Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Kitűnő testradír bio kávéolajjal és természetes cukorral. A bőrt puhává és finommá változtatja, könnyű előkelő illatot ad neki.

emesevaradi

2024. május 7.

Az illatát nagyon szeretem. Az állaga viszont annyira nem tetszik, folyós, így nem csak a testrészeim de a kád/zuhanyzó is szokott belőle kapni. Más bőrradírt még nem próbáltam ezért összehasonlításai alapom nincs, szerintem jól radíroz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 7.

KisCsi

2023. december 28.

Szeretem az Organic Shop radírjait, de inkább a sósakat, a cukrosoktól gyakran kipattogok.
A jó vélemények miatt vettem meg a kávés verziót, mert azt hittem az az igazi, mély arabica kávé illata lesz. Ehelyette amolyan menzás hamis tejeskávé illata van, karamellás felhanggal. A cukor pedig irritálja a bőröm. A radírozó hatása jó, a lábszáramra el fogom használni szép lassan, de nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

Dorii13

2023. október 29.

Csodás illatu és szuperül radiroz! Ez a kedvencem brutál kávé illatú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. október 29.

Csodás illatu és szuperül radiroz! Ez a kedvencem brutál kávé illatú

drebeka

2023. október 2.

Nagyon brutális az illata, nem gondoltam volna, hogy ennyire intenzíven kávés lesz. Azt tudom elmondani, amit az eddigieknél is, hogy nagyon szeretem őket, mert ár-érték arányban nagyon jó testradírok. Kíméletesen távolítják el az elhalt hámsejteket, puhává varázsolják a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 2.

Kíváncsi Fáncsi

2023. június 3.

Az illata tökéletes, használat után még egy ideig éreztem a bőrömön. A benne lévő apró szemcsék finoman, de jólesően frissítik a bőrt radírozása közben. Az is pozitívum, hogy utána nem kellett testápolót használnom. Azért van egy kis negatívum is, kicsit folyós, így a kádba is jutott még a felkenés során, de ha a bőrre felügyeskedi az ember, akkor már jól lehet vele dolgozni. Nem tudom, hogy milyen az új formula, -majd kipróbálom- de ez az árát és a pozitív tulajdonságait tekintve bejött annyira, hogy újra megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 3.

incifinci28

2023. május 17.

Itteni vélemények alapján választottam ezt a terméket. Nagyon szuper a radírozò hatása, nekem egyáltalán nem karcol, könnyen le lehet mosni, jò az állaga, kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 17.

Teokleia

2023. március 22.

Nagyon tetszik, mangós tesója után próbáltam ki ezt is. Illata engem is inkább csokira emlékeztet, mint kávéra, ettől függetlenül fincsi, sűrű termék, vizes bőrön kiválóan eloszlatható, alaposan teszi a dolgát, heti átlag kétszer használva több hónapig elég és babapopó bőrt eredményez. Szeretem a benne lévő olajat is, viszont emiatt nagyon érdemes tusfürdő előtt és nem utána használni, ha csak nincs nagyon száraz bőröd. Ez egy picit erős, a mangós picit édes volt, még a citromfüves tesót akarom majd kipróbálni - az biztos hogy a termékcsalád a legjobb testradír kollekció jelenleg a magyar piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 22.

Leander

2023. március 21.

Hűűű, rég utáltam terméket annyira, mint ezt... Furcsa, gumis, ragacsos állag amit alig lehet értelmesen eloszlatni, ellenben mindenhova csöpög és moshatom ki a kádat. Nulla kávé illat, inkább valami furcsa kakaóra emlékeztet. Radírozó hatása se valami komoly. Kínlódva elhasználtam, de szerintem jobban jártam volna, ha cukros kávézaccot használok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 21.

Lili77

2023. február 26.

Nagyon szeretem, annak ellenére hogy a szemcsék egy picit nagyok ...jó az illat, a hatás...3x vettem eddig.. az egyik legjobb bőrradir

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. február 26.

dori85

2022. december 11.

Nagyon jó bőrradír. Az illata igazi kávé, használat közben nagyon intenzív, utána már kevéssé érezni. Jól radiroz, nagyon puha lesz a bőröm, de nem szárít. A hatása kb 1 nap, de ennek ellenére csak heti 1-2 alkalommal használom. Sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 11.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.