Omorovicza

Ár:   43 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Whammy8814, Módosítva: 2020. február 2.

Ár:   43 500 Ft
Lelőhely:   Omorovicza szalonok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Vajas állagú éjszakai krém, mely táplálja és erősíti a bőrt alvás közben. Selymes, kellemes aromájú. A benne levő A-vitamin segíti a sejtek megújulását.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KezdoManias

2021. szeptember 5.

Használok tartalmas, vajas állagú kencéket, a szememben ez az Omorovicza krém az EL Re-nutriv kréméhez hasonló termék lenne.
Ez elképesztően nehéz, reggel ritkán fordul elő, hogy azt érezzem, alaposabban le kell mosnom az esti rutin maradványait - amikor ezt próbáltam, sajnos habzó lemosót kívánt a bőröm reggel is. Pedig biztosan jutott a párnára is... Vannak más, vajas állagú kencék is, amelyek sokkal jobban felszívódnak.
A valóban száraz (nem csak vízhiányos) bőr számára megváltás lehet, az én kombinált bőrömnek viszont sok. A 15 milis, ajándékba kapott, masszív üvegtégely tartalma így lassan fog elfogyni, a dekoltázsomon próbálkozom vele, esetleg még akkor, amikpr tenyleg nagyon húzódik valami miatt a bőröm.
Az árcímkére való tekintettel mindenképp kipróbálast javaslok a beruházás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

fenye

2021. február 26.

Nekem túl zsíros krém még éjszakára is. Sokkal jobban szeretem a könnyebb krémeket, bár ez valóban gyorsan beszívódik. Illatával nincsen bajom, nem tolakodó.
Minusz egy csillag, hogy egy ilyen luxus krèm csomagolásánál elfogadhatatlan, hogy a tégelyen levő írások betűi szépen sorra lemáljanak. Mostmár szinte semmi sincs meg belőle, ami nem is zavarna, viszont az màr igen, hogy ezek a betűdarabkák az ujjamról be-bekerülnek a krémbe, aztán az arcomra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Madi

2020. november 29.

Ez egy jó hidratáló, nagyon tetszik az állaga, az illata, finom puha tőle a bőröm és nem okozott irritációt sem, DE nem ér annyit, amennyiért árulják. (Jelenleg 50.000 forint az 50ml-es.) Amit tud, az az alap, amit egy ilyen kencétől elvárok, de sehol a wow hatás. Kétségtelenül minőségi és tényleg szerettem használni, de valahogy mégsem érzem azt, hogy megtaláltam az igazit. Idővel azért újra teszek vele egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

DianaS

2019. december 2.

Mintát próbáltam. Összességében elégedett vagyok a krémmel csak iszonyt drága. Problémás az arcom nagyon szépen lenyugtatta és a pattanásokat is rendbe szedte, az illata kellemes, nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

PotterAlexa

2019. szeptember 4.

Imádom!
Puhít, hidratál, mindent tud amit én elvárhatok egy éjszakai krémtől 26évesen. Kevés kell belől, így sokáig elég lesz szerintem. Aki teheti próbálja ki, szerintem az egyik legjobb terméke a márkának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Imádom!

idaobi

2019. július 14.

Kellemes és tartalmas krém. Kicsit zsírosabb ami jó éjszakára. Nagyon jól hidratál és feltölti a bőrömet. Csomagolása és marketingje fantasztikus de az ára inkább arányaiban ennek szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

BTLaura

2019. július 2.

A véleményeket olvasva úgy néz ki én vagyok a kakukktojás... Az állagát szerettem, mert este jóleslik nehezebb, sűrűbb krémeket használni a vízhiányos bőrömre. A tégelyes megoldás nagyon elegáns, ugyanakkor kevésbé praktikus. Pici illata van, de az kellemes. Viszont néhány alkalom után el kellett ajándékoznom, mert csúnya gyulladt pattanásokat okozott. Kezdetben csak mellőztem pl az orr körüli területeket, koncentrálva a szárazabb részekre, de ott is kiütött. Nagyon szerettem volna szeretni, de egyelőre ez a brand nem nekem való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

hopihe11

2019. május 29.

Sűrű krém, télen nappalra is használom. Gyorsan beszívódik. Szeretem, már többször újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Scarface

2019. április 8.

Nagyon jó és tápláló éjszakai krém, reggel végre nem olajos a bőröm ébredés utám. Viszont talán a bőrömnet annyira nem hidratálja, mint szükségem lenne rá, bár pont ennek a krémnek nem ez a fő célja, így nem hiányolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

umpalumpa

2019. február 7.

Ajándékba kaptam 15 ml-es deluxe mintát ebből is. Vajas állagú, puhító, igen tápláló krém. Az illata eleinte erősnek tűnt, később megszoktam, majd meg is szerettem. Nagyon gazdaságos, mert nagyon könnyen eloszlatható kisebb mennyiség is. Csak az orcáimra használom nappal és éjjel is, hogy védjen a kiszáradástól és a kinti hidegtől. A t-vonalra nálam nem való, tuti eldugulna a bőröm. Az orrom tövénél így is eleinte felütötte a fejét néhány eltömődött pórus, kis fehér pati képében, míg rá nem jöttem, h ez lehet a ludas. Azóta vigyázok oda ne kerüljön. Nekem még az orcáim sem szívják be teljesen, ezért nem mindig érzem kényelmesnek. Biztos nem vennék magamnak ilyen kicsiben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.