Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Testápolás

Kitűnő testradír bio kávéolajjal és természetes cukorral. A bőrt puhává és finommá változtatja, könnyű előkelő illatot ad neki.

Jelizz

2019. december 30.

a mangos verzio utan ezt is kiszerettem volna probalni, nem egy alom cucc de ar-ertek arany szuper. Egyaltalan nem medvecukros az illata, inkabb cappuccino illat , es tudom bizzarr de neha makos teszta illat jon elo :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Formidable

2019. december 19.

A málnakrémes verzió után kávészerető emberként muszáj volt megvennem ezt is. :)
Szeretem az illatát, ahogy a neve ígéri, finom cukros kávéillata van, nyomokban falán a kakaóra emlékeztet, de az előttem szólók által emlegetett medvecukor illatot én egyáltalán nem érzem. Sűrű, testes állaga van, telis-tele közepes méretű cukorszemcsékkel, amik szépen radíroznak - számomra úgy tűnik, a málnakrémesnél is jobban bevált, de hozzá kell tennem, hogy emellett a Dove Gently Exfoliating tüsfürdőt használtam, úgyhogy nem tudom, a radírozó szemcsés tusfürdő és a bőrradír együttes hatása ez, vagy tényleg jobb ez a bőrradír, minta a málnakrémes társa.
A színe miatt eleinte fura volt használni, úgy nézett ki, mintha földdel dörzsölgetném a bőröm... :'D De persze ettől el lehet vonatkoztatni egy idő után. Szépen hidratálja a bőrömet is, puhának érzem a lemosása után. Kb. október eleje óta használom heti kétszer, bőséges mennyiségben, és most tartok a felénél.
Nekem a málnakrémesnél jobban bejött, fogok még más illatokkal is kísérletezni, ez biztos, de ehhez szívesen visszatérek majd.

Update: Nem radíroz jobban, mint a málnakrémes, hanem a tusfürdővel együtt váltak be ilyen jól. Azért a négy csillag marad, és a véleményem többi része is helytálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 19.

Honeyhair

2019. november 17.

Nagyon jól használható, praktikus testradír. Sűrű, krémes állagú, könnyű felkenni és eloszlatni, nem folyik le a testemről a zuhanyzóba, mint a híg, olajos sóradírok. Sok cukrot tartalmaz, így igen jó a dörzshatása, és lassan is olvadnak a cukorszemek, úgyhogy egy 5-10 perces pampucolást simán kibír. Nekem tetszik az illata is. A sokak által felfedezni vélt medvecukrot egyáltalán nem érzem (az ugye ánizsos, ebben pedig olyan nincs, még illatra sem), van viszont valami kakaós beütése, úgyhogy mire végzek a testradírozással, úgy érzem, mint aki meg is kávézott, mondjuk egy jó cappuccinót, kakaószórással a hab tetején. Bár a használat után a bőröm nagyon puha, egy dolog mégis hiányzik nekem egy kicsit, ez pedig a finom olajos réteg, ami a testápolót is kiváltja. Nem csúszós, nem fullasztó olajrétegre gondolok, csak olyan selymesen puhára, opálosan fénylőre. Sok testradír tudja ezt, úgyhogy nem egy "was ist das". Persze nyilván van, aki meg pont így, szárazon szereti a bőrét utána. Na mindegy, nem vagyunk egyformák, de mivel én most a saját értékítéletem alapján mondok véleményt, emiatt nem kap 5 csillagot, csak 4-et.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

mandula21

2019. október 24.

Borzalmas az illata, mint valami medvecukornak. Viszont erős szemcsés, jól radíroz, ami marad utána réteg pedig meleg vízzel lemosható.
A mangós szerintem sokkal jobb, ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

A mangós szerintem sokkal jobb, ezért csak 4*.

pBeata

2019. augusztus 8.

Az illata nekem csalódás. Vártam azt az isteni kávé illatot, de abszolút nem is hasonlít. Az állaga is kissé furcsa nekem. Nem hasonlít az eddig használt testradirokhoz. Ettől függetlenül nagyon szépen radíroz,nagyon jó puha lesz utána a bőröm. Talán egy másik illattal szerencsésebb leszek legközelebb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

kittike14

2019. július 28.

Annyira kávé illatot reméltem tőle, de sajnos tömény medvecukor, amit utálok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Annyira kávé illatot reméltem tőle, de sajnos tömény medvecukor, amit utálok :(

Eneee

2019. április 7.

Nagyon jó az illata, imádom a kávét :D Mivel cukros, így szinte elolvad a bőrön radírozás közben, és szép selymes lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

mihrek

2019. február 20.

Imádom, az érzékeny bőröm is bírja, reggel mindig feldob a kávé illata a zuhany alatt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.