Ombia

Ár:   150 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 8.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ápoló szappan 3% ureával, illatmentes.

umpalumpa

2020. április 13.

Ez nálam kiverte a biztosítékot. Ha már az Ombiákat véleményezem, leírom, hogy az első darabot félúton kihajítottam, annyira szétázott. Majdnem átlátszó lett és mállott, ahogy megfogtam. Belevájódott az ujjam erőfeszítés nélkül. Mi sokat használjuk a szappanokat, nem csak sűrűn mosunk kezet, hanem többen használjuk. Nem is bírta a strapát. Bíztam benne, mert az összetevői igen ígéretesek. Nem totális pénzkidobás, de nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 13.

dorqaap

2020. április 8.

Ez egy meglepően iszonyúan jó szappan. Tetszik az illatmentesség, és hogy nagyon gazdagon krémes, annyira, hogy nem is igazán kell a használata után krémeznem. Én egész testre, arcra használom. Az ára is szuper. Ezt biztosan újraveszem, annyira megszerettem. Egyszerű, de nagyszerű!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Reb

2019. december 25.

Kézmosásra használom, nem szárít, de könnyen szétázik. Ár-érték arányra max pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Fairy0124

2019. október 13.

Ekcémára hajlamos kezem van, mostanában kerülök minden illatos és színezett dolgot. Égen-Földön olyan szappant keresek folyamatosan, ami árban is jó és ilyen illat-és színezékmentes. Eddig csak a DM-ben tudtam jó áron venni, és meg sem gondoltam volna, hogy egy sima Aldiban megtalálom ami nekem kell, ráadásul 150 forintért, jóval olcsóbban, mint a DM-ben :O ! A szappan jó nagy, szárít, mint minden szappan, de van testápolóm ha szükségét érzem, és nem csípi az ekcémám. Viszont a szappan kb. fele felé már nem habzik, és édeskés illata lesz. Ez elég furcsa, tekintve, h illatmentes. Nos ezek miatt nem adok neki csak három pontot, mert azért az elég bosszantó tud lenni, hogy kézmosásnál ezer évig kell dörzsölni, hogy habja legyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

devababa

2018. március 28.

Nekem nagyon szaritja a borom. Hasznalat utan a kezkrem kotelezo. Sajnos kislanyomnak is rettentoen kiszaritotta kezet. Most apolom, hogy helyrejojjon. Sajnos nem jott be :), pedig arban nagyon okes. Tisztot, de nagyon szarit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 28.

Hajnacinci

2018. január 1.

A natúr szappanok között az egyik legjobb és legolcsobb alternativa!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

A natúr szappanok között az egyik legjobb és legolcsobb alternativa!

-Juti-

2017. június 23.

Korábban vettem már Ombia szappant, de ezt a fajtát még nem próbáltam ki. Nagy, gömbölyded, félig fehér félig áttetsző szappan, illatmentes.

Ha víz éri rögtön síkossá válik, nagyon csúszik, szinte szalad a bőrön. Más szappanokkal ellentétben nem "csikorgós" a bőr utána, viszont szinte érezni, hogy a pórusok lélegeznek. Bár nincs benne illatanyag, törölközés után a bőr illata a szoptatott csecsemők tejillatára emlékeztet. Az ára nagyon alacsony, érzékeny bőrűeknek sem sokat kockáztatnak vele, ha esetleg mégsem válna be. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 23.

BReni

2017. június 2.

Az árához képest nagy szappan, nemrég bukkantam rá, így gondoltam egy próbát megér. Nem szárít, jól tisztít, eléggé habzik is, viszont van egy érdekes illata ami nekem a tejre hasonlít és ez az illat fürdés után is megmarad, ami engem kissé zavar, így nem tudom el fogom-e egyáltalán használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

rose

2016. április 11.

Nagyon régóta kerestem egy olyan illat- és szulfátmentes szappant, ami még esetleg ureát is tartalmaz, de a drogériás, érzékeny bőrre való szappanokban mind van illatanyag. Nem gondoltam volna, hogy pont az Aldiban találom meg ezt a kincset, ráadásul az ára is nevetségesen alacsony. Ha túlzásba viszem a kézmosást, ez is szárít, de szerintem az én kezemet az is szárítja, ha sima csapvízzel mosom meg. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol