Omorovicza

Ár:   €130   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whammy8814, Módosítva: 2015. július 15.

Ár:   €130
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vajas állagú éjszakai krém, mely táplálja és erősíti a bőrt alvás közben. Selymes, kellemes aromájú. A benne levő A-vitamin segíti a sejtek megújulását.

Omorovicza Revitalizáló Éjszakai Krém - 50ml - új
Ár: 24000 Ft (postaköltséggel) , Eladó: Hajnal22
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, postával (ajánlottan) vagy foxposttal küldöm
DianaS

2019. december 2.

Mintát próbáltam. Összességében elégedett vagyok a krémmel csak iszonyt drága. Problémás az arcom nagyon szépen lenyugtatta és a pattanásokat is rendbe szedte, az illata kellemes, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

PotterAlexa

2019. szeptember 4.

Imádom!
Puhít, hidratál, mindent tud amit én elvárhatok egy éjszakai krémtől 26évesen. Kevés kell belől, így sokáig elég lesz szerintem. Aki teheti próbálja ki, szerintem az egyik legjobb terméke a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Imádom!

idaobi

2019. július 14.

Kellemes és tartalmas krém. Kicsit zsírosabb ami jó éjszakára. Nagyon jól hidratál és feltölti a bőrömet. Csomagolása és marketingje fantasztikus de az ára inkább arányaiban ennek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

BTLaura

2019. július 2.

A véleményeket olvasva úgy néz ki én vagyok a kakukktojás... Az állagát szerettem, mert este jóleslik nehezebb, sűrűbb krémeket használni a vízhiányos bőrömre. A tégelyes megoldás nagyon elegáns, ugyanakkor kevésbé praktikus. Pici illata van, de az kellemes. Viszont néhány alkalom után el kellett ajándékoznom, mert csúnya gyulladt pattanásokat okozott. Kezdetben csak mellőztem pl az orr körüli területeket, koncentrálva a szárazabb részekre, de ott is kiütött. Nagyon szerettem volna szeretni, de egyelőre ez a brand nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

hopihe11

2019. május 29.

Sűrű krém, télen nappalra is használom. Gyorsan beszívódik. Szeretem, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Scarface

2019. április 8.

Nagyon jó és tápláló éjszakai krém, reggel végre nem olajos a bőröm ébredés utám. Viszont talán a bőrömnet annyira nem hidratálja, mint szükségem lenne rá, bár pont ennek a krémnek nem ez a fő célja, így nem hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

umpalumpa

2019. február 7.

Ajándékba kaptam 15 ml-es deluxe mintát ebből is. Vajas állagú, puhító, igen tápláló krém. Az illata eleinte erősnek tűnt, később megszoktam, majd meg is szerettem. Nagyon gazdaságos, mert nagyon könnyen eloszlatható kisebb mennyiség is. Csak az orcáimra használom nappal és éjjel is, hogy védjen a kiszáradástól és a kinti hidegtől. A t-vonalra nálam nem való, tuti eldugulna a bőröm. Az orrom tövénél így is eleinte felütötte a fejét néhány eltömődött pórus, kis fehér pati képében, míg rá nem jöttem, h ez lehet a ludas. Azóta vigyázok oda ne kerüljön. Nekem még az orcáim sem szívják be teljesen, ezért nem mindig érzem kényelmesnek. Biztos nem vennék magamnak ilyen kicsiben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Cseniko

2018. december 12.

06.10.
Tipp: Aki szeretné kipróbálni az Omorovicza termékeket, de nem szeretne sokat beruházni: a hivalatos magyar oldalon rendelhető szabadon választott 3 termék 18.500 ft-ért utazó méretben! Én éjszakai 15 ml krémet, 2db 30 ml nappali krémet vettem ezen az áron, mind gyönyörű vastag üvegben, csodásan kivitelezve és csomagolva! (Postaköltség igen magas, de ha többen rendeltek együtt 45e Ft felett ingyenes!)

Nagyon kritikus vagyok a kozmetikumokkal (is) , de ez az éjszakai krém tényleg működik!!!

Bőröm normál-vízhiányos, közepesen érzékeny már észrevehető mimikai ráncokkal.
Ezt a krémet este, a megtisztított bőrömre viszem fel, amit először First-tel fújok be( így nekem minden krém jobban eloszlatható és egyenletesebben felszívódnak). A krémet a szemem körüli ráncocskákba is beütögetem és egyáltalán nem iritál. Megfelelően felszívódik, picit csillog csak, de mivel éjszakára használom ez nem zavar.
3. havi használat után észrevehetően enyhültek a ráncocskák és hidratáltabb az arcom mint valaha!
Jó szívvel ajánlom, meg is rendeltem további két termékét is ennek a márkának!

Update: Mióta ezt a kommentet írtam, már összesen 32 különböző Omorovicza terméket volt szerencsém használni, megvenni, de legalabb minta formájában kipróbálni, de továbbra is ez az egyik elsőszámú kedvencem a márkától.

Másfél hónapja beszereztem mellé a Tündöklő arcolajat. A terméknek pipettás adagolója van és az éjszakai krémhez csepektetve igazi csodát művel a bőrrel. 3 cseppet teszek hozzá, nekem úgy a tökéletes.

Itt a tél, jól jön az extra ápolás, hidratálás. Szívesen ajánlom!🤗

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

06.10.

Bőröm normál-vízhiányos, közepesen érzékeny már észrevehető mimikai ráncokkal.
Jó szívvel ajánlom, meg is rendeltem további két termékét is ennek a márkának!

Itt a tél, jól jön az extra ápolás, hidratálás. Szívesen ajánlom!🤗

DorothyHK

2018. július 16.

Édesanyámmal együtt használjuk, így tényleg két teljesen különböző bőrtípuson teszteltük a terméket. Mindketten maximálisan meg vagyunk elégedve vele: kellemes illata van és könnyen beszívódik. Reggelre gyönyörű üde arcképet kap az ember. Míg én inkább megelőzés céljából használom, anyukám valóban azt tapasztalta, hogy finomítja a ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

csengevarga

2018. május 15.

Puhává teszi az arcom, és a dekoltázsom. Homlokra nem szeretem használni, azt a frufru kombóval kissé zsírosítja. Azonban mindenhol máshol jól teszi a dolgát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.