Organyc

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, az összetevőket feltöltötte: AnitaHorvath, Módosítva: 2016. március 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Naurel.hu, 990 Ft

A teljesen természetes törlőkendő tejsavval, valamint kamilla- és körömvirág kivonattal gondoskodik az intim higiéniáról.

Nem tartalmaz káros adalékanyagokat.

Ár: 990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

szivarvany80

2016. július 6.

Amúgy is imádom a természetes készítményeket, de intim törlőkendőből sosem használnék olyat, ami tele van vegyszerekkel. Nagyon gyengéd, jó érzés használni. Beváltak az Organyc termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 6.

aivil

2016. június 8.

Szeretem az Organyc termékeit és szerintem ez a törlőkendő az egyik legkiválóbb. Gyengéd és nagyon megnyugtató tudni, hogy nem tartalmaz káros anyagokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 8.

rosetta5

2015. október 12.

Nagyon jó kis termék. Többféle törlőkendőt kipróbáltam már, de ez jött be legjobban. Tetszik, hogy nem tartalmaz kemikáliákat. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid