OPV Beauty

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   28,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Dorcikahh, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. július 6.

Ár:   10 500 Ft
Kiszerelés:   28,8 g

18 matt, szatén és csillámos szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

OPV Beauty Rainbow Splash eyeshadow palette
Ár: 6500+pk. , Eladó: Gyuag
Állapot: 5-6 szín próbált 1-szer., Helyszín: Cegléd, fizetés: Előre utalás, posta, foxpost

Anheszenamon

2020. október 14.

Gyönyörű paletta, csodálatos színek. Egy világos matt színt én azért hiányolok belőle, de ennek ellenére nem vonok le csillagot. A benne található színek jól pigmentáltak, van néhány egészen különleges árnyalat is. Aki szeretné feldobni a kollekcióját egy színesebb palettával, annak ez tökéletes választás lehet. Engem a színei emlékeztetnek az UD Born to Run palettára (az is megvolt)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Virag0820

2019. november 6.

Az OPV Beautytól ez már a második palettám a Yemoya után, és imádom! A színek erősen pigmentáltak legyen az matt vagy csillámos. Nagyon könnyű vele dolgozni, mert nem potyog, gyönyörűen el lehet dolgozni és még a nap végén is ugyanúgy tart mintha csak most vittem volna fel. Alkalmas hétköznapi és alkalmi sminkek elkészítésére is. Maga a paletta karton, mágnessel záródik és van hozzá egy szintén karton tok is, a belsejében pedig tükör van. Én maximálisan meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Kaolin 0 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.

Paula Begoun és az EWG szerint is az arany irritáló összetevő a kozmetikumokban, mely gyakran okoz kontakt dermatitszt (allergiás bőrreakció). Nincsen a bőrre ismert pozitív tulajdonsága.