Ombia

Ár:   280 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyagota67, Módosítva: 2017. május 25.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Dezodorok

Folt- és alumíniummentes golyós dezodor 24 órás hatással. Allantoinnal védi a bőrt, alkoholt nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Kira279

2022. december 1.

Kb 1 hete használom a deót. Igaz, nincs kánikula, ezért csak erről az időszakról tudok nyilatkozni: nekem bevált! Tetszik az illata, könnyű felvinni és az áráról már ne is beszéljünk! Az összetétel is kecsegtető, nálam működik 😉
Újra fogom venni tartalékba 😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 1.

Újra fogom venni tartalékba 😀

fayless

2022. július 8.

Még sosem volt ennél rosszabb dezodorom. 1 óra elteltével már keveredik a nyálkás dezodorréteg az izzadságommal és törölgethetem a hónaljamat. Undorító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 8.

Qwerty

2021. december 21.

Alumentes deóról nem írtam eddig még ötcsillagos véleményt, a legjobb is max. 4-et kapott. Az utóbbi időben sokat vettem belőlük, egyre drágábbakat, elég sok végezte egyetlen használat után kukában. Már véleményt sem írtam, a helyzet reménytelen volt. A szódabikarbónát sem bírja a bőröm egy ideje.
Ezzel is úgy voltam, hogy mit érhet vajon, mikor szinte ingyen adják, az összetevőlista eleje már unalomig ismert. Azért vettem egy világoszöldet és ezt. A világoszöld hamarosan a szelektívben végezte, ezt a gyengébbnek ítélt példányt meg az esélytelenek nyugalmával kentem magamra másnap reggel (niveaillata van), hogy aztán este az állam a padlón koppanjon. Egy egész flakont elhasználtam azóta, már be is szereztem a következő adagot, és semmi, de tényleg semmi szag. Ilyen eddig még nem volt. A hatóanyaga ennek is triethyl citrate, mint a legtöbbnek. A Lidl, N.A.E stb. alumentes golyósai is pont ezekkel az anyagokkal indítanak és mégsem jók. Mi akkor a titok? Logikám alapján a többi összetevő, azok a dolgok, amik ebben nincsenek. Régóta sejtettem, hogy nem én vagyok büdös, hanem valami anyag lép kölcsönhatásba velem és bűzlik ipari méretekben, mert nélkülük jobb a helyzet, az úgy teljesen más szag. Ezt megerősíti, hogy ez a tökéletesen minimalista összetétel miért működik. Nyilván nem mindenkin, minden esetben, de az én bőrkémiámmal igen, még mozgalmasabb napokon is.
Jó lenne tudni mi az az összetevő, ami agyonvágja a többit, hogy a jövőben elkerülhessem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 21.

Vikkinca

2020. október 21.

Nem rossz,de nem is tökéletes. Az illata nagyon tetszik,de állandó rendszeres használatra nem vált be....nekem táskába,autóba,iroda fiókba való-ha elfelejtek reggel használni,vagy épp napközben már nem érzem magam frissnek akkor tűzoltásnak megfelel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 21.

Villango

2020. április 11.

Leírom azt amit egy másikhoz az előbb: :)
Látom a sok téli negatív kommentet, és igazán nem irigylem azokat akik ettől télen bebüdösödnek. Hálistennek nekem télen ezek az alu mentesek szuperül beváltak, bővel elég a használatuk.
Amikor jön a melegebb idő, olyan 18 fok körül, és hónaljnál zárt póló, vagy ing van rajtam, na akkor már kevés, a nedvességet nem állítja meg, de a szagok elkerülnek akkor is. Viszont nem lehet nedves a pólóm, ingem, így nyáron Borotalco-t használok.
De ősztől tavaszig nem kínzom a mirigyeimet alumíniummal.
Amúgy fellángolva vettem meg, előtte nagyon sok 4szer ennyibe kerülő hasonló alu mentes deo-t próbáltam ki, és pont ezt tudták, így ha iylesmit használok, nem veszek már deo-t 1000.-ért vagy 1500.-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 11.

Leírom azt amit egy másikhoz az előbb: :)
De ősztől tavaszig nem kínzom a mirigyeimet alumíniummal.

alea

2020. január 23.

Vicc az egész, 24 órás hatás?! Inkább 24 perc... Anyagi okokból e mellett döntöttem, mert olcsó volt, jobb lett volna, ha meg sem veszem. Nem vagyok egy izzadós fajta, de ez semmit nem ért, munka előtt közvetlen bekentem magam, és a biztonság kedvéért magammal is vittem, ha fel kéne frissíteni magamat, hát semmit sem ért, nap végére olyan büdös voltam, mintha aznap nem is használtam volna dezodort, pedig háromszor (!!!) bekentem magamat... És nem nehéz fizikai munkát végeztem, csak az íróasztal mögött ültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

cocoapowder

2019. október 19.

Alumíniummentes golyós deok közül a legjobb, amit valaha használtam. Messze többet véd, mint társai. És csak 300ft.

Update: Sajnos, le kell hogy pontozzam, mivel ebben a melegből-hidegbe mászkálásban büdös leszek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 19.

SSSAAA

2019. március 16.

Pénzkidobás. Egy délelőtt 3x kentem be magam vele, de semmit nem ért. Kidobtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Pénzkidobás. Egy délelőtt 3x kentem be magam vele, de semmit nem ért. Kidobtam.

tomkogy

Korcsoport: >54
2018. május 28.

Aluminiummentes dezodort használok, de sajnos az utóbbi hónapokban az Alverde, Biobaza, Alterra (utóbbi alkohol és mindenmentes) termékek irritálni kezdtek. Az Aldiban járva eszembe jutott, hogy van aluminiummentes dezodorjuk, láttam a Krémmánián, és amikor megláttam ezt, rögtön bedobtam a kosárba. Nem volt nehéz a döntés, mert az összetevői számomra rendben vannak, és az ára valóban 300 Ft alatt van. Kb. 1 hete használom, szerencsére eddig nem tapasztaltam irritációt, és nagyon örülök, hogy a nyár elejére sikerült megoldanom ezt a problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 28.

carolinett33

2018. április 28.

Nekem teljesen bevált, tényleg foltmentes, enyhe semleges illata van ami gyorsan elszáll, lehet hozzá parfümözni. Megbízható, estig tart! Nincs késztetésem, hogy lecseréljem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin