Ombia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek

Kézkrém 5% karbamiddal (ureával) száraz bőrre. Ez a krém intenzíven ápolja és hidratálja a kézbőrt a karbamidot, panthenolt és glicerint tartalmazó speciális receptúrának köszönhetően. A karbamid bőrünk természetes nedvességmegtartó komponense.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Nem tartalmaz illatanyagokat, színezéket, paraffinolajat és parabéneket.

clara12

2018. május 1.

Nagyon sokáig kerestem, míg végül megtaláltam az egyik Aldiban. Kellemes állagú kézkrém, rajtam gyorsan beszívódik, finom puha lesz tőle a bőröm. Ami nem tetszik: nem illatmentes és elég furcsa keserűmandula illata van, a szárazabb helyeken csípte a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Nixe

2018. április 14.

A Neutrogénáról váltottam erre, néha meg a Lidl sajátját veszem ugyanebben a kiszerelésben. Mindkettő simán megüti a Neutrogéna szintjét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

zsebyb

2018. február 12.

Szerintem messze a legjobb kézkrém ami kapható boltban. Azért írom hogy boltban mert eddig a hideg miatt az ekcéma tüneteit mutató kezem csak egy, patikus néni által kevert borágó olajos krémtől lett újra puha, de az nagyon nehezen szívodik be és büdi is. Az illata az Ombiásnak se az a húha de mivel nagyon barátságos az összetétele, és csoda a hatása, így nem zavar.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 12.

Hajnacinci

2018. január 1.

Az egyik legjobb kézkrém amit használtam, puha, finom kezeket varázsol. Összessègèben nagyon elégedettek vagyunk az Ombia Med családjával. Jó a szappan, a tusfürdő, kèz- és lábkrèm, a testápoló is. Egyetlen probléma velük, hogy szinte csak a szappant lehet rendszeresen megtalálni a polcokon, a többi terméket vadászni és spajzolni kell :-((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Blueberry99

2017. február 1.

Brutálisan kiszáradnak és berepedeznek a kezfejeim ősz kezdetétől, és sajnos ez az állapot egészen tavaszig tart. Úgyhogy muszáj ápolnom. Nagyon sok kézkrémet próbáltam már, és ez egy kis csoda! Gyorsan beszívódik és nagyon jó a hidratáló hatása. Illatmentes termék lévén egyhen ragasztó szaga van, de már megszoktam. Szép INCI, az ára pedig.. Úgyhogy mindenképpen megéri kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Luppuss

2016. október 31.

Érzékeny, száraz kézbőrömre használom. Csajok, ennyi pénzért ez számomra csoda! A bőröm issza! Szépen nyugtatja, a szárazság megszűnik, nekem bejön az illata is. Érzékeny bőrű sorstársaknak ajánlom szeretettel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

nikita

2016. augusztus 7.

Szuper jó összetevők, puhít, regenerál, nem zsíros, tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Szuper jó összetevők, puhít, regenerál, nem zsíros, tökéletes!

Titerka

2016. augusztus 7.

Nagyon komoly ekcémàval küzdöttem a kézfejemen majd egy teljes éven keresztül, amit màr csak szteroidos kezelés szorìtott vissza, de nem maradéktalanul! Végül ez a termék segìtett a végtelenül kiszàradt és àllandòan véresre felrepedezett kézbőröm teljes meggyògyulàsàban! Tényleg csodaszer! Én màr mindenféle kencét kipròbàltam! Köszönöm Ombia!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

rtteszvesz

2016. március 9.

Nagyon tetszik, jól hidratál, jó ár/érték arány. A szaga, na azt még szokom. Illatmentes, de a párom rosszul van tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 9.

mstindigo

2015. október 31.

Szerintem nagyon klassz krém, jól hidratál, gyorsan felszívódik, az INCI meg tökéletes. Simán kenterbe veri drága társait.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol