Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stella06, Módosítva: 2013. május 13.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Fényvédők

MrsBean

2018. augusztus 17.

Imádom h csillog, imádom az illatát, imádom a tartósságát, és az egész terméket. Szerintem remek, nekem nagyon bevált😍
Ha még nem szívódott be, akkor sajnos sárgán fog, de ez rá van írva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ha még nem szívódott be, akkor sajnos sárgán fog, de ez rá van írva

Alice83

2014. április 27.

Én a spray változatot vettem meg..abban a 3. alkotóelem az alkohol, ami azért még elmegy..nekem nem tetszik h parfümös de tulajdonképp a bőröm elfogadja..ami tetszik h kellőképpen folyékony, nem ragad és h hidratál..nem lesz tőle az ember lánya fehér, mivel kissé sárgás maga a kence..eddig oké..számomra amolyan "másod" kategóriás fényvédő, tehát csak otthon vagy olyankor használom ha nem kell nagy védelem vagy épp nem akarom a drágább (vichy, innisfree) fényvédőimet használni..arra oké, 200 ml és az ára 2000 ft körül mozog..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

black_cico

2013. november 24.

teljesen rendben vannak, hatásosak és nem irritálnak, azért biztos vannak jobbak is, ezért csak 4es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

black_cico

2013. július 10.

nekem ebből vmi olyan van meg ami testápoló inkább, de ugyanebből a Tropical feeling családból.. kókusz illatúnak van titulálva, de én pudingnak érzem :D mondjuk a környezetemben mindenki oda meg vissza van az illatától, imádják.. érdekes nekem annyira nem jön be, de fő a köz ízlése! :) az állaga nagyon minőségi, tökéletesen beszívódik, semmi zsíros v ragacsos érzés, mint a Baleák után, ugyanakkor tökéletesen hidratál, egy a baj vele, amiért egy csillag mínusz, h (bár Én voltam a hülye, mert a csillámosat választottam belőle, pedig volt sima is az vmi trópusi illatú), de ez már túl csillámos, így használatát lekorlátoztam buliba, v nyár estére, és kizárólag lábra.. ráadásul milliónyi nagyon fénylő ezüst csillámról van szó :D:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

stella06

2013. július 4.

Hát, szóval véd. Úgy alakult, hogy déltájban kellett járkálnom a napsütésben a jó fehér bőrömmel, meg rajta ezzel a zselével és a Helia-D BB-krémjével. A bőrömön nincs nyoma napégésnek (napközben ugyan egy időre kicsit piroskás volt, de talán inkább csak azért, mert melegem volt), napallergiának. Örülök.:) És annak is, hogy ilyen kombóban használva nagyon jól mattít.

Azért vettem meg a viszonylag alacsony faktorszáma (SPF 20 - ennél magasabbat használok általában) ellenére ezt a terméket, mert szerettem volna egy jól felszívódó fényvédőt az arcomon kívüli területekre. Végül egyetlen helyre lett jó: az arcomra!:D Sajnos a nyakamról, vállamról morzsálódva lepereg, az arcomat ellenben (Helia-D BB-krémmel és hintőporral használva) olyan jól mattítja egész nap, mint semmi más. Zselés az állaga, ezt az arcom amúgy is szeretni szokta, szerintem zsírosabb bőrre érdemes ilyen állagú termékeket is kipróbálni. Az illata először igazi Technocol Rapid, majd erősebb erjedt gyümölcs, végül nagyon enyhe erjedt gyümölcs... szerencsére normális távolságból nem érezhető. Az ára elég jó volt, 1300 Ft-ba került 150 ml.
Egy csillagot levonok azért, mert csak közepes erősségű, SPF 20-as verziót lehet belőle kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxycinnamate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

PVP 0 0

Antioxidáns, amely a készítmény oxidációra hajlamos hatóanyagait védi az oxidációtól.