One Direction

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Erika80

2022. március 14.

Egy fiatalos, friss és gyümölcsös illat. Ropogós, zamatos alma, citrusosság keverve egy kis virággal és némi fássággal. Kész a szaladgálós, mindennapi tingli-tangli és aranyos illatocska. Egyébként tényleg kellemes kis illat, de abszlút nem érzem magaménak. A mindig üde és állandóan mosolygós tinilányokon tudom leginkább elképzelni, annak ellenére, hogy nem szeretek egy-egy illatot bekategorizálni, miszerint csak egy bizonyos korosztály viselheti és punk-tum. Bárki, aki úgy érzi egy illat hozzátesz a napjához, érzelmeihez vagy a kisugárzásához, bátran viselje, mert az illatok is szolgálhatnak terápiaként.
Számomra kellemes illat, mintámat mindenképp el fogom használni, de nem veszek belőle többet, mert úgy érzem nekem ő már "kevés".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 14.

vanillacaramella.sweet

2019. április 12.

Nos, a kis mintâcskát felkenve, ez az illat rajtam egy nagyon egyszerű, friss, ropogós savanykás alma illat, kis savanyú grêpfrúttal, icipici pêzsmăval, pici êdeskês jåzminnal ês ennyi. Hasonlít DKNY Be Delicious illatăra, annak egy egyszerűbb, hígabb, butïtottabb verziója rajtam legalăbbis, ezèrt fantäziátlan.
Tiniknek vagy hêtköznapi rohangålåshoz vagy csak a forrósăgban nyäron biztos jó tud lenni, de nekem ez így kevés. Nem tartós, max 3-4 óra.
Üvege mèg csakcsak, de a kupakja túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Üvege mèg csakcsak, de a kupakja túlzás.

viragorsi

2018. november 3.

Amennyire előítéletes voltam egy boyband parfümöt illetően, annyira kellemes meglepetés volt találkozni vele.
Mámorítóan édes, a tartóssága 1-2 nap ruhán, sajnos többet nem bír, de ennyiért nem is lehet azt várni, mint egy Armanitól.
Ár-érték arányban kiváló, inkább hétköznapi munkában-iskolában használósnak mondanám, mintsem alkalmi illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

pomme

2016. május 15.

Friss, grapefruitos alma illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Friss, grapefruitos alma illat.

biolumi

2014. május 21.

Ez egy kicsit kifinomultabb illat,mint a másik.

Mélyebb,számomra körtésebb és elegánsabb :)

A tartóssága is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Ez egy kicsit kifinomultabb illat,mint a másik.

Mélyebb,számomra körtésebb és elegánsabb :)

A tartóssága is jó :)

Pici Tini Girl

2014. február 15.

Egyszer megszagoltam a boltban.nem vettem meg mert ajandekba megveszik mad nekem:-)de jo az illata.tetszik.teszterben kiprobaltam egesznap ereztem.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.