Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Kitűnő testradír bio kávéolajjal és természetes cukorral. A bőrt puhává és finommá változtatja, könnyű előkelő illatot ad neki.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fabyen

2022. január 7.

Finom illatú, hatásos csodaszer. Kevés is elég belőle, szóval kiadós is. A szemcsék mérete pont szuper, jól radíroz, nem karcol és a végeredmény pihe-puha hidratált bőr. Nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 7.

Mantra

2021. november 29.

Reggel szeretem használni, isteni kávé illata van! Csuda puha lesz tőle a bőröm, jóleső érzés végig dörgölni magamat vele...A többi illatban is szeretem. Télen ezt preferálom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Bebu

2021. november 12.

Mennyei az illata és nem mellesleg pihe puhává varázsolja a bőrt. Külön tetszik, hogy radírozás közben krémes állagúvá alakul át.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

b.Rose57

2021. október 4.

Fantasztikus! Tartottam tőle, hogy a száraz/érzékeny bőrömet kikezdi majd, de legnagyobb meglepetésemre, nemhogy szárította, még hidratálta is. Imádom az illatát, használat után mindig puha a bőröm, nagyon szépen, kímeletesen eltünteti a száraz bőrrészeket. Ja, és isteni az illata is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

ansc

2021. szeptember 15.

A kedvenc testradírom. Isteni illata van, megfelelő sűrűségű. A szemcsék nem túl kicsik, pont megfelelő méretűek. Még nem sikerült vele 'túlradiroznom' magam. Nem irritál egyáltalán. Jó árban van, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

RuzsnyomNiki

2021. augusztus 16.

Életem testradírja. Rengeteget próbáltam már életem során, de az a helyzet, hogy mindegyik esetében úgy éreztem, hogy nem radíroz eléggé. Valahogy nem volt bennük elég szemcse, túl sok volt a zselés alap. Itt viszont egy elképesztően sűrű, szinte csak cukorszemcsékből álló masszával van dolgunk. Bár a massza nem a legjobb kifejezés, mert tényleg nagyon sűrű. (tényleg jobbat el sem tudnék képzelni)
Az illata elképesztően finom. Az alapos radírozás mellett nem okoz semmiféle irritációt, és ami a legjobb, hogy nem szárítja a bőröm. Sok esetben tapasztaltam, hogy a bőrradírok használata után húzódik, kellemetlenül száraz a bőröm. Szívből ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. július 30.

Jól radíroz, sokáig elég és az illata is jó! Az állaga talán lehetne egy kicsit folyósabb, de így ís jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. július 30.

Effi

2021. július 28.

Szerelem! Az illata fantasztikus, a szemcsék pont megfelelő méretűek. Alaposan radíroz, irritáció nélkül. A tégely teteje vizes kézzel kicsit kürülményesen nyitható, de ez áthidalható probléma. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 28.

account001

2021. július 16.

Ez az első testradírom akciósan 1000 Ft-ért jutottam hozzá.
Kis tégelynek tűnik, de annyira szépen el lehet oszlatni, hogy sokáig elég, így teljes áron is megéri.
Az állaga és szemcsék mérete szuper, az én érzékeny,sok anyajegyes bőrömet sem karcolta, nem égett használat után. Nem szárított, ami számomra plusz pont, mert mindentől IS képes kiszáradni a bőröm. A végeredmény pedig pihe puha bőr.
Az illata erős, lemosás után egyáltalán nem kávés, inkább csokoládés, illetve lemosás után is nagyon sokáig megmarad,így akit zavar, annak egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

Ez az első testradírom akciósan 1000 Ft-ért jutottam hozzá.

fdancsi

2021. június 30.

A márka radírjai közül ez lett a kedvencem, jól radíroz, puha érzetet hagy maga után, nem túl durván szemcsés, nagyon kellemes-édeskés illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.