Organix

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Töredezettség elleni hajápoló olaj.

Kisscsajszika

2018. december 21.

Száraz hajra egy kicsit nehéz, így én még a száradásban lévő hajamra szoktam fújni. Csodás illatta van, ami napokig megmarad. Sajnos egy másik márka terméke tönkre tette a hajam, de ez a kis csoda a márka egy másik termékével csodát tett. Újra fényes és puha lett a hajam arról nem is beszélve, hogy mióta használom a fésűt el is felejthetem mert nem kocolódik a hajam. Kicsit borsos az ára, de simán megéri mert ilyen jó állapotú a hajam még sosem volt.

Update: Már egy hónapja intenzíven használom és egyre többször megkérdezik, hogy ki van-e vasalva a hajam? Szóval a hajam szög egyenes lett mióta használom, tényleg egy csoda ez a cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

eperturmix

2017. december 3.

Sajnos nem teljesen tudom hova tenni ezt a cuccot.Az illata jó,tetszik,hogy fújós,de a funkcióját nem találom.Nekem semmi mást nem csinál a hajammal,csak jobban zsírosítja.Se nem fényesebb,puhább se nem kevésbé töredezett.Fésülést nem könnyíti.Hogy évekig álljon a polcon,mert nem szívesen nyúlok hozzá,számomra felesleges,és így drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

olin

2017. január 16.

Amíg nem festettem a hajam és normál/zsírosodó volt, addig nagyon jól szuperált. Most hogy száraz a hajam, már kevés. Hiába fújok rá sokat, nincs nagy hatása, akkor már inkább a balzsam ebből a termékcsaládból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

ZiAn

2016. november 20.

Többszöri próbálkozás, lassan már reményvesztés után megtaláltam a töredezett, szálkás hajamra való legtökéletesebb ápolót. Szőkére festett hajammal csodát tett. Eddig hiába kenegettem különféle temékkel, vágattam, semmi nem segített rajta, olyan volt mint egy seprű.. Kellemes illatú, állagú termék, hajmosás után csak ráfújom és azon túl hogy ápol, gyönyörű csillogást ad a hajamnak. Tudom, nem olcsó, de ez tényleg megéri az árát. Imádom, nála már alap darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Audreeey

2016. szeptember 10.

Nagyon sérült a hajam, a vége töredezett, évek óta festem, melírozom, vasalom. Hajmosás után használom nedves hajra fújva, és a szalma szerű hajam puha, sima, könnyen kezelhető lesz! Nem nehezíti el a hajat és az illata is szuper, nem tömény vagy édes. Imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 10.

Scara

2016. március 5.

Szuper illata van és remekül puhít / hidratál. Viszont a vékonyszálú hajamra emiatt nem túl ideális, így feltettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.