Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2015. október 4.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Testápolók

Hűsít és frissít. Az értékes allantoin, aloe vera és E vitamin tartalmú, ápoló formula, megnyugtatja és hamar hűsíti a nap által irritált, kipirosodott bőrt. Gyorsan beszívódik és nem zsíros. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

marta.kisasszony

2013. július 20.

Nekem nagyon bevalt, napozas utani apolok kozott a sajat arkategoriajaban pedig megeri. inkabb vizes, mint zsiros krem, gyorsan beszivodik, hidratal. Igaz, nem husit durvan, de a nagyon hideget nem is szeretem, az enyhe husites nekem pont eleg.
A nagy kiszetelese miatt roppant gazdasagos. Osszessegeben elegedett vagyok vele, csak azert adok 4 csillagot, mert a dragabbak kozott biztos van extrabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Saphira

2012. július 10.

Az ára kedvező ugyan, de annyira híg, mintha vizet kenne magára az ember. Engem nem is hűsített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin