Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Egyedülálló bőrvédő összetevőkkel. Kondicionál és selymesen lágy érzést biztosít, nem szárítja ki a bőrt.

Annie88

2013. május 19.

Az illata nagyon-nagyon kellemes, még este is érezni, egyáltalán nem irritál, szóval egészen szerethető. Az izzadásgátló hatása azonban bőven hagy kívánnivalót maga után, legalábbis a mostani dezodorommal összehasonlítva. Persze, legalább virágillatút lehet izzadni tőle, ez is valami. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

noxibaba

2012. július 18.

Nekem a golyós deo-ja is bevállt. Kellemes illata van, rendesen lehet fújni (1-2 férfi spray-je, nagyon nem jó, alig jön belőle valami, csak a gáz.) Hosszan tartó hatása van, nem irritálja a bőrt. Este is lehet érezni az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 18.

bandita

2012. június 21.

A márka Activelle rózsaszín golyós deoja hatalmas csalódást okozott, így aztán igazán nem értem, hogy ezt a terméket milyen megfontolásból választottam.
Az elmúlt napok nagy hőségében teszteltem, és ÓRIÁSI POZITÍV meglepetéssel tapasztaltam, hogy kiváló!!!
Foltmentes.
Alkoholmentes.
Közvetlenül borotva után sem irritálja az érzékeny hónaljamat.
Enyhe, finom illata nem tolakszik.
Nem alu-mentes, de legalább nem fölöslegesen dolgozik benne az anyag.
Simán bír 12 órát, ami alatt minimális szagképződést sem tapasztalok.
Lábra fújva is kellemes, hatékony.

Az ilyen típusú deoknál a legfontosabb követelményeimnek maximálisan megfelel, könnyen "szagosodó" sorstársaimnak szeretettel ajánlom a nyári hónapok során :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 21.

Foltmentes.
Alkoholmentes.
Közvetlenül borotva után sem irritálja az érzékeny hónaljamat.
Enyhe, finom illata nem tolakszik.
Nem alu-mentes, de legalább nem fölöslegesen dolgozik benne az anyag.
Simán bír 12 órát, ami alatt minimális szagképződést sem tapasztalok.
Lábra fújva is kellemes, hatékony.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol