Organic Shop

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Asztraia, Módosítva: 2023. október 30.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyümölcsös testradír, amely a kényeztetés mellett kellemes tapintású bőrt eredményez. A bio szederkivonat selymesebbé és simábbá varázsolja bőrét, míg a cukor gyengéden hámlasztja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pdorka13

2024. április 22.

Szépen radíroz, hozza a megszokott minőséget, viszont az illata köszőnőviszonyban sincs a szederrel, az előttem említett mentolos fogkrém (abból is a rosszabbik fajta) szaga van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 22.

Juccimo

2024. március 24.

Mostanában mindig organic shop testradírokat használok, általában szeretem őket, mert jó az áruk, sokáig kitartanak, és sokféle van belőlük, szinte mindig más fajtát próbálok.
Ezt tavaly nyár végén-ősz elején szereztem be és használtam. Nekem óriási csalódás volt, mentolos fogkrém szaga volt, a szederre még halványan sem emlékeztetett. A dolgát amúgy tette, de a szaga miatt alig vártam, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 24.

Asztraia

2023. november 19.

Imádom a radírokat, de az Organic Shop, mint márkát és a radírját még sose próbáltam....hát jelentem, eléggé tuti.
Nagyon fincsa az illata, nagyon jól radíroz, szép, puha lesz a bőröm tőle....2. dobozzal fogyasztom már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Glycerin

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Kaolin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.