Organic Shop Tökéletes Selyem Beauty Tusfürdő Bio Lótuszkivonattal és Shea Vajjal

Organic Shop

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2018. április 27.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Fiatalossá, selymessé, puhává változtatja a bőrt. Hosszan tartó illata harmóniát és nyugalmat áraszt. Bio lótuszkivonat hidratálja, puhítja és rugalmassá teszi a bőrt, bio shea vaj megújítja és helyreállítja a természetes egyensúlyt.

Nem tartalmaz SLS-t, parabént, szilikont.

nusmanna

2020. május 28.

finom illat, de az illata elillan, nem habzik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 28.

finom illat, de az illata elillan, nem habzik rendesen.

dunaimano

2019. szeptember 10.

Töményen illatos tusfürdő, de nem tart sokáig. Mindent tud, amit egy tusfürdőnek kell, nekem plusz pont a viszonylag felelős hozzáállás (SLS, parabén, szilikonmentes, bio, stb.) A pumpás kiszerelés tetszik a legjobban, ha elfogy, a tubusát még biztosan használni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

niki123

2019. március 5.

Mivel a papayás radírját imádtam, gondoltam ki próbálok más termékeket is a márkától. Tökéletes, szeretem az édeskés, virágos illatát, nem szárít, szuper a pumpás kiszerelés. Nem habzik túlságosan, de annyira nem bánom. Tuti kipróbálok többet is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Wandus

2018. október 20.

Diszkrét virágos illatú tusfürdő, nem szárítja a bőröm. Szeretem a pumpás kiszerelést, gazdaságosabb és könnyebben használható, a nyitogatósakat mindig eltöröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

uaim

2018. július 26.

Szeretem az illatát és állagát is, nagyon fincsi édeskés illata van, ami nem tetszik hogy szulfát van ebben is, egy ilyen minőségi termékből igazán kiszedhetnék. De ettől nem fogom lepontozni nem bántja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 26.

nayliey

2018. július 1.

Kellemes illata van, remek osszetevok. Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen adagolo fejes. 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopherol