One Direction

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. november 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fej: pink grapefruit, alma

Szív: jázmin, ibolya

Alap: pézsma, fás jegyek

Ár: 5000,-Ft+pk , Eladó: Melani79
Állapot: Hasznàlt , Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Fizetés banki utalàssal, postán maradóra küldöm.

vanillacaramella.sweet

2019. április 12.

Nos, a kis mintâcskát felkenve, ez az illat rajtam egy nagyon egyszerű, friss, ropogós savanykás alma illat, kis savanyú grêpfrúttal, icipici pêzsmăval, pici êdeskês jåzminnal ês ennyi. Hasonlít DKNY Be Delicious illatăra, annak egy egyszerűbb, hígabb, butïtottabb verziója rajtam legalăbbis, ezèrt fantäziátlan.
Tiniknek vagy hêtköznapi rohangålåshoz vagy csak a forrósăgban nyäron biztos jó tud lenni, de nekem ez így kevés. Nem tartós, max 3-4 óra.
Üvege mèg csakcsak, de a kupakja túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

Üvege mèg csakcsak, de a kupakja túlzás.

viragorsi

2018. november 3.

Amennyire előítéletes voltam egy boyband parfümöt illetően, annyira kellemes meglepetés volt találkozni vele.
Mámorítóan édes, a tartóssága 1-2 nap ruhán, sajnos többet nem bír, de ennyiért nem is lehet azt várni, mint egy Armanitól.
Ár-érték arányban kiváló, inkább hétköznapi munkában-iskolában használósnak mondanám, mintsem alkalmi illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

pomme

2016. május 15.

Friss, grapefruitos alma illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Friss, grapefruitos alma illat.

vivcsusz

2014. május 21.

Ez egy kicsit kifinomultabb illat,mint a másik.

Mélyebb,számomra körtésebb és elegánsabb :)

A tartóssága is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Ez egy kicsit kifinomultabb illat,mint a másik.

Mélyebb,számomra körtésebb és elegánsabb :)

A tartóssága is jó :)

Pici Tini Girl

2014. február 15.

Egyszer megszagoltam a boltban.nem vettem meg mert ajandekba megveszik mad nekem:-)de jo az illata.tetszik.teszterben kiprobaltam egesznap ereztem.:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Limonene, Linalool