Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Élénkít, frissít, lendületet ad! A bio menta kivonat tonizálja és hidratálja, míg a bio citromfű olaj vitaminokkal tölti fel a bőrt és egész nap tartó frissességet nyújt. Nem tartalmaz SLS-t, parabént és szilikont.

naturalbeauty

2021. április 26.

Egész nyáron ezt használtam tavaly, ideje is beszerezni az idei nyári szezonra. Én imádtam, mert annyira frissítő!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 26.

PrincessBell

2020. augusztus 17.

Az ígérete miatt kap ilyen kevés csillagot. Nem azért, mert elhittem és csalódtam, hanem mert ne ígérjen már olyat, ami nettó baromság.
Nem tud felfrissíteni, sem feltölteni egész napra. Ez egy natúr, mentás citromfüves tusfürdő, ami jól tisztít, teszi a dolgát tusfürdőként és... ennyi. Ára az van, de a csomagolása nem túl minőségi ehhez képest, a pumpás adagolót nem sikerült túl strapabíróra készíteni, így elveszti a praktikusságát, mivel hamar tönkremegy. Nem veszem újra, mert ahhoz drága, amit nyújt a valóságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

anetta.filip

2019. március 22.

Kedvenc nyári tusfürdőm. Nagyon természetes menta és citromfű illata van, mint amikor leszeded a leveleket és a kezedben fogod. Fura, mert tusolás közben nem éreztem hűsítő hatást, ellenben használata után nem öntött el a meleg törölközés közben, és később sem volt annyira melegem, nekem emiatt 15 csillag, mert nagyon utálom a forróságot.
Idén nyáron is ezt tervezem használni, INCI listája is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Idén nyáron is ezt tervezem használni, INCI listája is szuper.

mihrek

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem :) Friss, tiszta, természetes illata van, nem szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem :) Friss, tiszta, természetes illata van, nem szárít :)

LadyPinkSugar

2018. július 2.

Imadom ez a tusfürdőt! Már csak ezt használom és a testvérillatokat (rózsa, passion fruit). Szeretem a természetes tusfurdoket, amik nem irritalnak meg az érzékeny testrészeken sem. Ez nemcsak nem irritál, de rettentően friss, természetes illatú is. Emellett egy flakon nekem két-három hónapig is kitart. Örülök , hogy végre találtam egy alternatívát a bio szappanok után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Mesike91

2018. június 20.

Tartós frissesség? Ugyan már! Azért vettem meg, mert le volt értékelve, és nagyon szeretnék már egy olyan mentás tusfürdőt, ami tényleg hűsít. A végén keverek én magamnak egyet. Ez egyébként drága, a pumpája nem akart rendesen működni, persze miután kínlódtam vele és a fele elfogyott, most jól működik. Mint tusfürdő oké, de ennyiért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol