Organix

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2015. március 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Ez az értékes kukui olaj formula azonnal segít csökkenteni a töredezett hajvégeket, elősegítve a bársonyos, egyenes hajat mialatt visszaadja a haj selymességét, simaságát és fényét. A hajmosás utan, törölköző száraz hajra kell rápermetezni.

mariib

2015. március 17.

Száraz és nedves hajon egyaránt használom. Száraz hajra fújva segít a szöszösödő babahajakat kordában tartani, és felfrissíteni a hajamat két hajmosás között, nedves hajon alkalmazva pedig remekül hidratál, és előkészíti a hajat a szárításhoz, vasaláshoz. Nagyon szeretem az illatát is, bár külföldi fórumokon olvastam, hogy ezzel nem mindenki van így. Akárhogy is, az illat nem tartós, gyorsan elillan, tehát nem annyira zavaró.
Nekem ez az új kedvenc hajkencém, emellett még a John Frieda Frizz Ease vonalát szeretem. Hosszas kísérletezgetés után, e két márka működik a legjobban az én hajtípusomon. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy amióta szulfátmentes sampont használok, lényegesen sokat javult a hajam állaga, nem térnék már vissza a régi samponjaimra.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Emolliensek: Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 11 / CI 47000, Red 17 / CI 26100

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.