Omnia Botanica

Ár:   1150 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szgyvr, Módosítva: 2011. április 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Esti relax tusoló gél hársfavirág és citromfű kivonattal.

MissSz*

2014. március 18.

Nagyon finom az illata,és nem marad a bőrön természetellenes olajos érzés,mint sok másik tusfürdőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Oraculum

2014. február 21.

Megnyugtató az illata és a használata, nem szárítja a bőrömet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

Megnyugtató az illata és a használata, nem szárítja a bőrömet:)

Vic

2012. július 10.

Na, ebből szeretnék egy parfümöt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 10.

Na, ebből szeretnék egy parfümöt! :)

babyface

2012. április 14.

nagy mániám, hogy párosítom a tusfürdőket és a testápolókat, ha épp nem kaphatók szettben hát én párosítom egy másikkal :D nemrég megvettem az yr hamamelis testápolóját és szerettem volna hozzá egy zöld natúr illatot. mivel épp 25% kedvezmény volt rá és jó véleményeket olvastam róla itt a krémmánián nem volt kérdés ki lesz a következő áldozat. ma este próbáltam ki először. ha megkülönböztetünk téli és nyári tusfürdőket (én szoktam) na ő tipikusan tavaszi már csak a csodás illata miatt is! a bőröm határozottan szebb lett tőle és nagyon jól együttműködik a testápolómmal! szuper páros! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 14.

IzabellaRita

2012. március 20.

Ez az egyik kedvencem, már a 3. tubussal használok belőle. 2x vettem mentás-vadrózsásat és most vettem egy citromfű-hársfa illatút. Mikor megszagolom, egy hársfa liget közepén érzem magam, de komolyan.:-) Szerintem a benne lévő Parfum/fragrance ként feltüntetett illatanyag természetes, lévén hogy a tubuson is azt írja, 100%-ig természetes összetevőkből való. Szerintem még sokáig ezt fogom használni.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Vic

2012. március 4.

A napfény illata :) ...mintha csak tudták volna, hogy milyen tusfürdőt szeretnék, ugyanis nagyon szeretem a hársfavirág illatát :) Felütésként mézes, aztán citrusos, záróakkordként pedig hársfavirág...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

lil

2012. március 4.

Ajándékba kaptam, amúgy nem hiszem hogy kipróbáltam volna. Egyáltalán nem tetszik az illata és a borom sem lett puhább, de legalább nem utott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

mihrek

2012. február 17.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt annak idején, amikor használtam, elsősorban az illata miatt. Egyértelműen a nyarak jutnak eszembe róla azóta, és tényleg puha lesz tőle a bőr. Egyébként a rózsás változata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

csillag1219

2011. június 10.

Isteni az illata és nem szárítja a bőrt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 10.

Isteni az illata és nem szárítja a bőrt! :)

PDetti

2011. június 10.

Kellemes illatú. Jól tisztít, és bársonyosan puhává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 10.

Kellemes illatú. Jól tisztít, és bársonyosan puhává varázsolja a bőrt.

Antioxidánsok: Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Forrás: ITT