Organic Shop

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Testápolás

Kitűnő testradír bio kávéolajjal és természetes cukorral. A bőrt puhává és finommá változtatja, könnyű előkelő illatot ad neki.

SchmitterBettina

2020. szeptember 22.

Nem vált be sajnos. Nagyon hamar olvad és nem radírozza eléggé a lábam. Ráadásul szerintem inkább medvecukor illata van, mint kávé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

Klajdi

2020. augusztus 29.

Kellemes illatú, sűrű állagú testradír. Hatalmas cukordarabok vannak benne, elég durván radíroz, ezért heti egy használat nekem bőven elég belőle. Nagyon puha és kellemes tapintású, ápolt lesz tőle a bőr. Mindenképp újravevős, akár más illatokban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Honeyhair

2020. augusztus 28.

Nagyon jól használható, praktikus testradír. Sűrű, krémes állagú, könnyű felkenni és eloszlatni, nem folyik le a testemről a zuhanyzóba, mint egyes híg, olajos sóradírok. Sok cukrot tartalmaz, így igen jó a dörzshatása, és lassan is olvadnak a cukorszemek, úgyhogy egy 5-10 perces pampucolást simán kibír. Nekem tetszik az illata is. A sokak által felfedezni vélt medvecukrot egyáltalán nem érzem (az ugye ánizsos, ebben pedig olyan nincs, még illatra sem), van viszont valami kakaós beütése, úgyhogy mire végzek a testradírozással, úgy érzem, mint aki meg is kávézott, mondjuk egy jó cappuccinót, kakaószórással a hab tetején. Bár a használat után a bőröm nagyon puha, egy dolog mégis hiányzik nekem egy kicsit, ez pedig a finom olajos réteg, ami a testápolót is kiváltja. Nem csúszós, nem fullasztó olajrétegre gondolok, csak olyan selymesen puhára, opálosan fénylőre. Sok testradír tudja ezt, úgyhogy nem egy "was ist das". Persze nyilván van, aki meg pont így, szárazon szereti a bőrét utána. Na mindegy, nem vagyunk egyformák, de mivel én most a saját értékítéletem alapján mondok véleményt, emiatt nem kap 5 csillagot, csak 4-et.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 28.

RowenaC

2020. július 30.

Nagyon imádom. Az illata is tökéletes és a hatása is. Puha lesz tőle a testem és sokkal könnyebb borotválni. És nagyon jó áron van, sok van benne éés még természetes is. Nagyon imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Liara0826

2020. július 21.

Régóta szemeztem a márka testradírjaival, mind nagyon jól nézett ki nagyon ígéretes összetevőkkel. Ezt végül ajándékba kaptam és nagyon szeretem használni. Jó az illata, jól radíroz és nem is drága. Várom hogy kipróbáljam a többit is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 21.

Melinda8

2020. július 2.

Picit nagyok a szemcsék benne és az illata hamar elillan, de a végeredmény pihe-puha bőr. Aki nem szereti az erőteljes illatokat, annak remek választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

S.K

2020. június 20.

Nagyon jó! Az illata sajnos rajtam nem érződik, de a hatása kárpótol!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Nagyon jó! Az illata sajnos rajtam nem érződik, de a hatása kárpótol!

lerka

2020. június 9.

Pihi-puhi lesz a bőröm :) szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Pihi-puhi lesz a bőröm :) szuper termék.

matanee

2020. május 30.

Az első Organic Shop próbálkozásom, nekem bevált. Csak a lábaimon használom, de már így is ad egy kellemes wellness vibe-ot a zuhanyzásélményhez. :) Isteni az illata, és a kiszerelés is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

zsibritagnes

2020. május 26.

Imádom! Jó nagy szemcsék, isteni illat, és tényleg jól rádíroz. Én néha az arcomra is használom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.