Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Dezodorok

Az izzadásgátló dezodor hatékonyan véd az izzadás és az ebből eredő kellemetlen szagok kialakulása ellen. Nem hagy foltot a ruhán.

Kiszerelés: 150  ml

zdoreebaba

2018. július 21.

Nyáron a világos ruháimhoz csak ezzel szoktam befújni magamat. Tartós, nem hagy foltot és elnyomja a kellemetlen szagokat. Tartósságát olyan 10-12 órára mondanám. Utána mindenképp újra kell fújni. Illatára nem értem, hogy miért írják, hogy nincs illata, meg semleges. Én érzek rajta illatot, ahogy kifújom. Kellemes, kicsit tisztaságillat. Funkcióját teljesíti, nekem más nem is számít. Egy problémám van vele, hogy van benne alumínium. Remélem az Oriflame is követi a trendet és hamarosan piacra fogja dobni az új alumentes dezodorokat. Bízok benne! Ettől függetlenül megadom neki az 5 csillagot, mert jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

dora_beata

2014. szeptember 6.

nemrég kezdtem el használni, eddig bevált, igaz az illata semleges, de nem hagy foltot :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Gabcsu

2013. augusztus 15.

Szeretem. Ugyan az illata semleges, de nem izzadok utána, tehát a funkcióját teljesíti.:) ja és tényleg nem hagy foltot.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

bandita

2012. november 27.

Eddig a márka rózsaszín kupakos verzióját használtam mélységes megelégedéssel, kíváncsiságból váltottam, és ezt az igényemet teljes mértékben kielégítette ez a termék. A használat során az alábbiakat tapasztaltam:
1. Nem foltozik valóban, de ezt a rózsaszín kupakos sem tette.
2. Az illata kellemes, semleges, de kevésbé szerethető, mint a másik verzó, legalábbis számomra.
3. Borotva után előfordult, hogy csípte a hónaljamat, a rózsaszín soha.
4. Néhány alkalom után befulladtam a használatát követően, ez megdöbbentett. Bőséges váladékképződéssel járó szinte csillapíthatatlan köhögési rohamokkal küszködtem, amíg rá nem jöttem, hogy ez a dezodor okozza.
Így aztán csak nagyon óvatosan fogom elhasználni és inkább visszatérek a rózsaszín kupakoshoz.

Most nézegetem az összetevőlistát és látom, hogy a termék címkéjén levő INCI nem egyezik meg a cég által a honlapjukon közzétett listával. Ha megengeditek Apolka, javítanám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 27.

1. Nem foltozik valóban, de ezt a rózsaszín kupakos sem tette.
3. Borotva után előfordult, hogy csípte a hónaljamat, a rózsaszín soha.

Judiit

2012. október 19.

Majdnem semleges illat . Hatásos. Mostani kedvenc dezodorom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 19.

Majdnem semleges illat . Hatásos. Mostani kedvenc dezodorom.

WAME123

2012. szeptember 25.

Felváltva használom a golyós változatával és tényleg véd az izzadástól egész nap :) Édeskés de nem tolakodó illata van. Biztos újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.