Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Szappanok

Virágillattal.

tenyitomi

2013. július 18.

Ha valaki az Aldi felé jár,mától van Ombia natúrszappan,3 féle,én a lime-ost már próbáltam,nagyon bejön natúrminősített,és nem is drága.Natúrfanok hajrá.Azért nem töltöm fel mert csak ideiglenes kínálat,inkább ideírtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 18.

tuncsa

2013. május 31.

Én ezekkel a szappanokkal fürdök, isteni illatú, nem szárít és imádom őket. Én csak szappannal szeretek fürdeni, csak így érzem tisztának magamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

Pampilla

2013. január 8.

Őszinte legyek? Én tízesével veszem ezeket a szappanokat,nem csak egyet-egyet.Sokat használom,én kb minden után kezet mosok,még ha otthon vagyok akkor is.Nem bírom elviselni ha picit is koszos a kezem.Ez a szappan kiadós,sokáig tart,kellemes illlatú és nem szárít,megyek is érte az Aldiba....:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 8.

bokihugi

2012. július 30.

Néha csak ezért megyek be az Aldiba, kézmosásra használjuk. Nagyon jó, olcsó, finom illata van, s nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Indigo

2012. május 3.

Kellemes, visszafogott illatú, balzsamos érzetű szappan filléres áron. Engem nem nagyon szárít, pedig mániákus kézmosó vagyok. Összetevői is meglepően rendben vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.