OPI

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2016. július 7.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk

"Az OPI a Rapidry Top Coat-ot a frissen felvitt körömlakk gyors szárítására alkotta meg. Erős, tartós, nem sárguló, magas fényű. Egy perccel az OPI körömlakk használata után vigye fel körmeire az OPI Rapidry Top Coat-ot. Öt percen belül indulásra kész lesz. Tökéletes javításra két szalonlátogatás között."

despina

2017. június 17.

Gyönyörű frissen festett köröm fénye marad tőle a lakknak! Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Gyönyörű frissen festett köröm fénye marad tőle a lakknak! Nekem nagyon bevált.

umpalumpa

2015. szeptember 4.

Valamiért azt gondoltam, hogy Opi, csak jó lehet. Sajnos csalódott vagyok. Gyorsan szárad, abban nincs hiba. A nem teljesen száraz színes lakkal együtt is szép az eredmény és keményre dermed hamar. De egy nap és elkezd lepattogni az alatta lévő színessel együtt. Felvitelkor nagyon kell vigyázni a felkent rétegekre, mert állatira feloldja. A mintákat király módon elkeni :( Inkább bármelyik drogériás, vagy még olcsóbb változatot veszek legközelebb. Nagyon nem tetszik :( Csak a gyors-száradás miatt adok 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Lyah

2015. július 15.

Nekem ez nem a kedvencem, nem is nagyon használom. Nem a száradási idővel vagy tartósságal van bajom- bár kiemelkedőt nem tud-, hanem azzal, hogy kicsit megváltoztatja a színes lakk árnyalatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

martissima

2014. július 29.

Nálam teljesen jól viselkedik. Két réteg lakkra szoktam felvinni, nem szárad meg teljesen percek alatt, viszont ha belenyúlok, akkoris tartja magát, lehet vele matatni, mosakodni, aludni... A finishe szép fényes, ezt kimondottan szeretem benne.
A használati útmutató szerint lakkozás után 1-2 percel kell felvinni, én ennél többet, kb 5-10 percet szoktam várni, így nem színezi el a lefedendő lakk.
A mennyiséggel kicsit játszanom kellett eleinte (emiatt az 1 pont mínusz), mert ha túl keveset vittem fel, elmászik tőle az előző réteg és kicsit meg is fogja az ecsetet, túl nagy mennyiség esetén meg buborékos lesz. De ha megvan az arany középút, onnantól leegyszerűsíti az életet :)
Hátránya, hogy hamar elkezd besűrűsödni, de ez azt hiszem, a legtöbb gyorsszárító lakknál fennál.. egy kis körömlakkhigítóval viszont lehet segíteni ezen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

fruzsi94

2013. december 15.

Nagyon nem jött be. Megvettem mert az OPI körömlakkok Isteni jók, de ez teljesen más: vastag rétegben a körmökre ül, ronda, természetellenes hatást nyújt. Kékes színével megváltoztatja a körömlakkok eredeti színét, és 3-4 használat után el kezd sűrűsödni, a 10ik festésre meg már használhatatlan..
Nem ajánlanám senkinek, ellentétben a többi OPI lakkal és a drop körömszárítóval..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

Avicky

2013. november 8.

Első használatnál örültem, hogy végre találtam egy jó Opi terméket. Aztán összehasonlítottam a Sally Hansen Diamond Flash-sel. Az sokkal jobb. Ami miatt viszont meg is utáltam ezt a Rapidry fedőlakkot, hogy második napon észrevettem, hogy iszonyatosan kopik a színes lakk, a körömágynál. Mert ugye ezt nem szabad a bőrig kenni (tényleg ne, mert marja a bőrt, sajnos tapasztaltam), így marad egy félmilliméteres hézag, ami miatt 1-2 nap után kézzel dörzsöléssel is lemállik az alapréteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

godori

2013. november 6.

Ajándékba kaptam egy alaplakkal együtt, magamtól nem adnék ki egy körömlakkért ennyi pénzt. Az ára 3-4000ft körül van, ehhez képest sajnos vannak hibái is. Szeretem benne, hogy még késő esti lakkozás után sem ébredek reggel párna nyomos körmökkel, illetve hogy tartósabbá teszi a manikűrt. Hibája, hogy felkenéskor kissé feloldja az alsó már száraz réteget,emiatt a többszínű vagy mintás köröm festéshez nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Propyl Acetate
Színezékek: Ci 60752

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.