OraLabs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2014. február 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Fényvédőt is tartalmazó ajakápoló.

blackrainbow

2018. július 1.

Az Original van meg, tetszik az illata (számomra szegfűszeg, amit imádok) és a rózsaszín színe. A textúrája is kellemes, jól kenhető, nem zavaró.
Sajnos, nehéz beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Sajnos, nehéz beszerezni.

krémparádé

2015. június 26.

Próbáltam belőle vaníliást, cseresznyést, de a visszatérő kedvenc az illata miatt a crazy flavors, vagyis a dinnyés volt. Sajnos nem elég krémes, elég "vastag"amolyan műanyagos állagú. Amúgy észrevette valaki, vagy csak én térek ki ilyen részletekre, hogy Az ördög Pradat visel c. film első jeleneteiben jól láthatóan a még szende Anne Hathaway cherrys Chap Iceot keneget telt ajkaira? :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

CrazyKid

2013. január 13.

Hát,nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Hát,nem egy nagy szám.

vvcs

2012. március 27.

Nekem tetszik.Épp ma vettem egy cseresznyéset ebből, és szerintem tök jó.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 27.

Nekem tetszik.Épp ma vettem egy cseresznyéset ebből, és szerintem tök jó.:)

Nefertiti

2011. november 22.

Mivel nagy ajakapolo fan vagyok, ezert szeretek kiprobalni minnel tobb markat. Ez az ajakapolo egy kozepkategorias termek, nem tul draga, tobb fele is van belole. Ez az original de van gyumolcsos valtozatban is. Bar az osszetevokben szerepel a kanfor, ez nem igazan veheto eszre. Engem az illata a fogorvosi rendelore emlekeztet... Ma vettem, nagy tapasztalatom meg nincs, de elso hasznalat utan azt szogezhetem, hogy eleg nehezen szivodik fel, kisse ragad is. Szerintem annyit meger amennyiert aruljak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Hidratálók: Lanolin, Aluminum Hydroxide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2