Organix

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: tofifi11, Módosítva: 2013. december 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

Ultra könnyű formulával. Az argánolaj azonnal behatol a hajszálba, hogy az teljes fényében tündökölhessen, és védjen hő-és UV-károsodás ellen. Erősíti és táplálja a száraz, törékeny hajat.

Ada26

2020. április 26.

Imádom. Szerelmem lett ez a hajvégápló. Az illata mennyei. Kis mennyiségben is érezhető a hajon és olyan puha lesz tőle a hajam, mint semmilyen más terméktől. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajamat. Ez az üveg már majdnem egy éve van meg és még szinte félig van. Minden hajmosás után ezzel ápolom a hajvégeimet. Újravevős. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 26.

Bonyzli22

2020. február 8.

A legjobb hajolaj amit valaha használtam. Hatásos es kellemes illatú. Az ára sem vészes, mert nagyon kiadós, elég egy borsonyi mennyiség a hajvégeimre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

account001

2019. november 21.

Régóta megvan, és még a felénél sem járok -kevés is elég ahhoz, hogy a hátközépig érő, vékonyszálú hajamat leápoljam vele.
Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, valóban táplálja a hajamat. Kevésbé törik, pedig törölközőbe csavarom + mindig megszárítom, igaz, más hajformázót nem használok rá.
Egyedül a kiszerelésén lehetne változtatni, emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Egyedül a kiszerelésén lehetne változtatni, emiatt -1 csillag.

KatieS

2019. július 10.

imadom. százféle olajat használtam már, és ennél fogok maradni. szinte belegazol a szaraz hajamba es selymessé teszi, nem úgy, mint más, ami csak ragacsossá teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 10.

oaxaca

2019. május 8.

Van ennél jobb hajolaj is, de nem rossz. Az illata elmegy, a hatása nem rossz, az állaga tökéletes. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

sieszter

2019. január 15.

Én a híg állagát szeretem, azért vettem, mert ilyen spré formátumú, nem pumpás flakonos sűrű olaj. Nem lesz tőle zsíros kinézetű a hajam. Az illata erős, parfümös, nekem nem jön be, ebből a szempontból a kukui olajos verzió jobb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

evciike

2019. január 15.

Hát ez tényleg nagyon jó! Végre találtam egy hajolajat ami nem ragad utána hamar beszívódik imádom kenni vele a száraz hajvégeim. :) Ja és ez a mennyiség nagyon sokáig elég lesz. Best :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Kisscsajszika

2018. november 27.

Egy CSODA!!! Nagyon kevés mennyiség is elég ahhoz, hogy az egész hajamat bekenjem. Koncentráltabban kenem a végére és kevésbé a hajtőre. Nagyon szeretem. Kellemes illata van, nagyon jó állaga. Azt hiszem megtaláltam AZ olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

rosalindfranklin

2018. július 21.

Végre egy olyan hajolaj, ami tényleg gyorsan beszívódik. Frissen mosott, száraz hajamra szoktam használni (alsó 4-5 centire), és tényleg nem kell belőle sok, egy fél mogyorónyi bőven elég a vállig érő hajamra. Az eredmény pedig egészségesen fényes, nem szálló hajvégek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Krisztii18

2018. július 7.

Nagyon szeretem ezt az olajat. A hajam szép fényes lesz tőle és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol