Omerta

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2014. március 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 800 Ft

Nina Ricci Nina jellegű illat

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: citrom, babarózsa, praliné, almafa, cédrus

Ár: 1 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Erika80

2017. január 28.

2014. aug. 3. Nem tudom milyen az eredeti, még nem néztem meg, de ez az elmegy kategória - véleményem szerint. Kifújás után a bőrömön nem egy kellemes illat jelenik meg az tény. Később viszont nem olyan borzalmas... Kissé fanyar. Nem nagy szám, mégis kissé érdekes. :)

Update: Érdekes, nem volt akkor nagy kedvenc, később mégis megszerettem. Még ha nem is szívszerelem, de hiányzik egy ideje. Azt hiszem venni fogok újra. :) Jár a plusz csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

szokenyul

2016. április 10.

Jól eltalált kis utánzat. Mivel az eredetit is szeretem, nekem ez is bejött. Az illata nem tartós, de ilyen áron nem is várja el az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

vanillacaramella.sweet

2014. január 22.

Csak infóképpen: Nina Ricci: Nina utánzataként árulják sok online parfümériában. Csak próbáltam, elég tömény gyümis, édes illat, úgyhogy jól sikerült utánzat,de nem szívszerelem.. :) Mondjuk az eredeti parfüm sem, hiába édes-gyümis, amit alapból szeretni szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Kiscsillag5

2014. január 22.

A neve nagyon kis mókás. Sweet Pommy xD :D A volt lakótársamnak többször is volt ilyene. Szereti. Ahhoz képest hogy másolat, tartós és jól eltalálták szerintem. Gagyibbra számítottam ránézésre. Az üvege egész kis aranyos, még dísznek is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Cilandi

2013. február 16.

Volt páromtól kaptam névnapomra ajándékba.
Nagyon szerettem, bár rajtam, hogy tartós legyen 2-szeri fújásra volt szükség.
A környezetem is szerette nagyon, a Tesóm szerint olyan illatom volt amikor befújtam magam, mint ha épp a zuhany alól léptem volna ki, olyan friss, üde illatom volt.
Elég sokáig kitartott nekem, több, mint egy évig, pedig azért parfümözgettem belőle rendesen.
Nem hinném, hogy pont ezt újravásárolom, talán veszek egy üveggel az eredetiből...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Volt páromtól kaptam névnapomra ajándékba.
Nagyon szerettem, bár rajtam, hogy tartós legyen 2-szeri fújásra volt szükség.

murmur

2012. november 6.

nekem bejött, ajándékba kaptam. tényleg tartós illat, erősen fűszeres, a környezetemnek rajtam bejött. Az üvege meg tényleg jópofa, marad szobadísznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

Sopetil

2012. november 5.

Borzalmas illata (szaga?) van ami (sajnos) eléggé tartós. Nagyon szúrós, kellemetlen, számomra elviselhetetlen. Sajnos még légfrissítő pozícióba sem tudom helyezni.
Kár hogy ebben az aranyos üvegcsében ilyen illat lapul. :( Viszont dísznek tényleg tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Limonene, Linalool