrémként használom érzékeny, kirepedezett bőrre, és nagyon bevált. Illatmentes, gyönyörűek az összetevői, nem csípett, nem irritált, ráadásul a bőröm állapotán is javított. Sűrű, nehéz, viaszos krém, mégis könnyen beszívódik, újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

cicababa

Korcsoport: >54
2016. február 7.

Sajnos nagyon száraz a bőr a lábamon. Tökéletesen rendbe tette. Kimondottan hatékony krém baráti áron. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kis ALDI-s krém ilyen jó lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 7.

Lillia

2016. január 9.

A neten azt olvastam, hogy jók az Aldi saját márkás Med termékei, ennek ellenére megdöbbentett, hogy milyen jó kis cucc is ez ennyi pénzért. Zsíros az állaga, én este használom a kemény sarkaimat megpuhította, megfelelően hidratál. Az összetevőlista szép, illatmentes, alkoholmentes és még hatásos is. Hamarosan elfogy a flakon, már meg is vettem az újat. Öt csillag, nem kérdéses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

kivike

2015. augusztus 18.

Már más a csomagolása, olyan kriksz-krakszok vannak a tubus felső részén:) De nem a külcsín számít, hanem a belbecs, ami tényleg megvan. Inkább kézre használom, jó gazdag, vastag krém, inkább télre való, de könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

PAncsi79

2015. február 2.

Amikor az urea jótékony hatásairól olvastam, amint láttam valami igazán jó összetételű terméket, megvásároltam. Ennek szuperek az összetevői, nagyon hatékonyan hidratálja a bőrt: fürdés után bekenem a lábam, majd jöhet a zokni és puha a bőr a lábfejemen.
Az utóbbi időben ezt használom a kezemre is, körömerősítés céljából: a natúr körmeimet és kezem vastagon bekenem ezzel a kencével, felhúzok egy vékony kesztyűt, majd hagyom hatni egy darabig. A körömágyamon már látom a változást, remélem hosszabb távon a körmeimen is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 2.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol