Ombia

Ár:   280 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyagota67, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Dezodorok

Folt- és alumíniummentes golyós dezodor 24 órás hatással. Allantoinnal védi a bőrt, alkoholt nem tartalmaz.

cocoapowder

2019. október 19.

Alumíniummentes golyós deok közül a legjobb, amit valaha használtam. Messze többet véd, mint társai. És csak 300ft.

Update: Sajnos, le kell hogy pontozzam, mivel ebben a melegből-hidegbe mászkálásban büdös leszek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

SSSAAA

2019. március 16.

Pénzkidobás. Egy délelőtt 3x kentem be magam vele, de semmit nem ért. Kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Pénzkidobás. Egy délelőtt 3x kentem be magam vele, de semmit nem ért. Kidobtam.

tomkogy

2018. május 28.

Aluminiummentes dezodort használok, de sajnos az utóbbi hónapokban az Alverde, Biobaza, Alterra (utóbbi alkohol és mindenmentes) termékek irritálni kezdtek. Az Aldiban járva eszembe jutott, hogy van aluminiummentes dezodorjuk, láttam a Krémmánián, és amikor megláttam ezt, rögtön bedobtam a kosárba. Nem volt nehéz a döntés, mert az összetevői számomra rendben vannak, és az ára valóban 300 Ft alatt van. Kb. 1 hete használom, szerencsére eddig nem tapasztaltam irritációt, és nagyon örülök, hogy a nyár elejére sikerült megoldanom ezt a problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

carolinett33

2018. április 28.

Nekem teljesen bevált, tényleg foltmentes, enyhe semleges illata van ami gyorsan elszáll, lehet hozzá parfümözni. Megbízható, estig tart! Nincs késztetésem, hogy lecseréljem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

csilla9292

2017. november 8.

S.O.S kellett szereznem egy dezodort edzés előtt, de pont annyit ért, mintha nem kentem volna fel semmit. Sokat nem vártam ennyi pénzért, de azért na :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

kibo805

2017. május 10.

Egy honapja használom, teljesen elégedett vagyok. Ott tartottam már, hogy egy dezodor sem volt hatásos (Axe, Borotalco, B.U.). De ez kiválóan teljesít. Borotválkozás után sem csip, ráadásul alumínium mentes. Abszolút pozitív csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Cinicerha

2016. szeptember 1.

Két éve használok aluminium mentes izzadásgátlót, szerintem mostanra kiürült, aminek ki kell. De nagyon kellemetlen szagú izzadós vagyok. Drágább márkákhoz is képest meglepően jó. Azért néha egy fürdés után szükség van mellette egy teafa olajos bekenésre. (Nem borotválkozáskor)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin