Ombia

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cintia89, az összetevőket feltöltötte: CharlotteCobbler, Módosítva: 2022. május 23.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

2022-ben megújult változat!

• Az 5% ureát tartalmazó kézápoló krém intenzíven ápolja  és hidratálja a bőrt urea, dexpanthenol és glicerin hatóanyagokkal.
  • Az érdes, száraz és igénybe vett  kézbőr újra puha, bársonyos és sima lesz.
  • Tökéletes megoldás érzékeny bőrre.

Fehergyozelem

2022. november 24.

Ahogy megérkezik a hideg idő , a kezem durván kezd ki száradni, van hogy annak ellenére hogy kenegetem is kirepedezik 😣
Egy másik Ombia kézkremet már használok, az nagyon jó, ez is végzi a dolgát, de lehetne illatmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 24.

Bugaboocameleon

2022. augusztus 12.

Soha nem gondoltam volna, hogy az ALDIban veszek magamnak kézkrémet. Nem degradál, vagy ilyesmi de csak kajáért szoktam oda menni. Viszont láttam Dr. Dray videóját az 5 kedvenc kézkréméről és az egyik ez volt. Azt mondta van hyarulonos verziója is, azzal még nem találkoztam, de ezt gyorsan megvettem.
Hát tényleg nagyon jó kis krém.Gyorsan beszívódik, egész testre sőt még a lábamra is szoktam esténként használni. Ár érték arányban teljesen rendben van. Nem sűrű, nyáron is szuper használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

edit1015

2022. augusztus 12.

Kicsit sűrű, enyhén ragacsos krém, de gyorsan beszívódik, jól hidratál, nyáron sok, de télre kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

csillu

2022. augusztus 8.

Csak pozitívumokat tudok írni. Jól kézreálló a csomagolása, a krém nem folyós, de nem is túl sűrű. Jól el lehet kenni, jól beszívódik. Nincs utána ragacsos érzet, de közben érezni a hidratáló hatást.Illata minimális, nem is hiányzik erősebb. Ár/érték-ben pedig verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

mrs.imperator

2022. augusztus 6.

Barátnőm ajánlotta, nagyon jó vétel volt :) szuper ár-érték arány, kellemes mandulás illat, újravevős :) Kiszerelése sokáig elég, remek hidratáló hatás, kevés krém elegendő és puha bőrt eredményez. A krém állaga sem az az olcsó, folyósabb híg állag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. augusztus 6.

Terkabarka

2022. augusztus 2.

Egy ideje keresek jó krémet a lábamra, mert eddig egyetlen márkás krém sem tudta rendbe szedni a nyáron igencsak száraz lábfejemet és sarkamat. Gondoltam, teszek egy próbát az Aldissal is (főleg az urea tartalom vonzott, annak már tapasztaltam áldásos hatását), de amikor kerestem, épp csak kézkrém volt, így megvettem ezt. Azt kell mondjam, a legtökéletesebb lábápoló lett belőle. Simán kenterbe veri a Scholl, Neutrogena és a levendulás Avon lábápolót, szarvasfaggyús kence elbújhat mellette, konkrétan ez az egyetlen, ami tényleg hatásos a sarkamra is.
A mennyiséghez és főleg a hatásához képest az ára vicc kategória. Számomra csodaszer

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 2.

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. április 22.

Ez egy nagyon tápláló, könnyen beszerezhető, kiadós, ár-érték arányban szuper kis termék. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni. Még a téli hidegben is megállta a helyét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 22.

tonic

2022. április 4.

Nekem is ez az újabb változat van, gondoltam kipróbálom. Kellemes,enyhe az illata, jól beszívódik, nagy kiszerelés, és tetszik,hogy kevesebb műanyagot használnak a kupakhoz,hisz fele akkora,mint a kupakok szoktak. 70 százalékban újrahasznosított a csomagolás,az is értékelendő törekvés szerintem.Vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 4.

Demke

2022. március 29.

Kellemes meglepetés volt számomra a használata. Gyorsan beszívódik, nagyon jól regenerál. Az illata is kellemes. Az ára pedig nagyon kedvező. Mindenképpen újra vásárlós termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 29.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol